Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ma wyjść nowe LP Azji. Fajny bydgoski rap. Pierwsza płyta ("Soundtrack", nie wiem czy ktoś zna) była świetna, a i singielek promujący drugą jest dobry.

http://www.myspace.com/azjarap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie spoko. :D

To tu się Eldoka udzielał? Bo coś takiego mi się o uszy obiło a kawałka jeszcze jakoś nie miałem okazji słyszeć...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko. :D
To tu się Eldoka udzielał? Bo coś takiego mi się o uszy obiło a kawałka jeszcze jakoś nie miałem okazji słyszeć...

Nie, po prostu Eldo również będzie miał na swojej nowej płycie kawałek o tytule "Palę Majki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko. :D
To tu się Eldoka udzielał? Bo coś takiego mi się o uszy obiło a kawałka jeszcze jakoś nie miałem okazji słyszeć...

Nie, po prostu Eldo również będzie miał na swojej nowej płycie kawałek o tytule "Palę Majki".

Aaaaaa... bo właśnie tylko tytuł usłyszałem i coś że Eldo. Teraz patrzę Gural to myślałem że Eldoka się dogrywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć świetna EP na nielegalu, więcej nie umiem powiedzieć bo dopiero zacząłem słuchać...

 

Gres Snatch - Noc EP

http://www.polskie-podziemie.com/download/459/link/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć świetna EP na nielegalu, więcej nie umiem powiedzieć bo dopiero zacząłem słuchać...Gres Snatch - Noc EPhttp://www.polskie-podziemie.com/download/459/link/1/

 

"Noc EP" to klasyk jak dla mnie, nic mnie tak nocą nie nastraja jak ten materiał. Kawał grubych rapsów Gresa przy akompaniamencie bitów Snacza. Kto nie zna ten trąba,o !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć świetna EP na nielegalu, więcej nie umiem powiedzieć bo dopiero zacząłem słuchać...Gres Snatch - Noc EPhttp://www.polskie-podziemie.com/download/459/link/1/

 

"Noc EP" to klasyk jak dla mnie, nic mnie tak nocą nie nastraja jak ten materiał. Kawał grubych rapsów Gresa przy akompaniamencie bitów Snacza. Kto nie zna ten trąba,o !

No i dla mnie pewnie też się stanie klasykiem, jest mega. Od wczoraj praktycznie non-stop na uszach. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gural za*ebiście, wiadomo. Jeszcze Eldo i Drumz dobrze. "Czarne Złoto" do tej pory słabo, i w zasadzie rewelacji po tylu featach się nie spodziewam.

 

Mamy połowę `10r a był jakiś konkret? Ostry, Tet, Zioło, Drumz, coś tam Solar/Białas, 3-6 czy PeeRZet, a coś poza tym? Na co czekamy? Na TDF?

 

Bo jakoś wydaje mi się, że kiepski ten rok, i nie tylko ze względu na różne dziwne i smutne wydarzenia, ale też ze względu na polskie rap-produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jot dał dobry mixtape, mocna sprawa. Producencka Zbyla będzie mocna. Płyta Rete też powinna być niezła, choć ma specyficzny styl. Chyba Revo ma wyjść jeszcze ? Całkiem niezłe "Liceum Ogólnokształcące" od Alko Al-Kaidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe "Liceum Ogólnokształcące" od Alko Al-Kaidy.

Popieram, fajna płytka. Chociaż tak porządnie wybija się na niej tylko "Język Polski" jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień udam się po nową płytkę górala "Totem leśnych ludzi", jak reszta polaków "już się na nią jaram"

Tdf ... hmm ja uważam że się trochę wypalił Tedeusz, bo note2 to żadna rewelacja.

Uważam że najlepsza płyta z tego roku to płyta nr.2 "Nonejmy" z tylko dla dorosłych Ostrego. Podobno kilka lat nad nią pracował :)

Edytowane przez vkraftretro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień udam się po nową płytkę górala "Totem leśnych ludzi", jak reszta polaków "już się na nią jaram"

Tdf ... hmm ja uważam że się trochę wypalił Tedeusz, bo note2 to żadna rewelacja.

Uważam że najlepsza płyta z tego roku to płyta nr.2 "Nonejmy" z tylko dla dorosłych Ostrego. Podobno kilka lat nad nią pracował :)

Po kolei. Gural moim zdaniem nie zachwyca. Ale chyba za mało go słuchałem. Dam mu jeszcze szansę. ;)

Note2 jeszcze nie był zły. Za to A/H24N2 moim zdaniem było takie sobie. Za samą kampanię promocyjną fuckTede Tedzik powinien dostać nagrodę jakąś... :D

Rok 2010 jak na razie... Ostry kapitalnie wydał. Klimat pierwszej płyty mega, wprowadzenie do "niespodzianki" to miodny pomysł. Smagalaz się fajnie słucha ale jest specyficzne, nie każdemu podpasuje. Blendy 2sty'ego na Małpie są moim zdaniem świetne. Koleś ma tak zryty beret że bajka. ;) A jeszcze gdzieś mignął Solar z Białasem ale szybko mi przeszli. Pyskaty jak dla mnie jest genialny... ale to reedycja więc chyba się nie liczy jako 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście już Czarne Złoto? Bo właśnie zabieram się do przesłuchiwania ;) Od siebie polecam wczoraj wydaną płytę SynTejZiemi/W.B.U - Tak to wygląda, moim zdaniem jak na razie najlepszy album 2010, ale nie słuchałem jeszcze Gurala no i produkcji z Gopside

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście już Czarne Złoto?

Właśnie słucham. Po singlu nadzieje me są wielkie... jak na razie nie zawodzi. Ale Mówią O Mnie jest genialne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności