Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to nie wiem, gdzieś czytałem. Znajomi też coś mówili, Ci, którzy byli w Zielonej na koncercie.

No to nie wiem gdzie czytałeś, bo Eldoka powiedział tylko ze współpracuje z Włodim i Pelsonem.

Żadnych oficjalnych dat nie ma podanych.

 

EDIT:

Jutro premiera L.U.C'a : D

Fajna okładka: z6983358X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas - przez Ciebie skusiłem się na posłuchanie nowego Luc'a - i... się rozczarowałem. Bardzo miło się rozczarowałem. Płyta gigant, bardzo dobry materiał, słucham jej z przyjemnością, zapewne dlatego, że autor nie udziela się słownie...

A okładka zacna, na pewno ładnie wyglądałaby na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.U.C. - 39/89 Zrozumieć Polskę; fantastyczny klimat, naprawdę porządny warsztat i wiedza, a do tego świetny kawałek naszej historii.

 

Tede - Note2; tak, w zupełności się przekonałem. Mocny materiał i ciekawa forma 'dziennikowa/pamiętnikowa'. Klasa!

 

"Ej panowie, pogadamy o hip hopie?

Pogadamy o rapie co drapie mnie po głowie?"

 

TeTris - Dwuznacznie; dobry album, jednak od Teta oczekiwałem więcej. Szkoda. Bo to czarny kot polskiej sceny. Mimo to, i tak jest mistrzem.

 

Numer Raz - Ludzie, Maszyny, Słowa; fajny, czilałtowaty materiał. Po prostu Numer Raz zawsze spoko, ot co.

 

RR Brygada - Super moc; przyznam, że sprawdziłem pobieżnie, więc opinia średnio wyrobiona. Jednak oni są nudni, i poza kilkoma świetnymi utworami lubię ich średnio..

 

Łysonzi - Dżonson; świetni goście, dobre featuringi, i.. nic więcej. Ale cóż, jak ktoś jest kiepski, a chce się sprzedać album, to zaprasza kogo się da.

 

Nowego Ryśka też przesłuchałem, wprawdzie też pobieżnie, ale.. podobnie jak w przypadku RR Brygady - nuda. Poza kilkoma świetnymi kawałkami, nie słucham, nie lubię.

 

Więcej grzechów nie pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pięciolecie premiery płyty (18/11/2004) zostanie wydana nowa wersja "Jazzurekcji".

 

Zastąpi ona dotychczasową edycję 1CD. Na drugim krążku niewydane utwory (nie zmieściły się wówczas na jednym krążku) oraz - może - niektóre instrumentale.

 

Dodatkowo w tym samym czasie będzie można zakupić "Jazzurekcje" na winylu.

 

Niby dobra opcja, jednak pachnie mi wyciąganiem kaski od gimberów... Sama "Jazzurekcja" to jeden z najlepszy albumów Adama, ale sam się nie skuszę, szkoda kasy na starocie. Wiem, podpadłem psychofanom Ostrego i Asfaltu.

 

Poza tym wychodzi Proceente "Galimatias" - można preordery zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody M - Kronika Remix; większość bitów naprawdę dobrych, z tym, że.. w ogóle nie pasują do hardkorowej "Kroniki" :huh: Młody mógłby nagrać coś nowego, a nie remixować dobry materiał, tym samym psując go.. Featuringi też słaaabe. Ogólnie jedna, wielka porażka.

 

No dobra, "Brak kontroli" z innym bitem, byłby całkiem, całkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=3VBpscwejRo&feature=channel_page - stoprocent 2 - sobota, gural, wall-e, kool savas(jeden z lepszych kolesi na niemieckiej scenie) i bigz.

 

jak dla mnie jeden z najlepszych bangerow ostatnich miesiecy, matheo zrobil jeden ze swoich najlepszych bitow wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobra opcja, jednak pachnie mi wyciąganiem kaski od gimberów... Sama "Jazzurekcja" to jeden z najlepszy albumów Adama, ale sam się nie skuszę, szkoda kasy na starocie. Wiem, podpadłem psychofanom Ostrego i Asfaltu.

 

Poza tym wychodzi Proceente "Galimatias" - można preordery zamawiać.

Ja za to się skusze, nie mam Jazzurekcji na CD wiec edycja limitowana będzie dla mnie jak znalazł.

 

A co do procenta to muszę przeliczyć kase i zobaczę czy mi na niego starczy. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=3VBpscwejRo&feature=channel_page - stoprocent 2 - sobota, gural, wall-e, kool savas(jeden z lepszych kolesi na niemieckiej scenie) i bigz.

 

jak dla mnie jeden z najlepszych bangerow ostatnich miesiecy, matheo zrobil jeden ze swoich najlepszych bitow wg mnie.

świetny jest teledysk. kawałek też mi się podoba.

 

pytanie - tam Dj Tomekk też jest na klipie, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=3VBpscwejRo&feature=channel_page - stoprocent 2 - sobota, gural, wall-e, kool savas(jeden z lepszych kolesi na niemieckiej scenie) i bigz.

 

jak dla mnie jeden z najlepszych bangerow ostatnich miesiecy, matheo zrobil jeden ze swoich najlepszych bitow wg mnie.

świetny jest teledysk. kawałek też mi się podoba.

 

pytanie - tam Dj Tomekk też jest na klipie, nie? :D

 

zadza sie, zaraz na poczatku 2 minuty klipu w okularach/zlota oprawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni11 - jesteś:

a ) psychofanem Ostego/Asfaltu?

b ) kolekcjonujesz rarytasy?

c ) nie masz co zrobić z kasą?

Bo szczerze mówiąc jest aktualnie wiele lepszych płyt do kupienia niż "Jazzurekcja" moim zdaniem.

Ja po prostu uważam ze Jazzurekcja to najlepsza płyta ostrego, a jak będzie w edycji 2CD (która btw zastąpi edycje jednopłytowa, o ile dobrze przeczytałem na forum asfaltu) to czemu mam nie kupić.

 

A co do procente to go lubię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie kupić? Napisałem przecież w swoim poście - jest mnóstwo lepszych pozycji, które wyszły niedawno - Tet, Tede, Numer, cokolwiek nowego, czegoś co nie jest osłuchane... No ale może tylko ja w taki sposób podejmuję decyzję co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności