Jump to content
Somi

Powitalnia.

Recommended Posts

Witam.

Od pewnego czasu (pewnie będzie już ze dwa lata), szukając info o tematyce audio, napotykałem ciekawe wypowiedzi na tym forum. Tak też jestem :) Pozdrawiam.

Cześć, fajne forum. Zajrzałem tu tydzień temu i od tamtej pory praca stoi, a ja się zaczytuję...

Powiem to raz, a dobrze : wypier...ć stąd Panowie.

Jak zostaniecie to zrujnujecie sobie relacje z dziewczynami, żonami, kochankami, ekhmmm ... partnerami itp.

• Like 3

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Powiem to raz, a dobrze : wypier...ć stąd Panowie.

Jak zostaniecie to zrujnujecie sobie relacje z dziewczynami, żonami, kochankami, ekhmmm ... partnerami itp.

To co Ty tu jeszcze robisz ?

34 minuty temu, saudio napisał:

To co Ty tu jeszcze robisz ?

Kobiety i partnerzy odeszli, to gdzie mam być? 

• Like 2

Guest
Dnia 25.03.2017 o 20:32, saudio napisał:

Chcesz nas mieć tylko dla siebie?:P

Słuchawki już ma. Jeszcze chusteczki i legalne filmy kupione na torrentach... i można rozpływać się w dźwięku :D

Z racji mojej już minionej okrągłej nastej biernej rocznicy na forum przyszedł czas abym się przywitał.

Dzień dobry.

Witam. ;) 

Forum czytam od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz udało mi się aktywować bieżące konto.

Witam, jestem na forum od niedawna. Już zdążyłem odchudzić portfel xD Ale było warto :) 

Guest
42 minuty temu, Gscon napisał:

Witam, jestem na forum od niedawna. Już zdążyłem odchudzić portfel xD Ale było warto :) 

Ot właśnie. Nie ważne ile się wyda, ważne że umie się stworzyć wrażenie, że było warto :D .

Na forum jestem już ponad dwa lata (99,9% jako "czytacz") i trzeba się wreszcie przywitać.Lepiej późno niż wcale.

Nie posłuchałem rad forumowych weteranów, żeby uciekać stąd czym prędzej no i zaczął się drenaż portfela. O braku zrozumienia u kobiety już nie wspomnę.

Z drugiej strony sam chciałem , więc nie ma co "miauczeć".

Duży respekt  dla szacownego gremium za wiedzę w dziedzinie audio i nie tylko.

Witam wszystkich

• Like 1

23 minuty temu, deadman42 napisał:

O braku zrozumienia u kobiety już nie wspomnę.

To ja mam chyba naprawdę szczęście, bo mnie kobieta namawiała bym wydał więcej PLN na słuchawki, gdzie ja się zastanawiałem... ;)

Oczywiście witamy serdecznie. :)

9 minut temu, snuffdbko napisał:

To ja mam chyba naprawdę szczęście, bo mnie kobieta namawiała bym wydał więcej PLN na słuchawki, gdzie ja się zastanawiałem

Chyba zazdroszczę , bo ja następne wymarzone słuchawki będę musiał  dla świętego spokoju "znaleźć w samolocie , bo ktoś zostawił"  :D

Witam wszystkich, nazywam się Michał i trochę czasu już Wasze forum czytam, rejestruję się jednak dopiero teraz. Ogólnie uważam to miejsce za prawdziwą skarbnicę wiedzy, wiele zagadek i dylematów rozwiązałem do tej pory dzięki Wam. :)

Witam serdecznie. Forum czytam od dawna. Fajne tematy dotyczące przenośnego sprzętu. Dziś postanowiłem się zarejestrować. Zajmuje się audio już od ok 40 lat ale domowym. Przenośne audio tylko na wyjazdy, ale że bez muzyki żyć nie można, to i ten dział audio jest ważny. 

Pozdrawiam wszystkich.

Sly

Witam forumowiczów! Ostatnimi czasy częściej tu zaglądam, więc chyba czas się przywitać. :D Forum odwiedziłem w celu pomocy przy wyborze odtwarzacza, no i już zostałem.

Wszyscy, którzy ostrzegają przed hobby zwanym audio, mają rację, wciąga...

Apel do nowych użytkowników: Jeśli szanujesz swój budżet, lub masz wystarczającą ilość marzeń do spełnienia, a dopiero zaczynasz swą przygodę z audio, to możesz się jeszcze wycofać, aczkolwiek nie nalegam. :D