Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Najner napisał(a):

Siema! Nikt tu już nie zagląda, przerzuciliśmy się na gotowanie, możesz nas znaleźć na różnego rodzaju forach kulinarnych.

 

Tu też jest wątek jakby co :D

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Witamy w dżungli, mamy gry i zabawy Welcome to the jungle, we've got fun and games Mamy wszystko, czego chcesz kochanie, znamy imiona We got everything you want honey, we know the names Jesteśmy ludźmi, którzy mogą znaleźć wszystko, czego potrzebujesz We are the people that can find whatever you may need Jeśli masz pieniądze, kochanie, mamy twoją chorobęIf you got the money, honey, we got your disease
W dżungli, witamy w dżungli In the jungle, welcome to the jungle ..

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Kamraci!

mój braciak znowu mi to odwalił :D obawiam się że admini i moderacja drugi raz nie będą się męczyć z przywróceniem mi dostępu do starego brunneriusa (a prosiłem, prosiłem ale z czystej przyzwoitości naciskać nie będę) w końcu to ja znowu nie upilnowałem szkodnika :D 

 

Obiecuję być sobą :D

 

Ahoj!

 

edit:

ale gdyby jednak ktoś z miłościwie nam panującej moderacji wrzucił mój adres (brunnerius@gmail.com <- na takim miałem starego brunneriusa) to ja sobie hasło sam zresetuję :D

 

Edytowane przez bru_nnerius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 14:19, espe0 napisał(a):

 

Chyba jakieś wpisowe się należy. Beczka rumu czy coś...

:D

Arrr! Arrr! Piracki honor nie pozwoli się wykręcić! :D

To na następną mitę dotrę z jakimś trunkiem zacnym w ilości degustacyjnej :D 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

W sumie to jestem Stara, szkolony Mezzosopran Liryczny, nowe konto ale stara czytelniczka/zakupowiczka razem z Mężem - misiem kanapowym, który woli czytać, słuchać niż pisać i gdzieś posiał stare loginy.

W sumie od czasów chyba 2006/2007 bo pamiętam małą klitkę mp3sklepu.

:D

Pzd Anka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nails napisał(a):

Cześć,

W sumie to jestem Stara, szkolony Mezzosopran Liryczny, nowe konto ale stara czytelniczka/zakupowiczka razem z Mężem - misiem kanapowym, który woli czytać, słuchać niż pisać i gdzieś posiał stare loginy.

W sumie od czasów chyba 2006/2007 bo pamiętam małą klitkę mp3sklepu.

:D

Pzd Anka

Cześć Anka! Witamy, jestem Adam i żona też podobnie o mnie mówi tylko źe ja dodatkowo piszę. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności