Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Oprogramowanie Samsung Yp-z5


LuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

wiec tak nie dziala mi touch pad czyli w gore i w dol..

 

na jakims forum poradzili mi zebym zmienil softa..

 

pliki softu sciagnalem z oficjalnej strony..

caly ten program do samsunga a'la i tunes tez...

 

problem tkwi w tym jak mam zmienic tego softa??

 

niby w menu "samsung media studio" jest cos takiego jak

 

 

portable device ---> update firmware

 

lecz nie jest to podswietlone i nie moge tego wybrac.. tak jakby nie wykrywalo odtwarzacza.. jest tylko aktywne "format"

 

jest ktos w stanie mi pomoc??

 

(ps gdzie mam dac te pliki z softem?)

 

LuQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego masz softa??

tu masz najnowszy 2.51 http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=14228&st=80

mniej więcej w połowie strony (podał Rondel) :)

 

wrzuć go do głównego katalogu z5 (czyli na równi z music, pictures i coś tam jeszcze). odłącz plajera i postępuj zgodnie z tym co na ekranie (twoje działanie ograniczy się do potwierdzenia zainstalowania nowego softa) :)

aha pamiętaj żeby akumulator był w miarę naładowany. potem go włącz i soft będzie upgradowany, ale czy to pomoże to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to ten program samsung media studio wywal bo to shit.

podłączając player do komputera trzymaj przycisk Back- to ten u góry kwadratu, ze strzałką.

trzymając ten przycisk sprawisz że player będzie wykryty jako dysk, nastepnie plik z5update.dat wrzuć na playera i go odłącz.

reszta j.w

jeśli dalej touchpad nie będzie działał to reklamuj odtwarzacz.

Ogólnie jest tak, że jak masz stary frimware 1.xx to touchpad działa tragicznie, dopiero po upgradzie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam pytanko dotyczące samsunga o którym mowa w tym temacie(yp-z5)

1) czy jeśli mam pasujący kabel od aparatu do mojego mojego modelu mp4 to mogę go użyć do ładowania bądź wymiany plików??

2) gdzie znajdę program do wymiany plików?

3) czy znajdę soft w języku polskim do tego modelu??

 

Ps. Bardzo proszę o przydatne linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko dotyczące samsunga o którym mowa w tym temacie(yp-z5)

1) czy jeśli mam pasujący kabel od aparatu do mojego mojego modelu mp4 to mogę go użyć do ładowania bądź wymiany plików??

Jeżeli pasuje, to chyba oczywiste, że tak. No chyba, że jeszcze nie kupiłeś odtwarzacza i mówisz o tym Yp-Z5 z allegro bez kabla. Myślę, że kable od telefonów Samsung by tu pasowały, aczkolwiek dopiero za jakiś czas będę miał możliwość sprawdzenia.

2) gdzie znajdę program do wymiany plików?

Co masz na myśli? Samsung jest wykrywany jako dysk przenośny albo urządzenie MTP. Do przenoszenia na niego plików nie trzeba żadnego programu.

3) czy znajdę soft w języku polskim do tego modelu??

 

Każdy soft jest w języku polskim, 2,51 na pewno. Wystarczy tylko przełączyć język w menu ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!!! Mam taki problem...mianowicie ma samsunga YP-Z5 wczesniej działał bez żarzutów ostatnio usunęło mi sie cała muzyka z niego a gdy podłaczyłam go do komputera ładuje sie normalnie tyle ze nie wykrywa mi go na zadnym dysku tak jakbym nic nie podłaczyła,nie moge nic wgrac na niego co sie mogło stac?? :( :( :( :( moze mi ktos w tym pomóc??? :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!! Mam taki problem...mianowicie ma samsunga YP-Z5 wczesniej działał bez żarzutów ostatnio usunęło mi sie cała muzyka z niego a gdy podłaczyłam go do komputera ładuje sie normalnie tyle ze nie wykrywa mi go na zadnym dysku tak jakbym nic nie podłaczyła,nie moge nic wgrac na niego co sie mogło stac?? :( :( :( :( moze mi ktos w tym pomóc??? :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności