Skocz do zawartości

Projekt Mxm - Przenośny Wzmacniacz Słuchawkowy.


modrzew

Rekomendowane odpowiedzi

Płytki rozesłane, Ci co chcieli odebrać je osobiście też je już dostali - pozostaje poskładać i chwalić się swoimi urządzeniami. ;)

 

Jakby ktoś był chętny to mam jeszcze jedną płytkę na zbyciu, koszt standardowo 11,5zł. Być może za jakiś czas będę miał też znowu trochę wzmacniaczy operacyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plytka jeszcze nie dotarla, wiec chyba wykazalem sie nadmiarem zaufania, ale niech bedzie :D

:)

[sory za odmiane ksywy] :D

Ależ piszmy poprawnie po polsku, "modrzew" to prostu nazwa pewnego dość sympatycznego i specyficznego drzewka iglastego, vide awatar (skąd się wzięła ksywa pisałem już w pewnym temacie w Hyde Parku) i odmienia się na "modrzewia", etc. a nie "modrzewa" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy mxm jest przystosowany tylko do ladowania akuma zapomocą zasilacza/ładowarki czy moze on służyć rownież jako źródło prądu? [podłaczony pod jedynie zasilacz mxm gra ale kondy sie grzeją]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni egzemplarz MxM z Black Gate szuka wlasciciela ;)

 

sa.JPG

 

A ten zostawiam sobie :

 

sb.JPGsc.JPGsd.JPGse.JPG

 

Dostepny jeszcze jeden ostatni mxm standard oraz jedna zmontowana PCB ale bez akumulatora i ladowarki .

 

EDIT:

Jeden z nich moge oddac ...

sf.JPGsg.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy narysowalem recznie czarnym foliopisem grubosci S , dostepnym w kazdym sklepie papierniczym . Z aluminium mozna go zmyc w prosty sposob ale tylko papierem sciernym . Jakby co to moge takie odreczne napisy narysowac osobie ktora zechce kupic mxm ode mnie :)

A gorny wielki napis to naklejka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1. Ile pociągnie (mniej więcej) ten akumulator (260mAH) na 32 Omowych słuchawkach ??

2. Jaka jest różnica w zastosowaniu dławików, rezystorów, itd. w miejscu podanym na schemacie (La, LB)

3. Czy macie jakieś osobiste uwagi, ew. zmiany w konstrukcji, która będzie napędzała AL! ??

 

Sorry, za pytania, które mogą wydawać się wam oczywiste lecz jestem laikiem, więc proszę o trochę wyrozumiałości.

 

PS; kto ma płytkę na sprzedaż ??

 

EDIT

 

Czy ładowarka od Noki będzie pasować (ma podobne wejście :)) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1. Ile pociągnie (mniej więcej) ten akumulator (260mAH) na 32 Omowych słuchawkach ??

2. Jaka jest różnica w zastosowaniu dławików, rezystorów, itd. w miejscu podanym na schemacie (La, LB)

3. Czy macie jakieś osobiste uwagi, ew. zmiany w konstrukcji, która będzie napędzała AL! ??

 

Sorry, za pytania, które mogą wydawać się wam oczywiste lecz jestem laikiem, więc proszę o trochę wyrozumiałości.

 

PS; kto ma płytkę na sprzedaż ??

 

EDIT

 

Czy ładowarka od Noki będzie pasować (ma podobne wejście :)) ?

 

przy zastosowaniu dwoch AD8397 MxM powinien wytrzymac okolo 8h sluchany glosno , akurat mam pozyczone creative aurvana live i te sluchaweczki rzeczywiscie zrobily na mnie wrazenie , z mxm graja wprost bajecznie .

We wszystkich egzemplarzach z nowej serii stosuje dlawiki 2,2uH na wyjsciu , rezystor ociepla wprawdzie brzmienie ale i zaburza rownowage tonalna dodajac basu , choc niektorzy to lubia .

Ladowarka od nokii raczej nie bedzie pasowac bo pewnie ma napiecie 5V a tu potrzeba 12V - linki do ladowarek niejednokrotnie pojawialy sie w tym watku ( zreszta w pierwszym poscie Modrzew zamiescil wszystko co niezbedne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]. Jakby co to ja mam dostęp do grawerowania laserowego na metalu[graweruje na czarno wiec tylko srebrne kolorki bud], trwale itp :). Jakby ktos chcial wypasik ultra zajefajne logo(ofc projekt musi sam dać ;)) :D. W drewienku też moge walnąć ;]... drewniany amp ? :D

 

 

Blue , zglosze sie do Ciebie jak juz zloze GainClone'a . Tylko tam panele beda dwa i sporo wieksze od tych z MxM'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też by ta grawerka interesowała w niedalekiej przyszłości, w razie czego chętnie poznam jakieś szczegóły na priv. :)

 

Czy do wszystkich dotarły już płytki do MxMa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie , GainClone to legenda , mit ale i rewelacyjna jakosc dzwieku . Tylko tyle powiem ze prototyp ktory wykonalem z dbaloscia o montaz i jakosc podzespolow zagral lepiej od UWAGA - PMA2000AE ktorego rowniez posiadam . To chyba wystarczy za rekomendacje .

Wiecej info tu :

 

GAINCLONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy interesuje kogos wersja stacjonarna MxM ? Pytam bo nudze sie i moge zrobic w obudowie Hammonda czyli tej samej co zwykly MxM tyle ze z wejsciami chinch z tylu , z przodu zas tylko wyjscie na sluchawki . Takie cos bedzie tansze bo nie zawiera akumulatora . Cena wynioslaby 190pln . Ladowarka w komplecie sluzylaby jako zasilacz . Gdyby ktos chcial to niech napisze jaka chce LED , czerwona czy niebieska . Z tylu juz LED nie bedzie bo i po co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności