Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Siemka, od jakiegoś czasu czytam forum i chyba połknąłem bakcyla. Powiem krótko, otworzyły mi się oczy... wróć, uszy :)

Pozdrawiam, Michał

 

Witaj. Nie masz się z czego cieszyć, uciekaj stąd póki możesz, bo jak nie to skarbona zapłacze, oj zapłacze.

I to nie raz ...

:P

 

Under ... pisaliśmy jednocześnie. Coś jest na rzeczy, nie ?

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam również :) trafiłam tutaj podobnie jak wiele innych osób by poczytać i złapać kilka fajnych porad. Mam nadzieję, że będę ulgowo traktowana na początku. Pozdrawiam!

Witamy, witamy.

Aha, uważaj na Robsonka :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wreszcie się zarejestrowałem chociaż forum przeglądam sporadycznie już od 5 lat(?).

To tutaj szukałem podpowiedzi do swoich pierwszych słuchawek. Dzięki Wam kupiłem Senki HD201, które służyły mi baaardzo długo i bardzo dobrze :)

Zmiana preferencji muzycznych przyczyniła się do konieczności zmiany słuchawek na Superluxy HD 681 Evo, które niestety nie posłużyły mi już tak długo.

To dzięki Wam zacząłem używać foobara.

Ogólnie dużo rzeczy się tu dowiedziałem, ale żaden ze mnie audiofil, więc nie czułem potrzeby wtrącać się do rozmów.
Świetne forum i przede wszystkim użytkownicy są pomocni i mili.

Pozdrawiam aSko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To i ja się przywitam! Na forum zaglądałem od kilku lat, ostatnio bardziej intensywnie, bo i audio wciąga coraz bardziej i bardziej. Wydawałoby się, że nie ma to końca. Bo go nie ma, prawda? ;)
Witam wszystkich serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Proszę się nie sugerować nick-iem (samozwanczy) owszem pisze bajki na innym forum, ale kto wie...?

Muzyka zawsze mi towarzyszyła i towarzyszyć będzie. Szkoda, ze nie zawsze :(

Ciesze sie, ze dożyłem takich czasów w których każdy w tym i ja możemy sie cieszyć najfajniejszymi zabawkami na świecie. Dawno, dawno temu mogłem tylko popatrzeć przez szybkę sklepu ZURT na lśniąca Arie mds 2412.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności