Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę cykać fotki jak coś o ile meet się odbędzie wtedy kiedy mogę, czyli 3 kwietnia lub 10 kwietnia.

 

Prosiłbym ludzi, którzy wpisali w listę "to co w sygnaturce" tudzież zostawili puste pole, żeby wpisali co mają do arkusza. Po co każdy ma Was szukać po forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy kto był taki dowcipny i się wpisał jako Mikołaj612.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

To musiał być jego klon!

Panowie jak tam sprawa z wjazdem wygląda - ja rozważam podróż z Lubelskiego własnym autem, ale coś piszecie o wstępie do parku itp. - nie wiem czy logistycznie mnie to nie przerośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jestem ciekawy kto był taki dowcipny i się wpisał jako Mikołaj612.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

To musiał być jego klon!

Panowie jak tam sprawa z wjazdem wygląda - ja rozważam podróż z Lubelskiego własnym autem, ale coś piszecie o wstępie do parku itp. - nie wiem czy logistycznie mnie to nie przerośnie.

 

 

 

Okropicznie drogo bo ciągną 10pln za godzinę postoju na terenie parku, ale można zaparkować przed supermarketem, wejść na teren parku i umówić sie z mną a Ja podjadę po Ciebie żebyś nie musiał drałować piechty :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczora arkusz do zapisów u mnie jest pusty.

 

 

W zasadzie dopiero po sprecyzowaniu daty będę mógł się odnieść konkretniej do możliwości przyjazdu. Na dziś na pewno odpada 6 marca. Resztę terminów jestem w stanie dograć pozytywnie jeśli nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności.

 

A jeżeli przyjadę to oczywiście bedą hd650 ------>>>>>@hibi

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczora arkusz do zapisów u mnie jest pusty.

 

 

W zasadzie dopiero po sprecyzowaniu daty będę mógł się odnieść konkretniej do możliwości przyjazdu. Na dziś na pewno odpada 6 marca. Resztę terminów jestem w stanie dograć pozytywnie jeśli nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności.

 

A jeżeli przyjadę to oczywiście bedą hd650 ------>>>>>@hibi

Przejdź na "arkusz1" tam wszystko jest!

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź na "arkusz1" tam wszystko jest!

 

 

Dzięki!!! :D

 

 

Zgodnie z prośbą @Caleb'a umieściłem sprzęt którym dysponuje, ale nie zamierzam tego tachać wszystkiego. Dlatego prosiłbym o wyszczególnienie co kogo interesuje, a w ramach możliwości logistycznych postaram się podwieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się jechać autem ktoś mnie podwiezie albo przynajmniej spod wejścia do parku to będzie mój Schiit Lyr bo maszerować z nim w rękach 15 min raczej jest marnym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra Szanowne Gremium zamykamy listę z wyborem terminów, zostawiamy ten najbardziej oblegany czyli 10 kwiecień 2016!

 

@UGZ proszę schowaj resztę terminów, resztę zachęcam to wpisywania sie na 10 kwietnia!

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobra Szanowne Gremium zamykamy listę z wyborem terminów, zostawiamy ten najbardziej oblegany czyli 10 kwiecień 2016!

 

@UGZ proszę schowaj resztę terminów, resztę zachęcam to wpisywania sie na 10 kwietnia!

 

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dobra Szanowne Gremium zamykamy listę z wyborem terminów, zostawiamy ten najbardziej oblegany czyli 10 kwiecień 2016!

 

@UGZ proszę schowaj resztę terminów, resztę zachęcam to wpisywania sie na 10 kwietnia!

 

 

:|

 

Widzę że się wyrównało a wiec @UGZ zostaw jeszcze 20 marca !!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 marca to jest dobry czas.Przesilenie wiosenne i te sprawy... Czas magiczny, czas muzyczny ...

Poza tym ze względu na metrykę to ja kwietnia mogę nie doczekać ...

Pojawię się w marcu jak nie będę na zdjęciach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 marca to jest dobry czas.Przesilenie wiosenne i te sprawy... Czas magiczny, czas muzyczny ...

Poza tym ze względu na metrykę to ja kwietnia mogę nie doczekać ...

Pojawię się w marcu jak nie będę na zdjęciach.

no to zdjęcia ewentualnie można przenieść do klubu, też ma klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności