Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Za 200-250zł można spokojnie legit AF1 Low kupić, co moim zdaniem jest lepszym wyjściem niż pchać się w fejki.

Już pomijając to, że jeśli ktoś chce koniecznie kupić fejki, to chyba lepszy biznes by zrobił kupując bezpośrednio z ali bez marży prawie 100zł, szczególnie, że te z allegro to 'wysyłka bezpośrednio od producenta'... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie albo wałek sprzedawcy, albo fejki, ale wtedy można dochodzić swoich praw, bo na zdjęciach i w opisie wychodzi, że to legity. Za swoje poprzednie midy dałem 280, więc taka cena to zbawienie :D

@edit

Dla jasności nie chcę fejków, ale to aukcja wydaje się podejrzana.

Edytowane przez xDrope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś butki które wytrzymają codzienne chodzenie po mieście (asfalt, bruk itp) oraz rower? tak do 300/350 zł? podobają mi się Balansy o takie z wyglądu (nie chodzi o kolor, chociaż też git- w sumie czarne mi się znudziły) : http://www.runcolors.pl/pl/product/ml565rb

 

Głównie zawsze jak mi się buty rozpadają to albo typowy klapek się robi albo dziury w podeszwie. Oczywiście na wiosnę/lato/wczesną jesień.

jak na moje oko to po roku, max dwoch padna, bardzo slabe wykonanie, zreszta jak w wiekszosci nowych nb produkcji prl ,

 

@xdrope na me oko fejki, brak real foto, niska cena , < ponadto duzo ma rozmiarowek af1 i free > , szczerze odradzam

@andre. za 200-300 mozna zlapac wiele af'ow od niskich po wysokie w roznych kolorystykach/ wariacjach

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie jest podejrzana. Poszukaj trochę na aliexpress, na bank znajdziesz ofertę z tymi samymi zdjęciami nawet. Mnóstwo handlarzy tak robi, że wystawiają przedmioty z aliexpress (szczególnie ubrania i obuwie) po zawyżonych cenach, ale sporo niższych niż oryginały. Przelewasz im hajs, oni zamawiają z ali i podają Twoje dane, a sprzedawca stówka w kieszeni. Zapytaj czy Ci paragon wystawi, to na bank dostaniesz odpowiedź, że oni są tylko pośrednikami i możesz rachunek od producenta dostać (albo i nie), a za pośredniczenie też Ci rachunku nie wystawią. Działalności też nie mają pewnie założonych, co jest u nas nielegalne przy takiej sprzedaży. Za to, że nie są oryginalne nic nie dostaniesz, chyba, że doprosisz się rzeczoznawcę nike o wystawienie opinii o nieoryginalności, co jest ponoć mega ciężkie i samo nike adidas itp mają to w głębokim poważaniu. Allegro też ma to w dupie swoją drogą. Tacy sprzedawcy byli wielokrotnie zgłaszani i alle nic z tym nie zrobiło do tej pory.

Edytowane przez Piotrus1910
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno wstawiałem fotę swoich dc, gdyby nie to że trochę się rozlazły i upieprzyły to są dobrym obuwiem

imo są lepsze jakościowo od adidasów, ników etc

za 150-200 raczej warto

 

 

Te dc mi się średnio podobają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rl są zdecydowanie fajniejsze, gdyby nie były niebieskie to by były bardzo spoko (wyglądają dużo bardziej solidnie od adidasów nb które ze 2-3 lata temu 5 baniek kosztowały)
ogólnie mówiłem o dc bo jakość jest u nich ponadprzeciętna

Edytowane przez dJ_w0jT3k_69_pL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jordanków. Retro 9 oddałem i kupiłem AJKO o takie: http://ataf.pl/oferta/produkt/shoes/air-jordan/2007/nike-air-jordan-1-ko-high-og - stówka taniej zrobiła różnice, a wygląd dużo mocniejszy jeśli to ma być but na co dzień. Są śliczne :wub: Zresztą "dziewiątki" też były, tylko nieco ekstrawaganckie jak ktoś wspominał. Może jak będą dodatkowym butem to owszem. Obecnie nie. Następnie poluję na inne ładne "jedynki" albo "dwójki". W gre wchodzi też model Retro 3, choć wiem, że to te najsłabiej wykonane oprócz "czwórek". Męczą mnie jeszcze Air Jordan 11 low, ale rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, więc trudno dostać, nie mówiąc o jakiś rabatach.

 

 

 

Pytanie: Jak zauważyliście buciki są z materiału w dużej mierze ... białego. Cos jak niektóre maxy essentiale. Czym to czyścić? Bo pierwsze wyjście na miasto już ubrudzone delikatnie, a mój sizeerowski czyścik do wszystkiego jakoś nie budzi zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na forach wychwalają jasona markka, a realu sie pukają ludzie w głowę, ze to 80 zł kosztuje. Na razie kupiłem "gumke" ze szczoteczka razem za 4 zł w Deichmanie i działa, choc boje sie, ze zniszczy buta. Do tego impregnat. A nb zaje*iste. Niespecjalnie lubie NB i tylko kilka modeli mi sie podobało (1500 w jednej kolorystyce miedzy innymi), ale te rzeczywiście super wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko te zx'y

1500 csw made in england ze starego wydania raczej ciezkie do dostania, uzywki kolo 400-500, ja nie chwalac sie wyrwalem za kup teraz 80 od jakiejs nieswiadomej kobiety na allegro :)

Stan idealny poza kilkoma ucietymi zyletka nitkami, szczerze to juz nie mam gdzie chowac tego obuwia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko te zx'y

1500 csw made in england ze starego wydania raczej ciezkie do dostania, uzywki kolo 400-500, ja nie chwalac sie wyrwalem za kup teraz 80 od jakiejs nieswiadomej kobiety na allegro :)

Stan idealny poza kilkoma ucietymi zyletka nitkami, szczerze to juz nie mam gdzie chowac tego obuwia :)

Jakbyś widział coś z wkładką 29,5 cm to proszę o info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babicz a powiedz mi, Ty w tych 1500 też masz w środku takie duże naddatki materiału (język nad palcami i boki pod kostką) że czasem się podwija i uwiera?

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roni oki
@andre niczego takiego nie doswiadczylem , dodam jeszcze że w tych 1500 bede musial zrobic moda na lepsza bryle buta, rozklejajac podeszwe i usuwajac plastik z czubow, sporo lepiej wygladaja po modzie

Ps nabylem ostatnio rowniez rosheruny

 

w_111582_img_0296500_.jpg

 

lecz co dziwne obtarlem sobie od nich achillesa, a ponoc wygodne buty xD , mozliwe, ze trzeba troche rozchodzic

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andre niczego takiego nie doswiadczylem , dodam jeszcze że w tych 1500 bede musial zrobic moda na lepsza bryle buta, rozklejajac podeszwe i usuwajac plastik z czubow, sporo lepiej wygladaja po modzie

Masz jakieś foto egzemplarza po modzie?

 

Jak będę miał chwilę to wrzucę fotkę tych naddatków w moich M1500NGB, zobaczysz o co mi chodzi. A fejków na bank nie mam bo ze sklepu online NB kupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@andre niczego takiego nie doswiadczylem , dodam jeszcze że w tych 1500 bede musial zrobic moda na lepsza bryle buta, rozklejajac podeszwe i usuwajac plastik z czubow, sporo lepiej wygladaja po modzie

Masz jakieś foto egzemplarza po modzie?

 

Jak będę miał chwilę to wrzucę fotkę tych naddatków w moich M1500NGB, zobaczysz o co mi chodzi. A fejków na bank nie mam bo ze sklepu online NB kupione.

 

new-balance-1500-custom-re-shaping.jpg

temat

http://sneakernews.com/2013/04/30/new-balance-1500-custom-re-shaping/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności