Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A oprócz tego to praktycznie nie gram, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało ostatnio nie mam czasu przez uczelnię :s

Rozumiem, nie chodzić na uczelnie przez granie, ale nie grać z powodu uczelni? Do czego to w dzisiejszych czasach dochodzi :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz tego to praktycznie nie gram, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało ostatnio nie mam czasu przez uczelnię :s

Rozumiem, nie chodzić na uczelnie przez granie, ale nie grać z powodu uczelni? Do czego to w dzisiejszych czasach dochodzi :P:lol:

 

No wiem, sam jestem w szoku. Przez nawał laborek w tym semie ostatnio już po raz 2gi w życiu musiałem odmówić wyjścia na piwo z powodu nauki, paranoja po prostu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się niedawno, że wyjdzie TDU 2. Muszę jeszcze spróbować podpiąć drugą kierownicę pod Game Port, aby mieć jeszcze pedał sprzęgła i będzie trzeba sobie odświeżyć aktualną wersję po raz kolejny :) Na DFP fajnie się jeździ, polecam choć raz spróbować w trybie Hardcore Mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie ostatnio wciągnął w Combat Arms. Całkiem fajny sieciowy shooter i w dodatku darmowy :)

 

Po przeczytaniu tego posta .. zagrałem i teraz gram codziennie ... marzy mi się klanik jakiś ...

Czy dziala w tej gierki teamspik lub coś z voicem ? Bo w trybie cooperative bez voica to bieda jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mnie ostatnio wciągnął w Combat Arms. Całkiem fajny sieciowy shooter i w dodatku darmowy :)

 

Po przeczytaniu tego posta .. zagrałem i teraz gram codziennie ... marzy mi się klanik jakiś ...

Czy dziala w tej gierki teamspik lub coś z voicem ? Bo w trybie cooperative bez voica to bieda jest ...

 

Powiem szczerze że nie wiem czy jest jakiś teamspik ale nawet jeśli to nikt nie używa. Ostatnio był wysyp gier na konsolach i olałem combat arms ;)

 

Po przejściu God of War3, popykałem troche ale w Darksiders ale gra średnia na jeża i spędziłem z nią raptem 2-3 godziny. W weekend przeszedłem Splinter Cell Conviction. Na początku byłem zawiedziony bo nieco zmienili styl ale później się trochę rozkręciło, ale jednak Chaos Theory to, to nie jest :P W niedziele wieczorem zacząłem pykać w Just Cause 2 - świetna, efektowna niezobowiązująca gra na odstresowanie po pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w Supreme Commander 2. W sumie nie przepadam za grami tego typu, ale ta wyjątkowo przypadła mi do gustu. W sumie dostałam ja od znajomej, która kupiła sobie grę na 3kropki.pl - przyniosła i mówiła, że super fajna, więc zaczęłam grać. Faktycznie niezła gierka strategiczna, jak ktoś lubi takie gry, to jak najbardziej powinna sobie ją sprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh co ja bym dał za nową część homeworlda...

 

ja obecnie pocinam w Episodes from Liberty City. nawet niezłe :)

 

Grałem na xboxie i lost and damned mnie w sumie rozczarowało bo niezbyt ciekawe, za to ballad of gay tony świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio prawie wcale na kompie nie gram(może trochę w Hitmana: Blood Money), za to całkiem sporo na iPhonie, głównie w GTA Chinatown Wars i Chaos Rings.

Kurcze, nigdy bym nie powiedział, że będzie mi się chciało grać w turówkę ala Final Fantasy, a tutaj zaskoczenie, bo gierka wciągnęła mnie dzisiaj na pół dnia :)

btw. ajfon to rzeczywiście świetna konsolka do gier.. i w sumie jako telefon równie dobry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na xboxie i lost and damned mnie w sumie rozczarowało bo niezbyt ciekawe, za to ballad of gay tony świetne.

dla mnie obie ciekawe. LaD ma fajny klimat, tak się poczuć jak prawdziwy biker, zrobić troche rozpierdziuchu w mieście :) no i motor zdecydowanie szybszy srodek transportu niz auto :P

 

w BoGT za to zniszczył mnie totalnie Yusuf :) koleś dołącza z marszu do mojego elitarnego klubu wyjątkowych postaci wirtualnych... "Arab Money" :D

 

Kolejna okazja i kolejny udany zakup, tak wiec teraz gram w Metal Gear Solid 3: Subsistence.

Zawsze wolałem serie Splinter Cell - MGS taki troche za bardzo przegadany był dla mnie, za duzo naleciałości japońskich :) chociaż jedynke skończyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna okazja i kolejny udany zakup, tak wiec teraz gram w Metal Gear Solid 3: Subsistence.

Zawsze wolałem serie Splinter Cell - MGS taki troche za bardzo przegadany był dla mnie, za duzo naleciałości japońskich :) chociaż jedynke skończyłem :P

 

 

Ale za to fabularnie na głowę biję splintera- MGS jest bardziej filmem niż grą :) no i 3 jeszcze 3 bardzo nadgania pod względem survival w dziczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna okazja i kolejny udany zakup, tak wiec teraz gram w Metal Gear Solid 3: Subsistence.

Zawsze wolałem serie Splinter Cell - MGS taki troche za bardzo przegadany był dla mnie, za duzo naleciałości japońskich :) chociaż jedynke skończyłem :P

 

 

Ale za to fabularnie na głowę biję splintera- MGS jest bardziej filmem niż grą :) no i 3 jeszcze 3 bardzo nadgania pod względem survival w dziczy.

 

I tak najlepsza jest walka z bossem na snajperki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moj TOP to seria DISCIPLES I / II + expansions. Poza tym HoMM w odslonach wszelakich (nawet o piatke zahaczam) i inne gry z tegoz uniwersum, np. Might & Magic 7-8. RPG'owo takze gry na systemie d20 :) (gralo sie w papierowe, teraz na pc) - tj. NWN, baldur's gate etc.

 

W zwiazku ze zmiana sprzetu zbieram sie do kupna rodzimego wiedzmina. No i wielkie nadzieje z mojej strony na 3. odslone Disciples (ktora w Rosji zbiera niestety oceny mizerne). Do premiery jakies pol roku, czas na poprawki wiec jest).

 

Ogólnie RPG :P.

 

Moj TOP to seria DISCIPLES I / II + expansions. Poza tym HoMM w odslonach wszelakich (nawet o piatke zahaczam) i inne gry z tegoz uniwersum, np. Might & Magic 7-8. RPG'owo takze gry na systemie d20 :) (gralo sie w papierowe, teraz na pc) - I meanNWN, baldur's gate etc.

 

W zwiazku ze zmiana sprzetu zbieram sie do kupna rodzimego wiedzmina. No i wielkie nadzieje z mojej strony na 3. odslone Disciples (ktora w Rosji zbiera niestety oceny mizerne). Do premiery jakies pol roku, czas na poprawki wiec jest.

 

Ogólnie RPG :).

 

Edit: zupelnie zapomnialem o niesamowitym klasyku, ktorego klimat po prostu miazdzyl: kroniki czarnego ksiezyca. Stary NOX tez trzymal poziom. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności