Skocz do zawartości

Discman! Hlp


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje,ze niektorzy z was nie tylko czytali recki z netu i wybrali dlatego irivera,ale tez mieli do czynienia z innymi firmami. Planuje kupic discmana [na HDD mnie nie stac,a flash za mały do odsluchu w domciu]. Potrzebuje cos z dobra jakoscia dzwieku [Nie taka plytkowizna jak w Muvo i bez piep.... szumów jak w iriverach]. Zastanawiam sie nad Panasonic sl-sx430 - http://allegro.pl/show_item.php?item=51102548 cos takiego. Musi miec pilot i cena na allegro <200zł. Myslalem o iriverach IMP100,ale zrezygnowalem [duzo awarii,zle opinie czasem sie zdarzaly tez].

 

Myslalem tez o napa - http://allegro.pl/show_item.php?item=51260425 ,ale tez czytalem o zrabanym gniezdzie na jacka[trzeszczy jak sie lekko rusza,bo slabo sie w nim trzyma]. I o piskach w sluchawkach od czasu do czasu.

 

Nie wiem co wybrac! :( HELP ALL! ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec tylko tyle: NIE DOTYKAJ PLAYERKÓW NAPA!!!!!!!!!

To syf największy z jakim miałem do czyniania. Jakość dźwięku słabiutka, dużo gorsza niż w MuVo TX FM 512MB. Miałem model PA12FM, cały czas były wyraźne szumy i jakieś dziwne dźwięki w tle. Lakier zacżął się ścierać. Gniazdo od słuchawek zepsuło się po 3 miesiącach użytkowania, nie umieli tego naprawić więc zwrócili mi kase (460zł) i kupiłem iFP-180 :) I to był ogromny skok jakościowy pod każdym względem.

(Ale NAPA miała gniazdo kart pamięci :(:(:( )

 

Może jakiś iMP-50??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzicie ze beda bardziej zawowolony z uzywanego imp 50/150 niz z panasonica? :P[dlaczego te "nizsze w hierarchi" impy sa takie brzydkie?: P]... I testwoaliscie panasonica i irivera,ze polecacie irivera? :)

 

 

PS. W dodatku siadł mój creative ... tzn nie do konca,ale zaczal sie rabac [przy przechdozeniu z piosenki na nastepna i podwietleniu slychac jak tony wedruja od niskich do wysokich i z powrotem, jak jest wylaczona piosenka klbo cicha to slychac "tyryryttyttyt" ]... grrr :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalej jak rok temu o tej porze mialem podobny problem ... potrzebowalem playera mp3 ... wybor oczywisty cd/mp3

juz prawie kupilem najwyzszy model napy (ciulajac ostatnia kase na tego playera) ale naszczescie do tego nie doszlo ... odkrylem wtedy cos takiego jak iriver ... poczytalem troche w necie ... i pomyslalem sobie cos w stylu "kurcze to musi byc sprzecik nie jakies badziewie" ... miesiac mi zszedl na organizowaniu dodatkowej kasy na model imp350 ... i udezylem do sklepu ... i tam niestety sie dowiedzialem ze impa350 juz nie produkuja :huh: ... naszczescie sprzedawca zaproponowal mi rabacik na impa 450 i od niemal roku jestem szczesliwym posiadaczem owego playera ...

moral ... warto poczekac jakis czas zeby miec swietny player niz jakis bubel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziec moge jedno - nie widzialem ladniejszego discmena od mojego impka 550 i nie slyszalem ladniej grajacego. Kumpel ma panasonica (tego z reszta, ktorego podales...), sredna polka, przestal dzialac przycisk przerzucania piosenek do tylu (tzn. dziala jak glosnosc w gore...) i moze tylko do przodu. Drugi ma philipsa, tez srednia polka, chodzi ok ale dzwiek patologia... No i EQUALIZER!!! Tego najbardziej mi teraz w discmenach kumpli brakuje... :/ Takze ja polecalbym irivera. Jak poczekasz cierpliwie na allegro to wydrzesz imp350 za porzadna cene. Jeden poszedl za 200zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panasonic chyba calkiem ladnie gral... w sumie to nie wiem, bo pare kielichow vodki wzialem ;] ale za to na hustawce 5x lepsiejsze doznania :D EQ uzywam do sciagniecia wysokich z moich sennhow mx450 i u mnie chodzi (chodzil... :/) nonstop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności