Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

A Ja Bym Chciał....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja cialbym niewiele...

Fajna sprawa bylo by czestsze wypuszczanie softu do H340 i dodanie do niego gry ktora jest w iPodzie...

Taku quiz muzyczny...

Idzie sobie kawalek losowo wybranej piosenki, a ty musisz zaznaczyc ktora to z posrod 5 mozliwych...

Przydala by sie obsluga Wav i mozliwosc jednoczesnego transferu po przez kabel i ladowania odtwarzacza przez USB...

To chyba tyle, jak sobie o czyms przypomne to napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego rozbudowany kalendarz, zeby wprowadzac daty spotkan i urodzin, itp

i najlepiej dolaczana mini klawiaturke by edytowac pliki txt

ale wtedy to juz by chyba sie palmtop zrobil;)

O właśnie.

Do tego możliwosć powiekszania zdjęc. Wybór algorytmu robienia minianitur obrazków (ponoć ipod robi to szybciej ponoć ma gorszy procesor wiec ma jakiś mniej dokłądny algorytm, w programach do wyświetlania zdjęc - ja uzywam gqview - jest możliwosć wyboru jednego z kilku algorytmów które róznią sie prędkością), funkcje co są w imp - czyli kolejność odtwarzania, tekst powitalny, snake, dalej dyktafon co by mógl nagrywać do wav i ogg vorbis. No i najważniejsza rzecz TWORZENIE WEWNĘTRZNYCH PLAYLIST ( on the go), by dało sie je modyfikować i zapisywać. Dobrym pomysłem byłoby też wsparcie dla 'inteligentnych playlist'. No i to chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozglądam się za palmtopami, i stwierdziłem że moim wymaganiom sprostałby ten model:

http://computing.kelkoo.co.uk/b/a/sbs/1145...1/11230449.html

Palmtopy z seri loox mają podobno dobrą jakość dzwięku, tylko nie wiem jak to się przekłada na jokość mojego irivera, dobry pośrud palmtopów nie oznacza pewnie dobrego wśród odtwarzaczy mp3. Ale czasem można sobie w Wormsy alboe Age of empires część pierwszą zagrać :D . Tylko problem byłby z tym 80 GB dyskiem. e... mia ... ja taki chce. Tylko gryzie mnie ta jakość dzwięku, może znajdę jakiś sklep w krakowie i sprubuje porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem sobie dzisiaj o tym i doszedlem do wniosku ze pilo bezprzewodowy to byla by ciekawa rzecz;)

zastanawiam sie tylko czy lepiej hxxx + pilot i do niego sluchawki

czy hxxx podlaczone sluchawki i osobno pilot

chyba ta druga opcja latwiejsza do zrobienia

pilot na bluetootha, bo z irda mogly by byc problemy;)

oczywiscie wyswietlacz lcd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem sobie dzisiaj o tym i doszedlem do wniosku ze pilo bezprzewodowy to byla by ciekawa rzecz;)

zastanawiam sie tylko czy lepiej hxxx + pilot i do niego sluchawki

czy hxxx podlaczone sluchawki i osobno pilot

chyba ta druga opcja latwiejsza do zrobienia

pilot na bluetootha, bo z irda mogly by byc problemy;)

oczywiscie wyswietlacz lcd;)

I zaplacil byz za taki pilot polowe ceny odtwarzacza?

Bo ja...TAK :P

Jestem wiecej niz pewien ze jesli taki pilot sie pojawi to bedzie kosztowal 600-700zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy niższa cena odtwarzaczy dyskowych i piloty w standarcie - nawet przewodowe.

 

Małe dodatki typu edytor tesktu i grafik lub kalendarz i kalkulator też się przyda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny czy bym az tyle zaplacil ;) zdaje sobie sprawe ze taka wlasnie byla by cena

chociaz...

poki co mam krotko odtwarzacz wiec az tak go nie exploatuje, chociaz juz zbieram na pilota lcd bo jak pisalem bez tego ani rusz. a z czasem pewnie przydalby mi sie wlasnie taki bezprzewodowy

minus takiego ze mozna go gdzies posiac :D i ciezko bedzie znalesc :lol:

 

 

Małe dodatki typu edytor tesktu i grafik lub kalendarz i kalkulator też się przyda.

 

kalkulator mi osoboscie niekoniecznie, mam w komorce;)

ale edytowanie textu to nie jest zly pomysl, jak juz pisalem potrzebna jakas mnalutka klawiaturka

kiedys widzialem taka dolaczona chyba do jakiegos simensa ale pewnosci nie mam jaki to byl telefon

kalendarz niby tez wkomorce jest ale jednak jak by zrobili dobrze i rozbudowany to bym nie plakal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie sobie kawalek losowo wybranej piosenki, a ty musisz zaznaczyc ktora to z posrod 5 mozliwych...

 

Zawsze miałbym 100 % :P

 

Ostatnio rozglądam się za palmtopami...

 

Zapraszam na www.pdaclub.pl.

Forum jest całkiem fajne i bardzo rozbudowane.

Bardzo mi pomogli przy wyborze palmtopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na www.pdaclub.pl.

Forum jest całkiem fajne i bardzo rozbudowane.

Bardzo mi pomogli przy wyborze palmtopa :)

Hmmm...

Kiedyś za poleceniem immanuel'a odwiedziłem to forum... Byłem zainteresowany LOOX'em 420 który miałby mi służyć m.in. do grania w... Wormsy i Age Of Empires :) Zainteresowałem się nim równiez dlatego, że słyszałem wcześniej że ma jak na palmtopa dobrą jakość dźwięku... Ale w jednej z odpowiedzi napisali mi, że dużo lepszą jakość dźwięku zapewniają LOOXy z serii 700 i na tym się skończyła moja zachcianka na palma... Bo 700 jest dla mnie za droga a na spadek jakości bym sobie nie pozwolił. ALe i tak napewno Siemens Loox 700 nie dorównuje jakością dźwięku iRiverowi... Koniec offtopicu :P

 

A co ja bym chciał we flashowych iRiverach??

Możliwość rozszerzenia pamięci poprzez karty pamięci SD !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( Ale na to raczej nie ma co liczyć... z drugiej strony rozumiem iRivera, bo on by na tych kartach przeciez nic sobie nie zarobił <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co ja bym chciał....

tak jak poprzednicy możliwość rozszerzenia pamięci przez karty

może troszkę lepsze materiały (mówięo ifp 7xx bo takowy player ztej serii posiadam) chodzi mi o zamianę plastiku na jakiś szlachetniejszy materiał

i chyba najważniejsze co w tej chwili by mi się przydało jednoczesna możliwość kozrystania z dyktafonu i słuchania muzyki np. na nudnym wykładzie :D

ot to by mi n asam początek wystarczyło potem moglibyśmy pomyśleć o kalkulatotrze, pilocie ciśnieniomierzu :P itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja bym chciał porządne radio w swojej 190 (pewnie wkrótce zmienięc na inny ifp, ale problem pozostanie). Z powodu baznadziejnej jakość dzwięku (cały czas coś szumi, pierdzi albo przerywa... a mieszkam w W-wie...jest to strasznie wkurzające) praktycznie wogóle go nie używam. Jedyna stacja której jako tako da się przez chwilę posłuchać to RMF- najmniej zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności