Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

Ty masz przecież z 14 lat !

I stać cie na taki sprzęt :o :o

 

Koniec świata. :P

 

Jak się ma dzianych starych, to się ma. My, biedni proletariusze musimy ciężko pracować na niezbędne do życia i utrzymania rodziny IEMy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz przecież z 14 lat !

I stać cie na taki sprzęt :o :o

 

Już nie przesadzaj bo robisz tu ze mnie milionera.. Po pierwsze okulary były kumpeli a nie moje..

Po drugie to jej matka je kupiła i to była jej kasa.. Po trzecie ja sam kasą nie grzeszę.. Na ciuchy mogę przenaczyć ile tylko chcę,

ale na inne zachcianki np. audio to sam płacę.. teraz muszę dozbierać kasy na zakup DAC'a bo już 2k w tym roku poleciało z konta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówią o okularach tylko o

teraz muszę dozbierać kasy na zakup DAC'a bo już 2k w tym roku poleciało z konta..

i

IEM: Ultimate Ears Triple.Fi 10 PRO , Shure E3c

Earbuds (not in use): Cresyn MP-RG208E, Sennheiser MX 90, MX400, Apple iPod Earphones

Headphones: Creative Aurvana Live! HD650 Edition by myself..:) (awesome), Sennheiser HD580 Precision

 

DAP's: iRiver E10 ( let see what you can do ), iRiver iFP-895 (1.95 UMS US) God, i love i :*,, iPod 5,5g 30GB White (Rockbox + Os) iPod Nano 3g 8GB Black, iAudio U3, Creative Zen Micro, Creative MuVo TX FM

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie ja sam kasą nie grzeszę.. Na ciuchy mogę przenaczyć ile tylko chcę,

ale na inne zachcianki np. audio to sam płacę.. teraz muszę dozbierać kasy na zakup DAC'a bo już 2k w tym roku poleciało z konta..

Możesz mi zdradzić, jak samemu w wieku 14 lat zarobić na ue triple.fi 10 pro?

 

Czepiasz się. Pewnie sprzedawał lemoniadę przed domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie chwalić ale sam bym mógł kupić nawet i dwie pary triple.fi 10 pro, ale po o mi to ? Nie jestem audiofilem, i to by było tylko wyrzucenie kasy w błoto. Starych nie mam nadzianych ale lubie zawsze coś mieć na końcie:P

Mam 19 lat i sam kasę zarabiam ;) Pracując dorywczo.

I jeszcze mam coś takiego że jakoś nie za bardzo lubie po kase do starych chodzić, też tak macie ?

 

P.S Fotke tez niedługo wrzucę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja dalej będę drążył temat, bo jestem ciekaw jak 15sto latek może zarobić takie pieniądze, nie mając nawet podstawowego wykształcenia ;)

 

Trance - ale 19 lat, to nie 15. Jesteś pełnoletni, możesz podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin i masz już pewnie chociaż średnie wykształcenie, a może jakieś doświadczenie zawodowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde widze ze o czyms nie wiem, jak mozna w wieku 14 lat 2k zarobic ... co pieniadze z komuni na giełdzie zainwestowałes? <lol2>

 

ja tam musiałem robic w balona jabena zeby sobie dorobic ostatnio <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności