Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim

 

po pierwsze krecik co z twoja tolerancyja?? do tego rasista smiejesz sie z czego czego dokladnie nie znasz a tak nie mozna

po drugie posluchaj czegos ambitniejszego np: pete rock dilated peoples guru gang starr masta ace talib kweli itd.

po trzecie nie obrazaj sluchaczy hip hopu tyle ze prawdziwego nie mowie tu jakims 50cent the game itd

po czwarte mowiac o IQ >75 mowisz tez o swoim synku tez slucha hip hopu

po piate jak czarni maja "czarne ryje" to ty masz "bialy ryj" true>>>

 

POzdrawiam wszystkich sluchaczy HH by dilated...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizare

lecimy po kolei

 

o tolerancji to mamy w konstytucji i w obrobce skrawaniem, takze pomine ten temat.

zarzucanie mi rasizmu jest nie na miejscu - bo ja pisalem, ze nie lubie tych czarnych murzynkich buziek ubranych w biale koszulki - powoduja u mnei dyskomfort przeplacenia za kolorowy tv, moglem nie pozbywac sie czarno-bialego i byloby to samo, prawda ?

 

sluchanie czegos ambitniejszego ? dobrze, poslucham Dire Straits oraz Perfect.

 

watek trzeci "po trzecie" - jesli ktos jest przewrazliwony niech sie gniewa, a moze temu komus brakuje tolerancji dla tych nietolerancyjnych ? podkreslalem wyraznie, ze nie jest moim celem nikogo obrazac - wypowiedzialem tylko swoje poglady unikajac jeszcze slow "hip hop".

 

po czwarte, nie mowilem o IQ>75 a o IQ<75 to sa dwie rozne kwestie - co do mojege synka, resocjalizacje zaczne po wakacjach, teraz sie nie oplaca bo i tak go mi popsuja na nowo - mam nadzieje, ze jego IQ tak szybko nie spadnie do zera :) i uda mi sie go uratowac.

 

do do piatego - tu mnie urzekles.

jasne czarny ryj to czarna morda, bialy ryj to biala morda - ale to sa zupelnie inne mordy/ryje

a fakt, ze mam bialy ryj jest bardzo trafnym spostrzezeniem - taki mam. i ciesze sie, ze nie jest czarny - mam w domu liczniki na wode. :)

 

pragne takze zauwazyc, ze temat zawiera slowa "plachta na byka", byki sa chyba czarne.

tylko ta czerwona plachta mi nie pasi - nie jestem ani czerwony ani czarny. bialy ryj jestem.

 

z powazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ty krecik jestes czlowiek starej daty tzn starszej niz ja nie rozumiesz tego ty sluchasz perfektu ja dobrego hiphopu i jest ok i od razu nie jade po ludziach sluchajacych polskiego rocka wiec ty tez tak nie rob bo to jest bez sensu

 

pozdrawiam

 

ps jesli lubisz live jazz + dobry czarny wokal to pisz

 

ps nie uwazam sluchanie hip hopu za cos zlego to dlaczego chcesz sie brac za resocjalizacje syna niech slucha hip hopu to jest muzyka tego pokolenia tylko podrzuc mu cos wartosciowego po w tym plytkim polskim i amerykanskim syfem mozna sie zachlysnac

 

ps i tak przy okazji mimo tego ze slucham HH to nie lubie byc kojarzony z polskimi hip hlopowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizare, na swoj sposob ciesze sie, ze sprowokowalem te wymiana zdan.

szkoda tylko, ze nasza ojczyzna nie chce zauwazyc, ze jestem stary i dac mi kilka tysiecy euro emerytury.

pierdziela mi jakies glupoty abym bral sie do roboty.

 

napisales: "ps i tak przy okazji mimo tego ze slucham HH to nie lubie byc kojarzony z polskimi hip hlopowcami"

hmmm, czyzby jakies kompleksy ? watpliwosci ? dbalosc o wizerunek w otoczeniu ?

 

a moze po prostu sam zauwazasz jak te trzesace sie jelopy w tv wygladaja ?

ja to bym ich w kosmos wyslal z paliwem w jedna strone. dla dobra ekologi i nas wszystkich.

 

a tak na serio: sama muzyka to tylko nutki, gorsze wywoluje skojarzenia niz dzwieki wg mojej opinii.

 

co do chowania syna: bede musial przemyslec strategie dzialania - moze wprowadze oplaty za sluchanie hip hopu w domu, jak zaplaci to poslucha, a ja bede mial kase na jego wizyty u laryngologa w niedalekiej przyszlosci.

 

ps. nie jestem taki wcale stary - kiedys bylem :) lol !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie byc kojarzony z tymi lysymi dresami w szerokich spodniach o tepym wyrazie twarzy ktorych ulubionym zajeciem jest stanie pod klatka z jakimis wywlokami nie mysla o przyszlosci bo i po co jak sie kasa skonczy to mozna jakiegos dziadka obrobic albo cos takiego...

kiedys bylo inaczej teraz jes coraz gorzej nie slucham prawie nic co wyszslo po 2003roku bo nie ma sensu

a co do piosenki "suczki" kiedys ide sobie slucham muzy przechodze kolo dyskoteki a tam leci ten wlasnie kawalek a wszystkie dziewczynki razem spiewaja refren i co to ma byc brak szacunku dla samego siebie te dziewczyny sie wcale nie szanuja to jest moje zdanie nie wiem czy ktos sie z tym zgadza "Worst Comes to Worst"

pozdro by dilated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mnie to cieszy, ze sa ludzie potrafiacy korzystac z neuronow zgodnie z przeznaczeniem.

prowadzenie takich dyskusji ma te zalete, ze umozliwia wypowiadanie sie tym co umieja sie wypowiedziec.

tak ten swiat jest urzadzony, ze jednym zalezy na wizerunku a innym nie.

tym co nie zalezy - nie czytaja i sie nie przejmuja - to mogloby zburzyc ich wizerunek.

co do tych dziewczyn - moje zdanie jest takie: kiedys byly traktowane lepiej, ale zachcialo im sie rownego traktowania ...nie bede konczyl na ile to bylo logiczne, widac, ze jestes madry gosc to domyslisz sie co mam na mysli :)

 

niech spiewaja rowno z chlopakami, same tego chcialy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo ... nie bylo mnie tu pol dnia ... i co widze temat dobrze sie rozwija ... nie powiem podoba mi sie ta wymiana zdan.

Co do utworu "suczki" to kiedys na imprezie jak to lecialo spytalem sie kolezanki ktora przy tym bawila sie w najlepsze czy nie obraza jej ten kawalek ... byla zdziwiona ze pytam o cos takiego i tanczyla dalej :blink:

 

A z tym rowno-uprawnieniem to sprawa jest zenujaca ... bo jak trzeba jechac na wojne, zarobic na utrzymanie, naprawic cos w domu czy chocby ustapic miejsca w tramwaju to jakos zadna nie pamieta o czyms takim jak rowne prawa ... bo przeciez to mezczyzna powinien to robic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo przeciez to mezczyzna powinien to robic ...

taaaak, dokladnie

 

one maja rowne prawa do podzialu majatku, do twojej czy mojej pensji

do mieszkania i do samochodu.

 

chromolic taka rownosc :)

 

polska dla polakow

ziemia dla ziemniakow

ksiezyc dla ksiezy

 

uwielbiam takie skrajne nacjonalistyczno-rasistowskie wypowiedzi. a potem jak sie wraca do domu to zaczynam od tekstu: kochanie , co na obiadek zrobilas ? to ja zjem dzis przy komputerku :)

 

dobrze, ze chociaz gotowac umieja :)

 

ps. Bommbel , narazimy sie tym tematem, hip hop to pestka przy tym co napisalismy.

pifko 4u za obrone meskich i jedynych slusznych wartosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktos kto sie ze mna zgadza :)

 

ale co do gotowania to nie kazda potrafi :) ... z tych dziewczyn co to ja znam to conajmniej od polowy z nich gotuje lepiej :)

w takim temacie trudno sie nie zgodzic :)

 

to nie hop hip :)

 

moja naprawde kolezenska rada, wybieraj z tej drugiej polowy.

 

na tym swiecie wszystko kreci sie *poczatkowo* wokol dupy, ale zmierza i tak w kierunku zupy.

 

cala reszta to tylko "muzyczka grajaca w tle" z irivera lub nie, ale i tak wszystko zmierza w jednym slusznym kierunku.

 

ps. Bommbel - ja z gotowania to parowki na wodzie i jajecznice. dlatego musialem sie ozenic z prawdziwej milosci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ... ja to chyba nawet niebardzo nadaje sie na meza ... chlopaka moze jeszcze ale dalej to raczej juz nie :) no chyba ze trafie na jakas taka co to bedzie potrafila mnie okielznac :P (jeszcze takiej w moim skromnym 20 letnim zywocie nie spodkalem) dlatego na wszelki wypadek nauczylem sie gotowac :P i musze powiedziec ze jak mam pomysl i jestem glodny to mi nawet bardzo dobrze wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i musze powiedziec ze jak mam pomysl i jestem glodny to mi nawet bardzo dobrze wychodzi :)

pomysl to podstawa, ja go nie mialem i dlatego przez pomylke sie ozenilem.

gdyby mozna bylo cofnac czas .....

ale nie mozna.

nie wszystkie zony sa zle, czesc jest bardzo zla :)

 

a samo gotowanie moze byc przyjemne :)

ja pozostane jednak przy konsumpcji , gotowanie jest frajda, jedzenie tego gotowanie frajda jeszcze wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik, przerażasz mnie :D ja we wrześniu biorę ślub i cholera żebym też się przez pomyłkę nie zaobrączkował :lol:

podstawa to aby zaczela gotowac i nigdy nie przestawala. cala reszta to juz sa drobne szczegoly.

tak wiec nie ma co pekac, bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gotowania to niestety praktyka pokazuje że mężczyźni są lepszymi kucharzami i tak też jest w naszym wypadku. Gotować to ona umi, ale ja to robię lepiej :D

A żeby zbliżyć się nieco do tematu posta to moja przyszła małżonka nienawidzi HH :lol: I po to żem se zanabył pleyera - zakładam blokadę na uszy i żadne "M jak Miłość" już mi nie zagraża :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Pszemi, napisze wprost, tu nie chodzi o to kto ugotuje lepiej, ale o to kto bedzie gotowal codziennie.

nie najesz sie na zapas.

ja pisze o codziennym rutynowym tyraniu przy garach. wiesz doskonale, co mam tutaj na mysli :)

 

 

zeszlismy juz totalnie pierwotnego watku :)

ale co tam. trzeba pisac o wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja słucham hiphopu w stylu hemp gru czy wwo i mimo tego, że muza mi sie ******ście podoba to dla większości raperów nie mam szacunku jeśli chodzi o styl życia. Na przykład taki Wilku: rapuje ******ście ale o niezbyt mądrych rzeczach. Każda jego piosenka opiera sie na słowach "HWDP, dziwko ssij". Ale nawet jak rapuje o rzeczach głupich to robi to świetnie. Poza tym cały dzień jara maryhe i myśli ze dzięki temu zdobędzie większy szacunek w środowisku hiphopowym. LOL Jedyni raperzy których cenię nie tylko za muzykę to Sokół, Fu, Olsen. Oglądałem (słuchałem) kilku wywiadów i w przeciwieństwie do np. DJ600V, który nie potrafi się wysłowić, wysławiali się lepiej niż (niestety) wielu naszych polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie czarny murzyn, pseudo rapujacy, z taka czarna murzynska morda, w bialej koszulce, z przekrzywiona murzynska geba

czy mi sie wydaje, czy masz jakies ale do czarnoskorych?

 

przeczytalem pierwsza strone i dalej mam dosc, bo to czego sie spodziewalem bardzo szybko ujrzalem.

jak komus niepasuje rap to niech go nie slucha. muzyka to muzyka, kazdy odnajduje sie w innej, i bez sensu jest prowadzenie "wojen" z powodu tego ze ktos slucha metalu rapu czego kolwiek innego.

ja slucham rapu jak i rocka i pokrewnych, metalu nie znosze tak samo jak dance, ale z tego powodu nie jade komus.

 

teraz wiekszosc nowych skladow to jest paranoja, maja ludzi do pisania tekstow, wszystko nagrane na programie ejay, wstawia motyw pianinka i sie zala na 3 plytach ze panna ich nie kocha i dziwic sie tu ludziom ze dla niektorych hiphop to smiech na sali. no sorry ale jesli w mediach jest promowany syf to ten syf nas bedzie zalewal.

tak samo media kreuja wyglad tzw hiphopowca co mnie smieszy na maksa

 

paranoja

 

tak wogole to co wam przeszkadza w rapie?

 

 

luXyfer FU umie sie wyslowic? lol niezle, rozumiesz wogole o czym on nawija? on powinien wydawac dwuplytowe krazki jeden oryginal drugi tlumaczony, jakis lektor np.

smieszy mnie zaklamanie w polskim rapie, ze niby nikt kasy nie bierze, a za koncerty zbieraja po kilka tysi.

sprawdz wywiad z TDFem [sprzedajna ****** dla niekturych elo prawdziwych] na chociazby cgm.pl ostatni wywiad jest tam tez video z tego wywiadu.

kazdy sie boi brac oficjalnie kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wtrace swoje 3y grosze moim zdaniem wilku to najgorszy raper w polsce raczej zatrzymal sie w rozwoju majac 4latka :lol:

olsena znam osobiscie i uwierzcie koles jest tak chamski i zarozumialy ze w glowie sie nie miesci a do tego jest cholernie bogaty to znaczy jego tatus B) belkot Fu nie przypomina rapu to co on rymuje jest beznadziejne i glupie ;)

 

moze sie wypowiecie czego jeszcze sluchacie jestem bardzo ciekawy tez wrzuce wam kilka zespolow itd.

pozdrawiam chlopaki :ph34r::ph34r::ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pono mhh... ma swoje dobre wersy teraz nie wiem jak jest bo nie slucham polskiego HH dla wszystkich polecam Looptroopa MFdooma Guru Non Phixion Talib Kweli Ill Bill Dilated Peoples i jeszcze masa jest tego nie chce mi sie wymieniac to jest prawdziwy RAP a nie to polski shit B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, wilku jest smieszny i te cale jego HG. typy podchodzace pod 40 lat krzycza hwdp rymuja o rwaniu toreb i jaraniu. smiech

 

 

Kto wymyślił rap?

Rap wymyśliła grupa murzynów, której za opier****nie się przy zbiorze bawełny, plantator kazał tańczyć na rozżarzonych węglach.

 

 

Kto wymyslił hip-hop?

Hip-hop wymyślił pewien właściciel cyrku, w trakcie intensywnej tresury swoich małp.

 

 

 

tylko czemu ludzie uwazaja ze hip hop to muzyka?

to kultura, lub jak kto woli subkultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie ostatnia w miare dobra plyta to Trzeci WYmiar.

Kiedys sluchalem HH bardzo czesto, teraz z powodu hiphopolo, jestem z Wlkp z ktora najczesciej ten rodzaj jerst kojarzony, prawie wogole. A zachowania "raperow" coraz bardziej mnie dobijaja, np. te programy na MTV, zal patrzec. Mam jedynie nadzieje ze kiedys ktos jeszcze nagra ablum na miare Ep+ czy Ksiegi tajemniczej albo Kinematografii, ale chyba sie ludze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja tez wtrące swoje 3 grosze!!!

 

 

1 Co wy za zespoły podajecie??? Hmm? Dla was eska sklad, nawet taki trzeci wymiar - tego sluchaja tylko dzieciaki i ludzie co skonczyli dwadziescia kilka lat. Jak mnie wkurza jak przychodza znajomi (tak kolo 30-35 lat i mówią cos takiego - slyszales nowa piosenke meza ??? czy kogos podobnego z poznania. Normalnie zaciska mi sie gardlo - nie nie slyszalem, mowie :angry: .

Konkluzja:

Czemu nie mówicie o PEZECIE, GRAMATIKU, FOKUSIE, PAKTOFONICE, NAWET O HEMP GRU. Albo o JAY-Z, MISSY ELLIOT, 2 PAC, CZY O LAURYN HILL??

To oni są najlepsi jesli chodzi o hip hop. Nie mylic z gatunkiem który ma wiecej wspólnego z popem ;)

 

2. Hej TY gościu co piszesz "murzyn" czy "czarny ryj" zastanów sie chwile.... Wiesz kto to "murzyn"??..... to niewolnik który pracuje u białych. W ten sposób obroziles ludzi z czarnym kolorem skóry. Nie wiem czy wiesz że "nigga= murzyn(czarnuch)" to bardzo a nardzo brzydkie słowo. tak mówia do siebie tylko czarni i to w znaczeniu - brat. Biali nie powini tak w żadnym przypadku tak mówić!!!

Konkluzja:

Nie nazywaj nigdy czarnych, swoimi rasistowskimi slowami bo cie !@#$%%

 

3. Ogólnie rzecz biorąc hip hop to muzyka dla młodych :P (np od 15 do 25;PRZYKŁAD) Porusza sprawy zwiazane z zyciem tych ludzi lub ogólnie z zyciem ludzi.(imprezki, zyciowe decyzje itp.)

Coś dla tych co nie lubią HH

"Posłuchaj hip hopu unikniesz wielu kłopotów"

 

Wiec kurde kazdy a kazdy powinien szanowac inny gatunek muzyczny, oraz to do Ciebie - innych Ludzi.

Nie lubisz hip hopu to zamknij jape i siedz cicho. Ja nic nie pisze o twoim zajefajnym Perfekcie czy podobnym, bo to tez jest temat do prowokacji.

Nie piszcie wiecej o nie hip hopie bo wtedy to offtopic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności