Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Gdańsk i Łódź mają swoje spotkania to proponuję zorganizować takie na Śląsku :) Termin to ferie zimowe. Chyba najlepiej wszystkim pasuje w Katowicach, gdyż dojazd jest dosyć bezpośredni. Miejscówka to albo MegaKlub albo IMAX na ul. Gliwickiej :) Chociaż MegaKlub jest ciutkę za daleko od Dworca PKP.

Jestem w stanie udostępnić całą sygnaturkę oprócz JVC, które czekają na nowego właściciela oraz odtwarzacz muzyki w telefonie SE K550i ze słuchawkami SE HPM-62. Istnieje możliwość abym wziął cyfrówkę. Dobrze byłoby, gdyby ktoś wziął laptopa oraz każdy indywidualnie jakąś swoją muzykę na przykład na pendrivie, która ma służyć jako muzyka testowa.

Wszyscy chętni niech się wpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moge wpasc, moge udostepnic to co aktualnie w sygnaturce :)

Tylko moze lepiej jakis cichy pub co by mozna od razu jakis browac zamowic :) przy okazji sie izolacje przetestuje hehe.

 

To moze byc calkiem ciekawe rozwiazanie :) O ile umowimy sie gdzies w weekend to moge wziac wiekszosc rzeczy z sygnaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] To jak macie już jakiś termin? A jestem dyspozycyjny wlaściwie każdego dnia.

 

piątek/sobota? czy w ciągu tygodnia? [jedynie we wtorki mam od 14 do 17 zajęcte, oraz sobota 19 sty. jestem zajęty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin chyba mamy, tylko jaka miejscówka będzie dobra? Może gdzieś na parterze w IMAX'ie na ul. Gliwickiej?

 

Jak dla mnie Sobota 19.01.2007 o 11:00 jest OK.

 

Ja proponuje scisle centrum, gdzie szybko mozna dojsc od przystankow autobusowych :)

Budynek Altusa (tam gdzie jest Hotel Cubus, najwyzszy budynek w miescie) Jest Kino Helios, wiec i jest gdzie spoczac. Jakis beer dla chetnych tez sie znajdzie. Albo pizza w pizzahut dla glodnych.

Mozna tez pojsc do Cortland i zobaczyc iPody hehe.

Godzina 11:00 jest w sam raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin chyba mamy, tylko jaka miejscówka będzie dobra? Może gdzieś na parterze w IMAX'ie na ul. Gliwickiej?

Tylko, że w cinema city raczej muzyki nie posłuchasz bo tam jest zbyt głośno, no i przez to wszystkie knajpy raczej odpadają.

 

Poza tym termin mi pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności