Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

 

20 marca to jest dobry czas.Przesilenie wiosenne i te sprawy... Czas magiczny, czas muzyczny ...

Poza tym ze względu na metrykę to ja kwietnia mogę nie doczekać ...

Pojawię się w marcu jak nie będę na zdjęciach.

no to zdjęcia ewentualnie można przenieść do klubu, też ma klimat :)

 

Hibi, jak najbardziej. Ja lubię zdjęcia w ciemności ;), ale wiesz, mam terminy - 3 projekty rozgrzebane.Jak mi w tym czasie wypadnie wyjazd, to pakuję sprzęt oraz dooopę i jadę na zdjęcia.

Taki lajf :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

20 marca to jest dobry czas.Przesilenie wiosenne i te sprawy... Czas magiczny, czas muzyczny ...

Poza tym ze względu na metrykę to ja kwietnia mogę nie doczekać ...

Pojawię się w marcu jak nie będę na zdjęciach.

no to zdjęcia ewentualnie można przenieść do klubu, też ma klimat :)

Hibi, jak najbardziej. Ja lubię zdjęcia w ciemności ;), ale wiesz, mam terminy - 3 projekty rozgrzebane.Jak mi w tym czasie wypadnie wyjazd, to pakuję sprzęt oraz dooopę i jadę na zdjęcia.

Taki lajf :(

Ja tam mam nadzieje że tym razem nie będzie tam tak ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę Wam robić zdjęcia po ciemku, jeśli potraficie się nie ruszać przez 20-30 sek.

W początkach Fotografii to były dla ludzi takie imadełka podtrzymujące głowę od tyłu :P

Przywieźć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 marca to jest dobry czas.Przesilenie wiosenne i te sprawy... Czas magiczny, czas muzyczny ...

Dokładnie. W tym właśnie dniu urodził się ktoś bardzo ważny dla mnie, więc nie wytnę numeru ze swoją nieobecnością na urodzinach i jak już mam się audiofilizować, to we dwójkę lub trójkę w filharmonii. ;) 10.IV dla mnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jest jakaś szansa na dostęp do internetu w leśniczówce?

Pytam, bo obecnie nie mam prawie muzyki na dysku a w większości lecę z Tidala :)

Co prawda mam pakiet neta w telefonie, ale może się on dość szybko skończyć :/

UGZ światła bedzie więcej! Co do netu to się dowiem. Jak chcesz to przytargam dysk przenośny z moją muzą.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli musimy ustalić z tym że, Ja 20 marca mogę być na chwilę tylko, córka ma pierwsze występy w przedszkolu ale nadal nie znam godziny rozpoczęcia tegoż wydarzenia a więc ktoś będzie musiał po mnie przejąć rolę gospodarza, przyjmując że występy będą na 15 to jeśli zaczniemy o 12.00 to jakoś sie wyrobie :)

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że termin raczej został jeden także do zobaczyska Pany

z Częstochowy jakoś się doturlam, za to będę łapał okazję z dworca katowickiego PKP jakby ktoś miał po drodze będę wdzięczny (PM)


 

 

Panowie, Panie jest jeszcze ktoś chętny???

 

Na zachętę dodam że odwiedzi Nas sklep Audeos z masą skarbów!!!

a sklep mp3store Katowice?

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że termin raczej został jeden także do zobaczyska Pany

z Częstochowy jakoś się doturlam, za to będę łapał okazję z dworca katowickiego PKP jakby ktoś miał po drodze będę wdzięczny (PM)

 

 

 

Panowie, Panie jest jeszcze ktoś chętny???

 

Na zachętę dodam że odwiedzi Nas sklep Audeos z masą skarbów!!!

a sklep mp3store Katowice?
Sklep mp3store nie potwierdził w 100% przybycia na żaden z terminów

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 20 marca jest dla Katowic nieosiągalny, wybaczcie za informację tak późno - do końca próbowałem przenieść zobowiązania z tego dnia na inny termin - bezskutecznie :(

Wybaczcie raz jeszcze, mam nadzieję do zobaczenia przy okazji następnego spotkania

Dopisz się do listy na 10.IV, to może "demokracja" wówczas inaczej zadziała? Ja 20.III też nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli jak? 20 marca jest ostateczny i nieodwołalny? Pytam, ponieważ już wszystko pod ten dzień ustawiłem i już tego raczej nie odkręcę. :)

mam tak samo, w razie "w" pocałuję klamkę

 

To sobie sami czegoś posłuchamy ;) .

 

Na przykład ptaków w Parku Śląskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności