Skocz do zawartości

[d2] Kilka Problemów


Rekomendowane odpowiedzi

Bodajże od f/w 2.46 (albo 2.51) występuje u mnie problem z wyświetlaniem nazw plików i tagów mp3. Na przestrzeni różnych f/w problem objawiał się różnie, ale zawsze dotyczył wyświetlania nazw plików lub tagów mp3. Na początku, po wgraniu nowego softu, wszystko zdawało się być ok, ale kiedy wchodziłem w niektóre katalogi i odtwarzałem z nich pliki nie wyświetlało tagów, kompletnie nic nie wyświetlało. Mimo, że tagi tam były na 200 % 3v1 i 3v2 bo tak ma we wszystkich zgranych płytach. Po wgraniu softu wcześniejszego 2.41 wszystko było OK. Kilka razy wykonywałem ten zabieg.

Następnie po wgraniu softu 2.51, 2.53 (3.51 i 3.53 także) problem z plikami objawił się jeszcze inaczej. Po wgraniu softu, jak poprzednio było ok, ale po wejściu do konkretnego katalogu (konkretnie Immolation ;) wyświetlała mi się nazwa podkatalogu, tytuł albumu, wielokrotnie jakby była plikiem mp3. Po czym wszystko trafiał szlak i odtwarzacz pokazywał, że nie ma żadnych plików mp3, mimo, że były tak na jego wbudowanej pamięci jak i na karcie. Sprawdzałem to po podpięciu do kompa. Pomagało wgranie ponownie softu, ale też do póki nie wszedłem do fatalnego katalogu. Do takiej samej rozpierduch, albo i gorszej wchodziło gdy próbowałem zmieniać język w ustawieniach odtwarzacza. Przez chwilę wyświetlało się loading pictures mimo, że w odtwarzaczu nie było innych plików graficznych jak Cover.jpg w każdym katalogu z albumem. Następnie kiedy chciałem odtworzyć jakiś plik mp3 menadżer plików pokazywał mi w katalogu z Music tylko pliki cover.jpg. Metodą prób i błędów doszedłem, że ma to związek z plikami na karcie SD, nie konkretnie z z jej funkcjonowanie, bo karta jest ok, ale soft ma problem z indeksowaniem zawartości karty. Chwilowo pomogło sformatowanie karty i wrzucenie tych samych plików jeszcze raz. Na razie jest ok, ale nie wiem jak długo. We wcześniejszych softach jakoś to lepiej chodziło. Obecnie soft 3.53 a karta to transcend cl. 6 8 gb. Pliki mp3 mam i w katalogu music, w pamięci playera i na karcie w strukturze WYKONAWCA/ALBUM/mp3 Miał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wgrywaniu nowego FW wyjales karte ze slotu czy upgrade'owales z nia w srodku?

Wielu osobom kaszani sie baza danych jesli karta nie zostanie wyjeta.

 

I jeszcze, w jakiej dokladnie wersji masz tagi MP3?

Zauwazylem, ze ID3 V2.4 sprawia troche problemow, u mnie zapisanie ich do 2.3 rozwiazalo je.

 

Korzystasz z MP3tag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wgrywaniu nowego FW wyjales karte ze slotu czy upgrade'owales z nia w srodku?

Wielu osobom kaszani sie baza danych jesli karta nie zostanie wyjeta.

 

I jeszcze, w jakiej dokladnie wersji masz tagi MP3?

Zauwazylem, ze ID3 V2.4 sprawia troche problemow, u mnie zapisanie ich do 2.3 rozwiazalo je.

 

Korzystasz z MP3tag?

No właśnie chyba nie próbowałem robić upgadu BEZ karty. Może to być faktyczna przyczyna. Muszę zrobić teset. A co do tagów to robi je automatycznie EAC, albo foobar. w jakiej wersji dokładnie 3.2.4 czy 3.2.3 to nie mam pojęcia. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wgrywaniu nowego FW wyjales karte ze slotu czy upgrade'owales z nia w srodku?

Wielu osobom kaszani sie baza danych jesli karta nie zostanie wyjeta.

 

I jeszcze, w jakiej dokladnie wersji masz tagi MP3?

Zauwazylem, ze ID3 V2.4 sprawia troche problemow, u mnie zapisanie ich do 2.3 rozwiazalo je.

 

Korzystasz z MP3tag?

Tagi poprawiłem. Myślałem, że moje problemy mają związek z faktem, że upgradowałem z kartą SDHC, ale okazuje się, że to też nie to. Na początku wszystko jest ok (poz zainstalowaniu softu 2.53), ale po jakimś czasie (jeden dzień) po uruchomieniu znowu nie wyświetla nazw plików, albo wyświetla wielokrotnie nazwę jednego. Po resecie i wyjęciu karty i włożeniu oraz skasowaniu pamięci wbudowanej wróciło do normy. Ale nie na długo. Po nagraniu pliku VOICE i skasowaniu go znowu padaka. Zobaczymy co teraz pomoże. Zaznacza, że tego typu problemów nie ma z f/w 2.46 i starszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności