Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pierwszy raz widziałem te Cresyny od iRiverów.W drodze do szkoły jakaś Laska Cresynami.Miasto:Bolesławiec.Godzina:Ranna

Bolesławiec dolnysląsk?

Spoko... kiedy widziałeś i gdzie ? bo moja panna biega w moich białych Cresynach tylko ze w bolcu to na weekendy praktycznie jestesmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widzialem ładną panią ktora jechala na rowerze typu "koza" przez wrocławski rynek z AKG K24 P na główce. Hmmm... Całkiem interesujące zjawisko :) A troche pozniej bruneta w czarnej kurtce z ceresynami od H10jr na przystanku "ósemki" na śródmieściu, na torbie mial napisane depeche mode (to jakas sekta? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kpp to one są po prostu modne, poza moimi w mojej niewielkiej szkole (w sumie z 300 uczniów, 9 roczników) są 3x kpp, zen aurvana, ep635, jakieś megawypaśne technicsy zamknięte, drugie ksc35 które załatwiłem koleżance, px100, px200 i jeszcze coś, jak wypatrze to dam dziś znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak siedziałem pod drzwiami śmierci czekając na ćwiczenia przeszedł obok mnie koleś z grupy ze słuchawkami w uszach. Wytężam wzrok, powiedziałem na głos 'Sennheisery?', podał mi, okazało się, że miałem rację. Okazało się też, że ma je podłączone do T30 - będę mógł pomacać ;]

 

edit. O i jeszcze w sobotę wieczorem w drodze do Autsajdera dziewczyna z Senkami HD202 na makówce - a ja znów nie miałem Koss'ów, jak na złość ;[ Mógłbym zagadać 'Hey bejbe, czego słuchasz? Mogę podłączyć moją wtyczkę do Twojego gniazdka?' ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch gości z Koss Porta Pro na główkach, na uniwerku w Lappeenrancie koło 14 czasu fińskiego :) tutaj dobry sprzęt i słuchawki są na porządku dziennym, całkiem to miłe ;) aaa, i jakies 3 dni temu chłopak z czarnym iriverem t10 i czymś co mi wyglądało na epki w uszach, w Oulu.

 

//edit: właśnie przemknął obok mnie gość z sennkami pmx-200, lol..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją chyba w czwartek koło Parku Waryńskiego(chyba tak to się pisze).Ale szok niezły bo pierwszy raz widziałem coś FIRMOWEGO.A nie jakieś "MP4"

Rozumiem ze to do mnie :>

Tak na 90% to widziałęś moje słuchawki od u10 ale odtwarzacz ma tego creativa z mojej sygnaturki , więc żadnej rewelki nie ma :P

 

W każdym bodź radzie pozdrowienia dla Bolesławca (to się psikus zdarzył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją chyba w czwartek koło Parku Waryńskiego(chyba tak to się pisze).Ale szok niezły bo pierwszy raz widziałem coś FIRMOWEGO.A nie jakieś "MP4"

Rozumiem ze to do mnie :>

Tak na 90% to widziałęś moje słuchawki od u10 ale odtwarzacz ma tego creativa z mojej sygnaturki , więc żadnej rewelki nie ma :P

 

W każdym bodź radzie pozdrowienia dla Bolesławca (to się psikus zdarzył)

Ja też pozdrawiam. I potwierdzam że niezły zbieg okoloiczności bo myślałem że w moim mieście nie ma nikogo z porządnymi sluchawkami i odtwarzaczami.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie jako masa to ignoranci - przejawia się to nie tylko w tym na czym słuchają muzyki ale w wielu innych aspektach zwłaszcza kulturowych także. Na szczęście można to zmienić. Już nie jednego przekonałem do muzyki downtempowej albo do funka, też dzięki mnie już 3 znajomy kupuje sobie na gwiazdkę EP 630 - oj nie piszę że Epki to jakiś niesamowity sprzęt, ale na pewno należy do tej dobrej strony :-P

Pozdro

 

PS Ale ze mnie coś wyłazi na święta - filozof mądrala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pobiłem rekord w ilości spotkanych sprzętów(przestałem liczyć no-name z allegro).

-dziewczyna z iPod mini

-dziewczyna z iPod shuffle 1gen.-słuchawki standard

-kolejna z białym iPod-em Nano-słuchawki j.w.

-koleś z iPodem (video?)z dokanałówkami apple

-koleś z jakimś Thompsonem ze śmiesznymi słuchawkami

-następny z flashowym playerkiem SONY

-kilka osób ze słuchawkami SE

-inna osoba z PX100

-i na końcu iAudio T2 (!)na szyi dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy Operze Bałtyckien około 22 stał obok mnie facet (chyba pod 40, sam nie wiem) w stroju oficjalnym z MX400 w uszach. Kombinował coś na jakimś białym, grubym, prostokątnym playerku. Niestety nie zdążyłem zobaczyć co to jest bo schował do kieszeni płaszcza. Wyglądało na jakiś HDD, ale nie skojarzyłem z żadnym mi znanym. Ależ mnie zaintrygował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmk pozdro ;p Wprawdzie Nowogrodziec ale w Bolesławcu sie ucze...

 

Kwapi ah a juz myślałem ,że mnie. A tu laska ;/ :P

Witam :> kto by się spodziewał , że tyle ludzi z okolicy . Przyjeżdżam na święta do domu to będę was wypatrywał ;>

 

 

Ps. W Nowogrodzcu dalej na kalsztorze wina obalacie ? :> bo dawno tam nie byłem :)

 

[edit] wczoraj we wrocku na przystanku(pl. Jana Pawła) kolesia w kapturze miał porty , chyba się kapnoł , że go podglądam bo też mnie zmierzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności