Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:lol: at wszechmogacy xD

Czemu? Ja też uważam że jeżeli chodzi o cRPGi to PS:T jest jednym z najlepszych gier tego typu jakie do tej pory wyszły i np. takim Baldurom daleko do niego. Inaczej mogą myśleć osoby które wszelkie rozmowy w cRPGach przewijają jak najszybciej, patrząc potem na mapkę gdzie się pojawiło miejsce gdzie trzeba pójść, wszystkich wybić i ewentualnie zabrać jakiś przedmiot. Ale w tedy po co grać w RPG/cRPG?

 

[EDIT] Ok, wcześniej nie nie wiedziałem jaki "status" ma Wszechmogoncy (albo na niego pracuje). Aczkolwiek i tak nadal uważam że PS:T to jeden z najlepszych cRPGów do tej pory zrobionych :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabił Ultrową Mrówkę rzucając zaklęcie Palec Śmierci ^_^

 

Pozostając w klimatach RPG - wczoraj doszła do mnie Diamentowa Edycja Neverwinter Nights, więc zabieram się za Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Bioshock. Juz mi sie czas dluzyl jak wyczekiwalem na listonosza z paczka... Teraz zarywam nocki co by bardziej klimatycznie bylo. A klimat tej gry leje sie hektolitrami z ekranu... Cos pieknego, gra swiatel, efekt wody, cienie, odglosy, muzyka! Zdecydowanie gra roki 2k8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po jedynce i liberation będzie naprawdę ciekawie. O ile jedynkę przeszedłem, to w zasadzie w liberation nie ukończyłem całej fabuły, bardziej się skupiłem na grze online. Z początku nieziemski n00b byłem, ale skończyłem grając w jednych z najlepszych klanów :P (uch, dowartościowałem się xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Bioshock. Juz mi sie czas dluzyl jak wyczekiwalem na listonosza z paczka... Teraz zarywam nocki co by bardziej klimatycznie bylo. A klimat tej gry leje sie hektolitrami z ekranu... Cos pieknego, gra swiatel, efekt wody, cienie, odglosy, muzyka! Zdecydowanie gra roki 2k8.

Ojj wieje nudą :/

Na początku naprawdę bardzo mi się spodobało, ale już drugiego wieczora klimat odczuwalny zmalał. Nawet ostatecznie nie przeszedłem jej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj wieje nudą :/

Na początku naprawdę bardzo mi się spodobało, ale już drugiego wieczora klimat odczuwalny zmalał. Nawet ostatecznie nie przeszedłem jej :/

 

Kazdy lubi co innego. Ja nigdy nie bylem przesadnym fanem FPSow. Od tak zagralem w demo po naczytaniu sie przychylnych recenzji, spodobalo mi sie na tyle, ze kupilem i przepadlem. Do tej pory gralem tylko w Medale: Rising Sun na ps2 i Frontline jeszcze na pc przeszedlem. Pozniej byla przygoda z Killzone, ktory takze zachwycil, dlatego siegnalem po recenzje Bioshocka. Watek fabularny jak dotad rzadzi.

 

Juz zassysam demo KZ2 Tak BTW:

dobry gosc jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności