Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wysłałem do nich maila. Zobaczymy, co odpiszą.

 

Sklep niestety taki sobie...Działają na allegro (1000 pozytywów, ocena 5.0), strony własnej nie mają, jakiś tam fanklub na facebooku jest... dają dwa lata gwarancji, towar mają na stanie. Ot, mniejszy sklep z obuwiem.

 

Gra raczej warta świeczki, bo buty za prawie trzy stówki, a na allegro pewnie bym nawet za nie nie dostał 100zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wysłałem do nich maila. Zobaczymy, co odpiszą.

 

Sklep niestety taki sobie...Działają na allegro (1000 pozytywów, ocena 5.0), strony własnej nie mają, jakiś tam fanklub na facebooku jest... dają dwa lata gwarancji, towar mają na stanie. Ot, mniejszy sklep z obuwiem.

 

Gra raczej warta świeczki, bo buty za prawie trzy stówki, a na allegro pewnie bym nawet za nie nie dostał 100zł...

A nie kupiłeś za dużych? Takie wytarcia są dość charakterystyczne dla niedopasowanego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty dowciapny... Dla Twojej wiadomości, nie lubię chodzić w butach bez skarpetek.

 

@xDrope Rozumiem, że maiłem kupić jednego buta w jednym rozmiarze, a drugiego w innym? :P Tak jak napisałem, w prawym bucie nic się takiego nie robi. Z innymi butami też nie mam takich problemów. Tylko z tymi. W dodatku używałem ich dosłownie przez 2-3 miesiące. Moim zdaniem zostały niedbale skrojone. Lewy ma wadę fabryczną, która szybko wyszła na jaw i but leci do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem w miarę wygodne i w miarę ciepłe buty na w miarę deszczowo-zimową porę ;)

 

Wyglądają przecudnie... ciekawe tylko jak się będą prezentowały po paru dniach, tygodniach, miesiącach noszenia...

 

705282-700-1.jpg

 

 

 

 

Co to za model dokładnie, Smoku? :D

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nic... Kolejne Nike Air Force 1 Mid do kolekcji. Tym razem wersja "odbiło mi, że wybrałem taki kolor" - będą ciekawą odskocznią od typowych zimowych "żółtków" :D

Nike Air Force 1 Mid '07 "Cork"

 

Nike-Air-Force-One-Mid-Cork-748282-100-1

Jak po czasie się sprawują?

 

 

Bardzo przyjemnie, jak to AF1. Jaskrawość na podeszwie się zużyła i przestają już tak "odstawać" na ulicy.

 

Co w tym jest, ze ludzie kupują buty w sraczkowatym kolorze który do niczego nie pasuje?

 

Piszesz to w kontekście moich butów z postu wyżej? Mi pasują elegancko do czarnych jeansów i czarnej kurtki ze wstawkami w kolorze "desert camo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie, jak to AF1. Jaskrawość na podeszwie się zużyła i przestają już tak "odstawać" na ulicy.

 

 

Przypomniałem posta o twoim zakupie, bo ciekawi mnie ten materiał. Czy to imitacja korka, jakieś malowanie czy może jeszcze coś innego? Jak wygląda sprawa z czyszczeniem tego materiału. A tak w ogóle to uważam, że jak się ubiera dość stonowanych kolorach (granat, czarny, szary) jak w moim przypadku to można chociaż zaszaleć z butami. Ale fakt, że jestem starszy niż Nismo to zastanawiam się czy jeszcze mogę :ph34r: .Trochę kolorytu życiu trzeba nadać :P . W każdym razie sprawdzę sobie właśnie jakieś najki bo od kilku lat chodzę w pumach, które w spadku dostaje. :P

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sumie tak myślę może tu napiszę. Może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany nabyciem Asics GelLyte3 Pure White 44EU/11US/28,5cm. O takich o:

 

p_2754291_8810836_1361276.jpg

 

Zaliczyły jedno wyjście. Przestrzeliłem z rozmiarem o pół w górę. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak myślę może tu napiszę. Może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany nabyciem Asics GelLyte3 Pure White 44EU/11US/28,5cm. O takich o:

 

p_2754291_8810836_1361276.jpg

 

Zaliczyły jedno wyjście. Przestrzeliłem z rozmiarem o pół w górę. <_<

 

JA BYM WZIĄŁ! ale za duże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności