Skocz do zawartości

Projekt Mxm - Przenośny Wzmacniacz Słuchawkowy.


modrzew

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najnowsza i najlepsza wersja to 1.4 (1.3 miała jakieś błędy).

Dobry MxM niszczy E7, E11, iBasso T4 i inne tego typu wynalazki :)

Cos wiecej ? Pod jakim wzgledem jest lepszy. Bo jak tyle co ZO to dzieki.

 

PS mxm do jakiej impedancji potrafi napedzic słuchawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to jakich czesci uzyłes? gdzie to zamowic ? pcb v1.4 może byc?

 

Nie chce dawac pracy dla FL ale on w sumie ma t5 i o2 wiec brakuje mxm taki jak twoj, gdyby jednak miał te 3 wzmaki i je poruwnał było by git. Tylko FL znowu troche zajety:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zawish swoje. To, że nie wsadzisz tego do kieszeni (da się, ale wygląda to tragicznie) to nie oznacza, że nie jest portable. Jaki problem nosić playera w torbie/plecaku? Dla mnie nie ma z tym problemu, więc uważam, że jak najbardziej jest to portable połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy - wszystkie, ktore wymagaja stalego podlaczenia do gniazdka.

@P1gu - tak, wg mnie nie jest, wg Ciebie jest - jaki w tym problem? dla niektorych player + jakikolwiek amp to juz jest nieprzenosny klocek, a inni woza sie z C4 i pewnie podpieliby do tego mxma i dalej by im pasowalo, osobiscie nie widze noszenia playera w torbie/plecaku, za duze ryzyko uszkodzenia i czasem fajnie jest zmienic utwor czy glosnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić, bo to nie ma sensu. ;) Każdy ma swój mózg i to on zadecyduje, czy dany sprzęt jest przenośny, czy nie. Ja np. jak słucham poza domem to zazwyczaj nie zmieniam głośności, a utwory układam tak, żeby nie przełączać ich. Nawet przy takim e2 nic nie grzebię. Poza tym, żeby uszkodzić player w plecaku trzeba by w nim chyba kamienie nosić. Albo uderzać plecakiem w każdą możliwą przeszkodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci głównie na rewelacyjnym dźwięku, który możesz na dodatek zabrać w podróż - kupujesz MxM'a

 

A ja myślałem że ibasso DX100 :lol:

 

...a tak serio zrobić sobie iModa(z video albo taczki) + MxM na najlepszych częściach i za 1000zł mamy najlepsze przenośne audio. To 2,5 raza taniej niż C4 i kilka razy taniej niż DX100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak serio zrobić sobie iModa(z video albo taczki) + MxM na najlepszych częściach i za 1000zł mamy najlepsze przenośne audio. To 2,5 raza taniej niż C4 i kilka razy taniej niż DX100.

 

Zobaczymy co to to warte. ;) Wychodzi nawet mniej niż ten kafel.

Edytowane przez P1gu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos pokazac kilka zdjęc kanapki z ipoda 5g i mxm w obudowie hamonda?

 

nie jest portable.

 

Pozwól, sam to ocenie co jest dla mnie potrable a co już nie jest, a nie wypowiadasz sie jak byś znał moje potrzeby i co uwarzam za portable a co juz nie.

 

W niektóych zimowych kórtkach kieszenie sa spore!! tak ze imod i mxm się mogą mice jeszcze sporo luzu, plecak? istnieje cos takiego jak torba czy jak kto woli chlebak na ramie, swietne małe na kanapki picie plus cos niedużego, mxm tam luzem 2 wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności