Skocz do zawartości

Recenzja Jbl 220 Reference


Echelon

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za link. Rzeczywiście kawał chama, chciałem brać od niego słuchafony, ale teraz to się zastanowię, może zarobi kto inny ;)

 

Na innej aukcji znajdziesz o 10zł tańsze.

 

Mam pytanie do użytkowników JBL'ek-czy będą się dobrze zgrywać z jazzem i rapem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jetem nowym użytkownikiem i jest to mój pierwszy post :) . Do tej pory używam słuchawek creative zen aurvana ale po recenzji Echelona mam zamiar sobie kupić jbl reference 220. Znalazłem za dość atrakcyjną cenę na allegro tutaj Może ktoś wie czy one są oryginalne albo już ktoś kupował u tego sprzedawcy. Nie chcę się zawieść kupując podróbki za 155 zł. W załączniku daje do waszej weryfikacje dowód zakupu w USA, który dostałem od sprzedającego.DSCN1631__2_.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie, nie są oryginalne. Po pierwsze nie za takie pieniądze, a po drugie nie bez pudełka i akcesoriów. Szansa na to, że są oryginalne to IMO 1/1.000.000.

 

Najtańsze nowe słuchawki są sprowadzane z USA i sprzedawane za nieco ponad 100 zł (np. 120, 150) i poniżej tej kwoty nie ma co specjalnie szukać oryginalnych JBL220.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam JBL'e więc napiszę moje dotychczasowe spostrzeżenia. Użytkuję słuchawki z iPodem Touch 32GB i powiem, że różnica w jakości dźwięku jeśli chodzi o Ep-ki czy Senki CX-300 jest masakryczna... Koniec z bassem, który zabija niemal wszystkie dźwięki. W JBL'ach dźwięk po wygrzaniu jest jak żyleta. Teraz nie mam problemów, żeby wyróżnić linię gitary basowej spomiędzy 2 gitar elektrycznych, perkusji i wokalu. Dźwięk jest bardzo wyraźny i strasznie mi się podoba, choć muszę przyznać, ze z początku ciężko mi było się przyzwyczaić do mniejszej ilości tonów niskich. Jeśli ktoś z was zastanawia się, czy kupić chociażby CX-300 bądź Philipsy SHE-9500, czy JBL'e to powiem, ze lepiej dorzucić te 60 zł i mieć super słuchawki xD

 

P.S. Tylko te silikonki w JBL'ach jakieś dziwne są, ale po wymianie na te od Ep-630 wszystko jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie tych oryginalnych gumek na jbl'ach, bo po pierwsze sa szare co mi nie bardzo odpowiada a po drugie czytam ze nie sa najlepszej jakosci - wobec tego jakie wybrac chociazby na allegro abym nie kupil jakiegos kiczu. Pewnie napisze ktos, ze to jeden piorun jakie wezme ale wole sie upewnic ( no i aby pasowaly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności