Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A ja niedawno w metrze widziałem jakąś pannę (może mężatkę, ale młoda była w tym sensie "pannę" ;) ) w T50p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przedwczoraj po 16 jegomosca z PM3 na glowie na Kazimierza Wielkiego we Wroc.

To nawet byl nasz Lord ;) ale byl tak zaaferowany wspanialym ich dzwiekiem ze mnie myknal bez zauwazenia :P

Chyba nie rzucasz się w oczy... ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widze ich codzien.

Dzesiatki.

Rano i wieczorem.

Na glowie maja Beats lub Bose.

Cale Oslo. :(

Dodac do tego tanie Sony, cal! I mamy grupę reprezebtatywna spoleczenstwa

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ostatnio widuję tanie soniacze, sennki itd., więc miło było zobaczyć M50x, ładne są faktycznie. W-wa, autobus 189 przed 9 rano dziś

Wysoki kuc?

189 w stronę Sadyby?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dxiś rano przystanek Kwiska. Młody człowiek w słuchawkach Audio Technica. Niestety za szybko aby uściślić model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Warszawa Centralna, prawdziwy wysyp:

Fidelio L2, Fidelio X2 (młode chłopaki), sony mdr1 (śliczna brunetka) i starszy gość w białych AKG K551. A w przedziale ze mną chłopaczek w Ath m50 - nawet się podmieniliśmy na chwilę z moimi k551 :)

Edytowane przez ZenekHajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momentumach ślicznotki widuję w metrze cyklicznie. A i w K551 się zdarza, bo żona często w nich słucha :)

Ładny to widok :)

Moja czasem w Fidelio M1 słucha, ale to tylko w domu, bo do metra bierze SHE3590. W innych nie chce słuchać, nawet jak miałem/mam pożyczone HD800, to nie chce sprawdzić "tych za klika tysi", twierdzi, że i tak dla niej większej różnicy nie będzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Wszędzie ostatnio widuję tanie soniacze, sennki itd., więc miło było zobaczyć M50x, ładne są faktycznie. W-wa, autobus 189 przed 9 rano dziś

Wysoki kuc?

189 w stronę Sadyby?

 

 

Nie kuc :P

w stronę Górczewskiej

 

Czyli nie ja jednak :D

 

Z ciekawszych spostrzeżeń ostatnio to tylko chłopak w Bose którychś w pociągu z Radomia do Warszawy siedział wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ja momki codziennie widuję. Jeden chłopaczek w srh440 jeździ w tych samych godzinach co ja. W metrze ath m40/m50 to też częsty widok. Ostatnio też w pociągu gościu w białych k551 często dotrzymuje mi towarzystwa w moich srebrno-czarnych - nie jestem jedynym co rąbnął z domu zastawę i zaczepił se talerze na łbie :)

A żeby było śmieszniej - przed chwilą na centralnej zielone q701. Wygląda jakby gość występował w reklamie marsjanek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności