Skocz do zawartości

Problem Z Basem W Iaudio


voxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Witam

 

Też mam problem z Basem w słuchawkach od IAUDIO G3 biggrin.gif

Jak to też? Jak odpowiadasz na jakiś temat to pisz w nim, a nie zakładaj nowy. Tak to nie mamy pojęcia o czym piszesz [i jaki masz problem]

 

Nie wiem co sie stało tongue.gif

No ja też...

 

czy to tylko wada słuchawek czy może odtwarzacza ?

No nie wiem... bo nic nie napisałeś o swoim problemie co sie stało i w ogóle...

 

Mam zamiar sobie kupić CREATIVE EP-630 biggrin.gif:D

A ja mam zamiar kupić grado gs-1000, ale co w związku z tym?

 

Prosze o rade biggrin.gif

O radę w związku z czym? Kupnem ep-630 czy 'wadzie'? Jak o ep-630 to uważaj na podróbki, a jak o wadzie to patrz wyżej

 

Pozdrawiam VOXO

Pozdrawiam YENOXO

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napiszę jeszcze raz

 

Mam odtwarzacz IAUDIO G3

Słuchałem głośno muzyki na 40 głośności Bass na full i wszystko dobrze grało

Pewnego razu jak juz podgłośnie do 30 to mi bass trzeszczy w słuchawkach

szukam rady czy to jest wina słuchawek czy odtwarzacza ?

a jak słuchawek to dałem pomysł by sobie kupić CREATIVE EP-630

Miałem na myśli ze to coś zmieni i prosze o odpowiedź co mogło sie takiego stać z Basem w odtwarzaczu ?

 

Pozdrawiam Voxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam

Napiszę jeszcze raz

 

Mam odtwarzacz IAUDIO G3

Słuchałem głośno muzyki na 40 głośności Bass na full i wszystko dobrze grało

Pewnego razu jak juz podgłośnie do 30 to mi bass trzeszczy w słuchawkach

szukam rady czy to jest wina słuchawek czy odtwarzacza ?

a jak słuchawek to dałem pomysł by sobie kupić CREATIVE EP-630

Miałem na myśli ze to coś zmieni i prosze o odpowiedź co mogło sie takiego stać z Basem w odtwarzaczu ?

 

Pozdrawiam Voxo

 

A wziąłeś pod uwagę, że podbijając pasmo nikich tonów i wydupiając potencjometr na całego możesz uszkodzić nie tylko słuch ale i słuchawki? Jeli musisz słuchać na takiej głośności to polecam wizytę u laryngologa za rok. :/

 

I nie kupuj EP-630. Z takim podejściem zabijesz każdy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie na G3 oraz na innym sprzęcie na max głośności też potrafi coś pierdzieć.. widocznie sprzęt nie daje rady. podłącz inne słuchawki i sprawdź czy jest to samo. Możesz też w eq zmniejszyć poziom basów - u mnie czasami pomaga, w szczególności jak je sobie podbiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich warunkach to raczej żadne słuchawki nie wytrzymają i zaczną się pieprzyć.

 

Każdy z dopalaczy powyżej 31 powoduje delikatne trzeszczenie. Oczywiście im głośniej tym trzaski i inne pierdnięcia coraz gorsze (na maxie nie do wytrzymania dla mnie). Żeby było całkowicie czysto na 40, musisz słuchać bez dopalaczy (EQ - normal, BBE,M3B,MPE,3D - 0). Wtedy na pewno będą brzmieć czysto. Testowałem to na AXE599. Mam aktualnie Creative'y, ale na nich niestety powyżej tych 30 nie wyszedłem, mając słuchawki w uszach (a to tylko kilka sekund i nie obyło się bez piszczenia w uszach przez parę minut). Trzymając słuchawki w pewnej odległości od małżowiny stwierdzam to samo

 

Tak swoją drogą to drugiego słuchu sobie przy aktualnym stopniu zaawansowania biotechnologicznego nie sprawisz. Tak więc uważaj, bo ani się obejrzysz, a nie zostanie z niego prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności