Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

ja w rzeszowie jak na razie zaliczylem jedna osobe z senkami mx450

;) ;) ;)

 

Zauwazylem tez 2 osoby z tymi sluchawkami co dodaja do przenosnych radyjków za 5zło... takie czarne z niebieska i czerwona gumowa wstawka

Ja widzę je często w szkole :/ Toż to isty hit!! (O ile mówimy o tych samych słuchawkach). Sam mam takie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istny shit jak juz... tez mam je na stanie xD ale bez jacka i bez oslon na membrany xD czasami sluza jako superhipermegabudzetowy miernik... ;]

Miernik? Jako miernik do czego? :)

Ja mam na stanie nawet 2 takie pary z tego co widzę, jedne właśnie bez minijacka z gołymi kabelkami... Lepią się od czegoś :P

Z tego co widzę to mam jeszcze jedną parę superbudżetówek :) Nie mieszczą sie po prostu w uszach ale grają ciuut lepiej ;)

 

Mam nadzieję, że to nie jest offtop?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj (eee... wczoraj) ok. 14 widziałem na warszawskim Mariensztacie człowieka w Portach. Wyglądały jak te Porty z zamalowanymi chromami (ktoś zamieścił zdjęcia na forum, ale nie mogę znaleźć).

 

Ja z kolei szedłem sobie w swoich ksc-75 i męczyłem się z wyjątkową słabą ostatnią płyta Soundgarden (Down on the Upside).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie zadupie pozamna (razem czy sobono sie pisze :rolleyes:

Ja bym napisał to tak:

 

"U mnie zadupie, poza mną"

 

przynajmniej jak ktoś ci zabierze sprzęta to go od razu rozpoznasz :)

chyba, że po takim rabunku ktoś się wyprowadzi :).

Moim zdaniem im mniej konkurencji, tym lepiej.

Łatwiej coś poderwać na irivera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej coś poderwać na irivera :)

:)

Nomyzs, nie przejmuj się :lol: ja też mieszkam na zadupiu (5 tys mieszkańców) Jak ide sobie w słóchaweczkach to sie na mnie ludzie dziwnie patrzą... :blink: ...jakby to był grzech....

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszły poniedziałek (tj. 25-07-2005) ok godz 19 z tramwaju nr 6 wysiadł na przystanku UKSW(dawny Dewajtis) jakiś koleś w Portach. Jasne włosy, w miarę krótko obcięty, wzrost średni...

Fajne uczucie jak sie w końcu widzi na mieście kogoś kto "wie o co chodzi" :D i nie ma na uszach białych pchełek a w kieszeni namiastki odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w 606 o 2:30 na w stronę Chomiczówki podróżowałi:

1) wesłoła wojskowa kompania z wielką ilością przyjaciół (darli mordy przez bite co najmniej 15 minut kto to nie jest przyjacielem kompanii :>)

2) ja i fp-899

3) jakis młody chłopak i ifp-790 jedno siedzenie przede mna + srebrne pchełki

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mają kasy <_<

Może nie jest dla nich ważna jakość - wystarczy żeby grało

Może uważają za szaleństwo wydawać 800 zeta na playerka

Może mają inne priorytety

Może dostali playerka w prezencie, więc to nie oni decydowali o jego wyborze

Może nie mają neta i nie mieli się skąd dowiedzieć o "elicie"

...

A może te playery nie są takie złe? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozumiem. Dla tego kogoś player nie jest przedmiotem kultu, więc to Ty zrozum.

 

Paulo, każdy kupuje to co mu odpowiada (w tym cena), creativ w porównaniu z iRiverem czy iAudio, wcale nie kosztuje kupe kasy.

 

Jakby każdy był taki cfany inaczej by to życie wyglądało... Wyobrazasz sobie całkowitą nietolerancje?

 

Znajdz się teraz w drugim połorzeniu...masz swojego 895 a ktoś z iAudio i5 2 GB zbija bąki z Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze z zalozenia ze wielu ludzi po prostu nie wie o roznicy jakosciowej playerow, nawet tych z pieniedzmi...

Wielu ludzi bez pieiedzy wie pewnie ze roznice sa spore, przykre w tym wszystkim jest ze niektorych po prostu nie stac na dobrego playera (albo na zadnego) lub musza ciezko na niego zapracowac. Mysle ze kazdy chcialby miec dobry sprzet i to z kazdej dziedziny zycia. Nie nalezy smiac sie z innych ludzi z powodu, ze nie stac ich na "cos lepszego"... :(

Co do reszty zgadzam sie ze Skretem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze z zalozenia ze wielu ludzi po prostu nie wie o roznicy jakosciowej playerow, nawet tych z pieniedzmi...

 

w pełni prawidłowe stwierdzenie :)

 

 

 

Wielu ludzi bez pieiedzy wie pewnie ze roznice sa spore, przykre w tym wszystkim jest ze niektorych po prostu nie stac na dobrego playera (albo na zadnego) lub musza ciezko na niego zapracowac.

 

byt określa świadomość :) ale na serio - osoba, która naprawdę potrzebuje playerka wie co chce i zbiera na wymarzony sprzęt - uzbiera i kupi coś dobrego lub to co chce kupić. osoba, która ma kase a player jest modną zabawką kupi to co jest modne. Idealna rozwiązanie to osoba świadoma i z kasą - kupi dobrze, szybko i bez stresu lub rujnowanie domowego budżetu. także w pełni się tu zgadzam :)

 

tu się lekko nie zgadzam ze Skrętem

Paulo, każdy kupuje to co mu odpowiada (w tym cena), creativ w porównaniu z iRiverem czy iAudio, wcale nie kosztuje kupe kasy.

 

W moim odczuciu playerki creativa są za drogie do oferowanej jakości/możliwości.

Ja bym ujął to inaczej "Każdy powinien kupować to co mu odpowiada (w tym cena). A creative kosztuje względem irivera lub i audio kupe kasy.

Uważam playerki creative za przereklamowane a ceny wyśrubowane na maxa.

Playery irivera i iaudio mają ceny w technologii kosmicznej :)

 

Pewną też barierą dla mniej zamożnych klientów jest utrata wartości playerka z biegiem czasu.

Ale tu zdecydowanie sprzęt firmowy lepiej przechowuje swoją wartość niż no-name :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności