Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, zaważyłem, że nie zdążyłem się jeszcze przywitać, srsly ;]

Więc ten, czeeeeeść chłopaki i dziewczyny :*

 

Mnie w sumie też mało kto kojarzy, dzień dobry, Kuba jestem.

 

Eh, kolejni audioholicy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam!

 

Wiem, że dla wielu z Was moja tożsamość była zagadką i wielu zastanawiało się, kim jest ów tajemniczy dystrybutor słuchawek marki SoundMAGIC. Od wczoraj przy współpracy z administratorem Bolcem zagościłem na Waszym, a już teraz na naszym forum. Dlatego też chciałbym z tego miejsca wszystkich gorąco przywitać.

 

Postaram się bacznie służyć wszelką pomocą oraz udzielać się rzeczowo w różnych tematach na forum (najczęściej pewnie w tych, związanych z marką SM B) ). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę pisać do mnie śmiało.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort

Spóźnione przywitanie to mam ja - no, ale lepiej późno niż wcale ;) A więc witam wszystkich, hej i czołem. Piszcie dużo, ale też mądrze bo mam umysł jak gąbka i chce chłonąć wiedzę, którą mi przekażą starsi "fachem"

 

Witam!

 

Wiem, że dla wielu z Was moja tożsamość była zagadką i wielu zastanawiało się, kim jest ów tajemniczy dystrybutor słuchawek marki SoundMAGIC. Od wczoraj przy współpracy z administratorem Bolcem zagościłem na Waszym, a już teraz na naszym forum. Dlatego też chciałbym z tego miejsca wszystkich gorąco przywitać.

 

Postaram się bacznie służyć wszelką pomocą oraz udzielać się rzeczowo w różnych tematach na forum (najczęściej pewnie w tych, związanych z marką SM B) ). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę pisać do mnie śmiało.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Oooh, kolega z Legnicy - trzeba będzie kiedyś wpaść na piwko jakieś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam, jestem nowy na forum, znalazłem się tu przypadkowo, bo mam problem z moim otwarzaczem MP3, Creative Zen Stone Plus 2gb

 

przynajmniej jest szczery :)

 

ja tez sie przywitam, teraz dopiero gdyż nie zauwazylem tego topicu wczesniej. po niektorych tematach czy wypowiedziach moge powiedziec iz jest to bardzo ciekawe forum tak samo jak i ludzie tutaj piszący :) pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy i od razu mówię - "Sorry for your wallet". ;)

 

Od razu stanęło mi przed oczami Head-Fi :lol:

 

Jakoś nie zauważyłem tego tematu wcześniej, ale żeby było wszystko oficjalnie przypieczętowane to (z opóźnieniem): Witam Wszystkich! (jeśli nie macie nic przeciwko to możemy udawać, że napisałem to rok temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności