Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć-kuk Wita wszystkich "czynnych" użytkowników tego forum jak i tych którzy tu tylko zaglądają.

Jak tu trafiłem.

Pewnego pięknego styczniowego dnia zrodził się w mojej głowie pomysł odnośnie zakupu "przenośnego odtwarzacza",ochoczo zaglądałem na strony internetowe w poszukiwaniu "cuda" które spełni moje oczekiwania.Alegro- był to pierwszy przystanek gdzie zajrzałem,cóż za wybór, cóż za mamiące slogany reklamowe Mp4(wiem teraz że błędnie nazywane)-kamera-aparat-filmy-gry a wszystko to po niewiarygodnie niskiej cenie(brakowało mi tam jeszcze zlewozmywaka w dodatkowym wyposażeniu więc się rozmyśliłem i nie zakupiłem wyżej wymienionego "sprzętu") poszukiwania trwały dalej...Klikam na odnośniki wyświetlone przez "Google" i tutaj > forum.MP3Store.pl <zatrzymałem się na dłużej czytam,czytam nabieram więcej wiedzy na temat odtwarzaczy (tak mi się wydawało-myślę że słusznie :) ) ,po przestudiowaniu pewnej ilości tematów wybór padł na odtwarzacz Vedia V39 4GB którego jestem teraz szczęśliwym posiadaczem,odtwarzacz spełnia moje oczekiwania pomimo tego( Paradoks) że jest teraz w serwisie (kłopot z gniazdem słuchawkowym,i malutkim "hot-pikselem"na wyświetlaczu ) odtwarzacz gra monofonicznie i czeka go naprawa więc na max.dwa tygodnie rozstałem się ze swoim "zakupem"(cóż nawet najlepszy "towar" może okazać się wadliwy).Na dzień dzisiejszy pozostał mi mój "Portable CD player" Panasonic SL-SX450 który do czasu powrotu "Vedia"z serwisu będzie moim "grajkiem".

PS:Temat teraz odkryłem więc przywitanie jest z poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somi: nie kupuj nic z tej szajstowatej plastikowej T-series :F

T60 skreśliłem z listy, obecnie mam "lot na F2" (4gb). ;)

 

odtwarzacz spełnia moje oczekiwania pomimo tego( Paradoks) że jest teraz w serwisie (kłopot z gniazdem słuchawkowym,i malutkim "hot-pikselem"na wyświetlaczu ) odtwarzacz gra monofonicznie

To muszą być naprawdę niewygórowane oczekiwania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszą być naprawdę niewygórowane oczekiwania. ;)

Tak z mojego "posta" wynika że tak właśnie jest ale ja zawsze byłem mało wymagający ;)

trzeba posłuchać jak ten player brzmi monofonicznie to dopiero wypas w dzisiejszej erze "dźwięki" odtwarzane są na wszelakie różne sposoby a tu taka niespodzianka powrót do ery mono :P

 

Czytam sobie min. posty użytkownika Somi B) i doszperałem się takiego...

Hej, Sagaris!

 

Przez ostatnie lata przyzwyczaiłem się, że moja praca ma głównie "aspekt społeczny"... A co do odtwarzacza: najprawdopodobniej wkrótce sam dołączę do grona szczęśliwych posiadaczy T60 (choć biorę pod uwagę Sansę Clip oraz v39). Po zakupie nie omieszkam się pochwalić. ;)

...sądzę że mój post nie zniechęci nikogo od (ewentualnego) zakupu V39

 

Cóż jak już wcześniej napisałem trafił mi się "pechowy" egzemplarz ale od czego 2-lata gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Dzieki Waszym informacjom mam iRivera S10 a nie "allegroMP4", za co szczerze dziekuje. Dziekuje rowniez za to, ze fatalne granie stockowych sluchawek nie przypisalem mojej indolencji i drewnianemu uchu, a ich slabej jakosci (sluchawki dolaczone do ipoda szufelki v1 sa o niebo lepsze).

Dzieki Wam rowniez przesuwam zainteresowania muzyczne w kierunku czegos co uznawalem za niestrawialne, lub wrecz szkodliwe (mozdzer, diana krall, jazz w ogole czy tzw muzyka powazna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Dzieki Waszym informacjom mam iRivera S10 a nie "allegroMP4", za co szczerze dziekuje. Dziekuje rowniez za to, ze fatalne granie stockowych sluchawek nie przypisalem mojej indolencji i drewnianemu uchu, a ich slabej jakosci (sluchawki dolaczone do ipoda szufelki v1 sa o niebo lepsze).

Dzieki Wam rowniez przesuwam zainteresowania muzyczne w kierunku czegos co uznawalem za niestrawialne, lub wrecz szkodliwe (mozdzer, diana krall, jazz w ogole czy tzw muzyka powazna).

az sie milo czyta ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Ja również od dłuższego czasu odwiedzam forum... gdy spostrzegłem, że jestem już wystarczająco postrzelony na punkcie muzyki, odtwarzaczy, słuchawek i wszelkich innych, związanych z tematem rzeczy, uznałem, że pora zacząć się wypowiadać... Ostatecznie to dzięki Wam zamiast wydać 69.99 zł na rewelacyjnego ipodixa, ruszyłem fundusz emerytalny dziadka wzbogacony o resztki z wypłaty i zacząłem zaopatrywać się w coraz to bardziej wyszukane grajki :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Poczułem się lekko zobligowany do napisania, krótkiego wstępu w ten niecodzienny sposób chciałbym wyrazić szaczunek dla sklepu mp3store w warszawie.

Jako, że sprzęt grający w mym sercu stawiany jest na najwyższym możliwym stopniu, stałem się trochę zboczony na punkcie dobierania najdrobniejszych elemetnów mojego zestawu. Nie ukrywam tego i wręcz jestem dumny, że jestem totalnym maniakiem na punkcie sprzętu grającego. Wkońcu trzeba pielęgnować swoje hobby. Bo wkońcu czy nie lepiej włączyć muzykę i zatopić się w krystalicznie czystym dzwieku??

Trafiłem tutaj przez przypadek gdy chodząc po skraju ulic zobaczyłem napis mp3store. Tak się składało iż owe czasy nie są aż tak dalekie od mej myśli, która sprawiła iż czyn mój stał się realny i kupiłem na prezent jeden z egzemplarzy w sklepie. Choć z pozoru proste decyzje stają się trudne i moje przemyślenia do kupna sprzętu dla osoby która będzie słuchać muzyki w trakcie wykonywania różnych czynności, wykiełkowały własnie w tym serwisie.I tak o to tu znalazłem się czytając czy napewno sprzedawca nie wciskał mi kitu. Dochodząc do sedna mojego krótkiego wstępu, a właściwie zakończenia tej przedmowy chciałbym przeprosić za moje braki językowe. Niestety zbyt wiele lat spędziłem poza tym pięknym aczkolwiek upierdliwym krajem. Niestety odbija mi się to na moim ojczystym języku. Tak więc jeszcze raz przepraszam za błędy językowe.

 

Pozdrawiam wszystkich i postaram się cześciej udzielać na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witaj. Szczerze mówiąc, chciałbym częściej czytać tak dobrze napisane posty ~> idąc dalej, śmiem twierdzić, że będziesz dobrym recenzentem.

 

Predyspozycje masz; zamiłowanie do sprzętu, talent pisania ciekawie, oraz wwa - meety kształcą :)

 

Tym miłym akcentem, idę już spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witaj. Szczerze mówiąc, chciałbym częściej czytać tak dobrze napisane posty ~> idąc dalej, śmiem twierdzić, że będziesz dobrym recenzentem.

 

Predyspozycje masz; zamiłowanie do sprzętu, talent pisania ciekawie, oraz wwa - meety kształcą :)

 

Tym miłym akcentem, idę już spać.

A witam witam ^_^

 

PS. Maba widać też prowadzisz nocny tryb życia =) pOZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :P jestem adrian, przybralem na tym forum nick: avenger

moim pierwszym odtwarzaczem mp3 byl jakis IItronic czy jakos tak

dostalem go od rodzicow :D srednio trafiony prezent

 

kolejnym byl philips gogear, mial 512mb, wiec troche malo

wzmacniacz 2x5mw takze mnie nie zadowalal

ale akumulator to byl w nim konkretny i wyswietlacz oled tez byl spoko

 

teraz posiadam ipod mini 4gb, bateria trzyma 4h i dzwiek jest mocno przereklamowany :(

rockbox tutaj pomaga, ale jeszcze bardziej wcina baterie i jego wyglad oraz opcje nieco odstraszaja

 

przyszedl czas na zmiane playera i wybor chyba padnie na iriver t60... poczytamy - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Przemek, na forum NootekP2 ;)

Od niedawna pocuzlem zamilowanie do dzwieku przenosnego. Od zawsze kiedy tylko pamietam interesowalem sie dzwiekiem, sprzetem audio kolumnami itp. Teraz przyszedl czas na portable audio ;) obecnie slucham sobie muzyki na Samsungu P2 i Bose In Ear ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :P jestem adrian, przybralem na tym forum nick: avenger

moim pierwszym odtwarzaczem mp3 byl jakis IItronic czy jakos tak

dostalem go od rodzicow :D srednio trafiony prezent

 

kolejnym byl philips gogear, mial 512mb, wiec troche malo

wzmacniacz 2x5mw takze mnie nie zadowalal

ale akumulator to byl w nim konkretny i wyswietlacz oled tez byl spoko

 

teraz posiadam ipod mini 4gb, bateria trzyma 4h i dzwiek jest mocno przereklamowany :(

rockbox tutaj pomaga, ale jeszcze bardziej wcina baterie i jego wyglad oraz opcje nieco odstraszaja

 

przyszedl czas na zmiane playera i wybor chyba padnie na iriver t60... poczytamy - zobaczymy

 

zgłoś się w tej sprawie do Somiego, facet od niepamamiętnych czasów był audiofilem, zna się na rzeczy jak mało który 17-latek na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Zarejestrowałem się tutaj, abyście mi doradzili w wyborze słuchawek. Może jednak na tym się nie skończy? Jeśli chodzi o sprzęt, miałem kiedyś Canyona 512 MB (dawno, kosztował 400 zł), a teraz mam SanDisk sansa e140 1GB + 1GB karta pamięci. Może nie jest to super sprzęt, ale mimo wszystko dopracowany i lepszy od starego Canyona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności