Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem z warszawy... a poza tym nie lubie prosto tylko moleste... a ze wszyscy z nich do prosto naleza to nie moja wina... a slucham tego co mi sie podoba, a nie tego co podoba sie innym... wedlug mnie zespoly jak molesta, mor w.a. sa ******ste, ale to jest tylko moje zdanie...

poza tym, jakos ostatnio hiphop mi w z5 nie wchodzi... caly czas mecze vavamuffin i cinq g :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mor w.a. jest dobra, w końcu bity są z rzeszowa ;)

 

a z tego co wiem to żadna z osób które są w moleście nie jest w prosto. A ich nowa płyta wcale nie była jakaś fantastyczna, przełomowa czy chooj wi co, była monotematyczna imo. Dla mnie cała stara stajnia prosto to "sławy" hiphopu, które się już wypaliły, a jadą na fejmie.

 

jakby ktoś chciał sprawdzić nielegal- Kaiteu

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo Prosto:

Słyszeliście że ciuchy Prosto już nie są "Prosto". Zdziwiło mnie wycofanie tego towaru z łódzkich skateshopów (Flow i Buraka).

Z tego co się "u Buraka" dowiedziałem mało kto chce w ogóle mieć Prosto bo jest szyte w chinach a podobno taka pro polska firma, ceny z kosmosu i jakieś inne kwiatki tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ubiór to skręca mnie jak widzę typa w bluzie z wielkim napisem PROSTO i spodniami MASS lub CLINIC.. :D

 

Bez urazy! :P

 

nie jestem z warszawy... a poza tym nie lubie prosto tylko moleste... a ze wszyscy z nich do prosto naleza to nie moja wina... a slucham tego co mi sie podoba, a nie tego co podoba sie innym... wedlug mnie zespoly jak molesta, mor w.a. sa ******ste, ale to jest tylko moje zdanie...

Ależ to nie był atak na Ciebie, tylko dla tych którzy są zajarani w-ką i myślą innymi kategoriami ;]]] Tak jak każdy ma prawo do własnego zdania, tak każdy może słuchać tego, co mu się podoba.

 

Nie sztuką jest krytykować.. sztuką jest dyskutować ;-)

 

jakby ktoś chciał sprawdzić nielegal- Kaiteu

Hmm, coś z Rz? Przyznam, że nieznam :) Muszę sprawdzić. Ale widzę znajomą ksywkę, tylko nie wiem czy to ta sama osoba.. Podbije na PMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz 25str a ja dopiero teraz ten topic obczailem, widac za rzadko wpadam do 'muzyki' ;)

 

co do hh to ja z polskiego slucham (i szanuje) tylko ostrego, zaje.biscie inteligenty (tez w tekstach) gość z normalnym i szczerym podejsciem do życia ;) potrafi sie oderwac od tego calego (takze hiphopowego) gó.wna, które teraz jest, dalej robiąc świetną muzę, i za to go uwielbiam :) a z poza pl to inna historia, tutaj moge juz wiecej powymieniac ;) generalnie oldschool, stare, dobre bity i sample (gangstarr, b.i.g., dre i takie tam), ale kanye westa tez chetnie poslucham. a z ulubienców to ekpia jurassic 5 - mistrz podkłady i świetny styl, szczególnie chali 2na, genialny flow no i głos, który zapada od razu w pamięć ;)

niezly free chali'ego, polecam ^^ a tutaj jurassic 5 - freedom (live), imo jedna z da best ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności