Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualnościach

https://soundcloud.com/te-tris_flyorfly/te-tris-vox-populi-kaen-diss?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook

Właściwie polska scena jest w większości b słaba, ale pierwszy raz ktoś otwarcie ciśnie chyba najbardziej komercyjnego "rapera"(konkuruje z kalim GM) w Polsce. Dla niewtajemniczonych Tet pocisnął coś na free nawiązując do kaena i poszło to w neta. Ten drugi napisał na fejsie kilka ciepłych słów (spory fejsbók to fejsbók btw) i w odpowiedzi wpadł diss. Może być ciekawiej niż z mionszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak widzę te całe napinki, newsy na glamrapie i wielkie dissy/wojny. Od tej wyżej wspomnianej napinki rozbawił mnie bardziej tylko nowy Massey, bo myślałem, że jego poziom jest nieobniżalny, a tu niespodzianka! Nawinął jeszcze gorzej niż zwykle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe te wszystkie dissy to walka o publikę. Do polskiego rapu podchodzilem nie raz no i nie dam rady tego sluchac... Ilosc dobrych polskich plyt jest mala a wiekszosc jest robiona na koszmarnym beacie albo z tekstami w stylu jp na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarka (Bisza) też polecę, bo to mój dobry kolega i bardzo widać jego charakter w tekstach, nic na pokaz. Do tego, jeśli szukasz czegoś z jajem to sprawdź Łonę - masa śmiechu i świetny storytelling. Ogólnie nie śledzę już PL rapu, ale są artyści, których sprawdzam albo z sentymentu, albo dlatego, że wiem, iż poniżej pewnego poziomu nie zejdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarka (Bisza) też polecę, bo to mój dobry kolega i bardzo widać jego charakter w tekstach, nic na pokaz. Do tego, jeśli szukasz czegoś z jajem to sprawdź Łonę - masa śmiechu i świetny storytelling.

Racja, Łona umknął mi gdzieś. Załatw mi dedykację od Bisza, płytkę podeślę gdzie trza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do polskiego rapu podchodzilem nie raz no i nie dam rady tego sluchac...

Posłuchaj Bisza, Zeusa, WuDoE, Jimsona, Hansa, Medium, Małpy, Rasmentalismu.

Jeżeli Oni Ci nie podejdą to znaczy, że nigdy nie czułeś rapu.

 

:v :v :v Już widzę ten nagłówek w trudnych sprawach. " xDrope. Po wielu latach okazało się, iż nigdy nie czuł rapu." Nie zamierzam tu prowadzić krucjaty, ale zawiodłem się trochę. Do tej pory nikt nie wkręcał takich cudów na forum nawet w dyskusjach o rapie, które z tego słyną. Co do odpowiedzi kaena tetris wygrał ten beef zanim wrzucił swój diss. Nie jestem zwolennikiem prowadzenia takich wojen, ale lepiej, że jako osoby tworzące muzykę w ten sposób wyjaśniają sobie pewne kwestie niż cisnąć się jak dzieci po statusach na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie spora różnica :D. Mniej więcej jak z tym. Wielokrotnie ludzie piszą, że ktoś jest dobrym raperem, bo jest dobry technicznie, a są to 2 różne opcje, które często się nie łączą, bo i bez super techniki mamy dobrych graczy, a i z dobrą techniką(w teorii) mamy łaków. Fakt faktem, że wymienione osoby/ekipy + dopisany Łona są zdecydowanie warci polecenia do odsłuchu i połowy z nich sam słucham, ale gdybym miał przedstawić rap na podstawie polskiej sceny to nie dość, że byłoby to niekompetentne(na świecie jest sporo osób ciekawych i niepowtarzalnych) to ilość albumów (ja lecę po albumach, a nie po artystach) byłaby kosmiczna. Taki rozrzut mamy takiego zdaje się prostego gatunku :D.

 

@edit

Oczywiście podstawą są mc, znajomość walk zarówno w miarę kojarzyć starcia oraz same organizacje.

Edytowane przez xDrope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności