Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę się nie sugerować nick-iem (samozwanczy) owszem pisze bajki na innym forum, ale kto wie...?

Muzyka zawsze mi towarzyszyła i towarzyszyć będzie. Szkoda, ze nie zawsze :(

Ciesze sie, ze dożyłem takich czasów w których każdy w tym i ja możemy sie cieszyć najfajniejszymi zabawkami na świecie. Dawno, dawno temu mogłem tylko popatrzeć przez szybkę sklepu ZURT na lśniąca Arie mds 2412.

Witamy i zachęcamy do aktywnych dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie;)

 

Witamy i żegnamy. I to po bardzo krótkiej znajomości.

 

I jednocześnie informujemy, że każdy kto rejestruje konto w celu uprawiania marketingu szeptanego, szybko dostanie bilet na Księżyc. I to w jedną stronę.

Takie numery na forum MP3Store nie przejdą.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, nie ma to tamto. Jak się ma rozdwojenie jaźni i jak się pyta jaki sprzęt kupić, a następnie samemu się sobie odpowiada, "przypadkiem i przy okazji" podrzucając linka do sklepu, to tak się to właśnie kończy :D.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich bardzo serdecznie, forum czytałem od dawna, dzisiaj mnie naszło żeby się zarejestrować i czasem napisać coś też od siebie, pozdrawiam ;)

 

 

Również witamy. Obyśmy się tylko równie szybko nie pożegnali, jeszcze tylko kilka postów równie monotematycznych reklamujących, równie monotematycznie, jedną z firm audio i jej salony w Polsce i zapewne to nastąpi. Oczywiście wiemy, że te wszystkie posty dotyczące jednej firmy z linkami do jej salonów, to tylko przypadek. Ale gdyby jednak nie, to prosimy o kontakt z administracją, w celu uzgodnienia reklamy na zasadach komercyjnych.

 

A do poduszki polecamy lekturę regulaminu forum, w szczególności punkt 5.4, podpunkt Q.

A tak poza tym to oczywiście witamy równie serdecznie i prosimy pisać "coś od siebie", a nie od sklepu i firmy :D

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Wesołych świąt.

Forum czytam już od paru lat.

Mam wątpliwości, mam pytania - więc rejestruję.

 

Sprzęt domowy: Słuchawki - Bayerdynamic DT990Pro 250 OHM; Wzmacniacz - Ear Stream Headonic; DAC - U-Sabre modyfikowany; Kable - Interkonekt - Ear Stream Entry; USB Optimal ; Źródło PC

Sprzęt przenośny: Słuchawki - SONY MDR ZX600; Źródło SONY Xperia Z1

 

Muzyka: Metal od Heavy do Technical Death, Core , Polski Punk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Sprzęt masz widać bardzo fajny - sam też mam Headonica i sobie bardzo go chwalę, świetny wzmacniacz. Z tego co widzę, to pewnie czytałeś to i inne fora, skompletowałeś sprzęt i dopiero teraz już się zarejestrowałeś. Uciekaj prędko z tego forum, bo Cię tylko ściągnie na złą stronę i jeszcze wciągniesz się do żonglowania sprzętem :D A na serio, to witamy.

 

Taka propozycja, bo widzę, żeś upchał sobie nieźle avatar informacjami - może lepiej do sygnaturki? :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam (lepiej późno, niż wcale). Forum sobie przeglądam juz od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem stać się jego małą cząstką. Dopiero zaczynam raczkować w świecie "lepszego" dźwięku i mam nadzieję, że to forum i jego społeczność mi w tym pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich koneserów dobrego brzmienia. Gościłem aż zagościłem :).

Panie Czarny, czarno to widzę :P

Jak się wkręcisz to za kilka miesięcy staniesz się : pariasem rodzinno-społecznym, wyrzutkiem, odszczepieńcem,dziwakiem, maniakiem, człowiekiem żyjącym od słuchania do słuchania.

Na dźwięk dzwonka do drzwi nie będziesz reagował otwieraniem tych drzwi tylko będziesz analizował składowe dźwięków jakie ów dzwonek wydaje.

Wymieniałbym dalej, ale ktoś dzwoni do drzwi więc muszę się zająć analizą pasm dźwiękowych mojego dzwonka ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności