Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

Ano dobry. Może czyta zakupka?

 

Na dvd koncertowym Tangerine Dream Live Budapest 2012, perkusistka Iris Camaa gra w słuchawkach Beats Audio. Czerwonych z czerwonym logiem na srebrnym tle. Podpięte do profi odbiornika na pasku przy spodniach. Strasznie plastikowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź :) Jechalem znudzony do domu a tu takie coś, na Krakowie mozna również spotkać dość często starszego pana z HD600 na uszach.

 

Wysłane z mobilnego punktu dowodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

nalepiłbym sobie takie StarWarsy na moje T50p ! Jako fan SW. Ale takich słuchawek raczej nie kupię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znociu w Beyerach Custom One dzi o 9:00 rano na dworcu zachodnim...

 

Edit:

Metro z kabat, wanie widzꪠdziewczyn꠷꠷Sony MDR-1R.

 

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę minut temu w kauflandzie gość :) w akg K414 zasilanych z Sansy Zip :)

Na początku myślałem , że to sansa clip :)

Pogadaliśmy chwilkę na temat audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się dzisiaj czułem jadąc metrem w customach, ludzie się dziwnie jakoś tak patrzą :P

 

ok 18.20 przystanek Bełdan z autobusu wysiadł gość w Beats (takich małych nausznych - nie znam się)

Ten sam autobus minutę później - gość w Panasonicach HJE120

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się dzisiaj czułem jadąc metrem w customach, ludzie się dziwnie jakoś tak patrzą :P

 

ok 18.20 przystanek Bełdan z autobusu wysiadł gość w Beats (takich małych nausznych - nie znam się)

Ten sam autobus minutę później - gość w Panasonicach HJE120

 

Znam to uczucie, wszyscy myślą, że masz archaiczny aparat słuchowy i patrzą na Ciebie jak byś był ułomny...

Moje JH13 zawsze wzbudzały takie reakcje. Gdy miałem w uszach Westone 3 lub Shure SE425, mimo że clear, nigdy nie spotkałem się taką reakcją otoczenia ;)

Choć, jest to dziwne, gdyż ostatnio zauważyłem, że większość artystów estradowych na koncertach, a nawet jury programów typu Must be the Music, mają customy. Nawet u Dody kiedyś zauważyłem takowe...

W reklamie Nikon 1, jest również zbliżenie na twarz Robbie Williams'a i widać wyraźnie customy.

 

Na mnie dziwnie się patrzyli, jak wczoraj po tesco chodziłem w Sennkach HD650 :)

 

Nie dziwie się ;) Nietrudno je zauważyć. Przez, że są otwarte/półotwarte możesz wyglądać jak profesjonalista, bądź jak gimbus który lubi dzielić się z innymi swoją muzyką.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności