Skocz do zawartości

A Ja Bym Chciał....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie mam na czym posłuchać ;]

 

pozatym wolę ustawienie "normal" albo takie na którym mnie głowa nie boli (np. boost na 60, ale trubass nie na 10 tylko na 4 powiedzmy ;] )

 

to chyba normalne że cię głowa boli jak coś ci łupie w czaszkę, nie? ;] ból wskazuje że "coś się dzieje nie tak z ogranizmem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Chciałbym żeby wznowiono produkcję ifp 7xx oraz 9xx.

2. PO włączeniu nagrywania chciałbym - tak jak to jest w magnetowidzie - natychmiast określić długość nagrania, bo zawsze zapominam wyłączyć.

3. Aby funkcja "resume" działała także w plikach umieszczonych po nagraniu "luzem" (a więc poza wykorzystaniem komputera), a nie tylko w katalogach. Ma to znaczeniu w przypadku długich, np. godzinnych audycjach, gdy trzeba samemu zapamiętywać przerwę w słuchaniu.

4. Aby do wszystkich iRiverów dodawano oryginalne słuchawki mx400 Sennheisera, a jeżeli nie, to

5. by sprzęt iRivera sprzedawano do wyboru ze słuchawkami lub bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1) raczej nie

ad. 2) raczej nie (moooże rockbox kiedyś?)

ad. 3) raczej nie (moooże rockbox kiedyś?)

ad. 4) kiedyś były ;]

ad. 5) raczej nie (same słuchawki to koszt groszowy dla producenta, bo bierze je ogrooomnym hurtem - raz że cena by się nie zmieniła, a dwa że dla przeciętnego użytkownika odtwarzacz bez słuchawek jest produktem wybrakowanym a sama jakość nie robi najczęściej różnicy - patrz na iPoda i jego słuchawki ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałbym żeby wznowiono produkcję ifp 7xx oraz 9xx.

- żeby były UMS

- pełna obsługa ogg

- obsługa flac

- brak jakiegokolwiek szumu (jak karma) :]

- RDS w radiu

- niezniszczalny joy

- ... wersja 6GB

 

 

Chcieć to chcieć... a co!? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest zrobione po to, iż czasem ktoś by chciał "tylko zobaczyć co się na ekraniku dzieje" (nie wiem, sprawdzić który utwór leci, soptawdzić która godzina etc.) a gdyby każde naciśnięcie coś robiło to "coś" by zmuszony był zrobić -> choćby zmienić głośność, puścić następny/poprzedni utwór, spauzować etc.

 

a tak może nacisnąć cokolwiek i "tylko" włączy się podświetlenie...

 

... moim zdaniem dwukrotne naciśnięcie przycisku "podgłośnij" żeby podgłośnić o jendą kreseczkę (czy ogólnie naciśnięcie czegokolwiek a potem zrobienie co się chce) to naprawdę niewiele pracy i wysiłku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mi tez to czasem przeszkadzalo w h320, bo trzeba bylo pamietac, zeby dwa razy nacisnac cos. rockbox to rozwiazal i mozna bylo ustawic, czy ma sie liczyc pierwsze nacisniecie jako polecenie, czy jakos wlaczenie podsiwtlenia tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest zrobione po to, iż czasem ktoś by chciał "tylko zobaczyć co się na ekraniku dzieje" (nie wiem, sprawdzić który utwór leci, soptawdzić która godzina etc.) a gdyby każde naciśnięcie coś robiło to "coś" by zmuszony był zrobić -> choćby zmienić głośność, puścić następny/poprzedni utwór, spauzować etc.

 

Tak, to jest argument ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

slusznie. ale ja nadal uwazam, ze najlepszym rozwiazaniem jest nie narzucenie uzytkownikowi ktoregos z rozwiazan, ale umozliwienie mu wyboru. niecale dwa lata temu jak pokazywalem ludziom mojego imp350 to opowiadalem, ze miedzy innymi jest taki dobry, bo moge sobie mnostwo rzeczy poustawiac tak jak ja chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

 

jedynie czego brakuje w t30 to ustawienia, w odwarzaczach z serii ifp, oraz imp, mogłem ustawic prawie wszystko, pamietam jak kupiłem odwarzacz imp550, bylem zdziwiony ze odwarzacz cd mogłby miec tyle ustawien, a w t30 prawie nic nie ma , a equalizer to by mogli troche dopracowac, oraz wywalic te ograniczenie, zeby nie było czegos takiego jak zwiekszam 14k to powyzej 4dB, to srednie oraz niskie scisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial przeprogramowac przycisk M

uwazam ze to co teraz jest w t20 jest zupelnie niepraktyczne, po co mi oznaczenie poczatku fragmentu i poniej konca? nigdy z wlasnej woli z tego nie skorzystalem, a podczas wchodzenia do menu przypadkiem mi sie to badziewie zaznacza codziennie

wolalbym miec tak:

1. krotkie nacisniecie - toggle loop/shufle itd

2. dlugie nacisniecie - menu

 

tak wlasciwie to jest kilka takich rzeczy ktore bym zmienil ale sa mniej uciazliwe od tego

wlaciwie najlepiej by bylo jak by dali mozliwos przerobienia firmware tak ze mozna by samemu przypisac funkcje do przyciskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nowy firmware do h10 junior, a dokladnie:

- usuwanie plikow z poziomu odtwarzacza

- crossfeed

- miksowanie sasiednich utworow

- motywy graficzne (heh firmware 50 MB :P )

- lepsze przewijanie ogg

- fade in, fade out przy przewijaniu

 

szczegolnie brak tego pierwszego smuci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności