Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Akurat najtaniej wyszło za modele, które akurat chciałem kupić. Tylko szkoda, że trzeba czekać około dwóch tygodni zanim buty do nas trafią.

Ale niestety Clarks chyba niezbyt lubi Polskę (albo nasze sklepy Clarksa), bo stacjonarnie, to ich u nas tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko moja ostatnia przygode z wojasami opisze. Po 5-7 latach (nie pamietam dokladnie, bo stracielm rachube po jakis 3latach), zrobila mi sie dziura na zgieciu. Dalem do latania do szewca z mysla, ze pewnie juz tylko na budowe sie nadadza. Po zalataniu latam w nich znow do gajera, bo łat praktycznie nie widac. Buty oczywicie zimowe, cieplutkie i przewygodne, ciekawe czy dociagne do 10lat uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kilka lat Wojasy i bardzo dobrze wspominam. Niestety w końcu podeszwa w kilku miejscach się poddała, a model został wycofany ze sprzedaży (nowe ani mi tak nie leżą na stopie, ani niezbyt dobrze wyglądają) i musiałem szukać zastępstwa gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 10 modeli, 1 z nich byl dla mnie niewygodny. Az sie wkurzylem i myslalem, czy nie znalezc innej solidnej marki. Wyglad nie ma dla mnie znaczenia, bo nawet na te 15par w wojasie zawsze znajde co najmniej jedne, co zle nie wygladaja. Znalazles jakis odpowiednik wojasa pod wzgledem wytrzymalosci (5lat i wiecej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 6 lat (okres jesień-wiosna) przechodziłem w parze mocno zbliżonej do tej:

http://wojas.pl/produkt/124/polbuty-meskie-6041-51

 

Tych które miałem w ofercie już brak, a nie wiem na ile te odziedziczyły wytrzymałość poprzedników. I moje były brązowe - nie lubię czarnych butów (prócz trekingów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, sorki ;)

W sumie jak sobie dobieram Najacze, to wytrzymują mi średnio 4 lata. Dalej da się je nosić, ale zaczynają się rozpadać na piętach, czy podeszwa się przeciera. Tyle że ja z butami się nie pieszczę i mam taki styl chodzenia, że strasznie niszczę podeszwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o odpowiednik wojasa w zakresie wytrzymalosci, ale innej marki niz wojas

Bates gx-8 jeśli ktoś trochę lubi obuwie wojskowe... Aczkowiek na żywo nie wyglądają na wojaki, zwlasZcza pod nogawka. Mam już je 5 rok w sumie. Jedyne co widać ze zużycia to trochę te elementy z pianki z tylu ale to tyle. Cholernie wygodne, nie są sztywne jak inne buty wojskowe.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o odpowiednik wojasa w zakresie wytrzymalosci, ale innej marki niz wojas

No a takie marki jak właśnie Ecco lub Clarks nie będą na tyle wytrzymałe ? Ja mam jedne buty Ecco co najmniej 6-7 lat. Tylko, że ja nie noszę butów cały dzień bo w pracy na służbowe przebieram więc mi dłużej wytrzymują :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jimmy Dragon, a co najlepsze w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej + jakość wykonania na wysokim poziomie w odróżnieniu od trzech pasków które miałem ostatnio.

Edytowane przez Kalitus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności