Skocz do zawartości

Yp-t9j - 1.80 Firmware - Ktoś Instalował?


Peet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownych czytelników instalował może firmware w wersji 1.80 do modelu YP - T9J ZB?

 

 

Dzisiaj zainstalowałem firmware 1.80 UMS i opiszę zmiany jakie on wnosi do odtwarzacza.

samIMG_1495_resize.jpg

 

Zalety:

- przestajemy być zależni od systemu operacyjnego, T9 jest widziany jako dysk twardy.

- obsługa plików ogg (Q 1 do 10)

- możliwość wgrywania nowych gier

gra_1_IMG_1496_resize.jpg gra_2_IMG_1498_resize.jpg gra_3_IMG_1497_resize.jpg gra_4_IMG_1499_resize.jpg gra_5_IMG_1500_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Piękna sprawa, dzisiaj zainstalowałem to na wersji YP-T9JBQB. Najważniejsze, że jest obsługa ogg, jak się uda to będzie co najmniej o 1/3 więcej muzyki przy tej samej jakości (sprawa względna, ale nie mam dużych wymagań co do jakości muzyki - mp3 musi mieć min. 192kb/s bo przy 128kb da się zauważyć już różnicę, ogg przy 128kb/s ma taką samą jakość a zajmuje ok. 1/3 mniej, tak poza tym to zazwyczaj i tak słucham na jednej słuchawce bo nie chcę żeby mnie coś potrąciło ;) ). Zobaczymy jak z poborem prądu, zapewne będzie większy, no ale lepiej mieć przy sobie więcej muzy niż bawić się cały czas w kopiowanie, zwłaszcza jak ma się w komputerze USB 1.1... Drugą miłą sprawą, choć już nie tak ważną jest fakt, że odtwarzacz jest widziany jako dysk wymienny - trochę szybciej można się na niego dostać gdy nie korzystamy z SMS. Gry to już dla mnie najmniej ważna sprawa, ale nie powiem - tryb multiplayer przez Bluetootha wygląda ciekawie, tylko trzeba znać kogoś kto ma taki sam odtwarzacz :D Ciekawe, czy będzie można tworzyć własne aplikacje we Flashu... Tak przy okazji - na zdjęciach masz gry po angielsku, u mnie są po koreańsku, a przecież instalowałem te same...

 

Edit:

aha, już znalazłem, bazując na twoich fotkach powchodziłem w opcje i poustawiałem język na angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przedwczoraj Samsunga Yp-t9JZB tak przynajmniej pisze z tyłu odtwarzacza, miał już wgrany soft 1.68EU i powiedźcie mi:

-jak wgrać soft? (bardzo prosiłbym o eng/pl instrukcje bo znalazłem chyba hiszpańską :( )

-gdzie znajduje się soft który mam? (dam by pokazywało ukryte pliki i nigdzie ich nie ma!)

-ten soft zadziała na tym mp4?

-czy ten soft da się zmienić na PL/ENG ?

 

 

###

DOBRA MAM JUŻ 1.80 PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z firmware wrócić do 1.68? bo chce jeszcze raz zrobić 1.80 by zrobić tutorial, ktoś pomoże?

Spotkałem się na tym forum z opiniami że nie można powrócić do starszego firmware bo grozi to uszkodzeniem playera, ale na forum anythingbutipod.com można znaleźć info że trzeba po prostu zainstalować inny firmware bez problemu.

 

Wracając do tematu to potrzebujesz tylko firmware 1.68

http://org.downloadcenter.samsung.com/down...T9_V1.68MTP.ZIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
Czy ktoś z szanownych czytelników instalował może firmware w wersji 1.80 do modelu YP - T9J ZB?

 

 

Dzisiaj zainstalowałem firmware 1.80 UMS i opiszę zmiany jakie on wnosi do odtwarzacza.

samIMG_1495_resize.jpg

 

Zalety:

- przestajemy być zależni od systemu operacyjnego, T9 jest widziany jako dysk twardy.

- obsługa plików ogg (Q 1 do 10)

- możliwość wgrywania nowych gier

gra_1_IMG_1496_resize.jpg gra_2_IMG_1498_resize.jpg gra_3_IMG_1497_resize.jpg gra_4_IMG_1499_resize.jpg gra_5_IMG_1500_resize.jpg

ale jak tego dokonałes, dzisiaj właśnie kupiłem ten odtważacz i nie wiem jak zainstalować to nowsze porogramowanie.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pomocy !!!

 

sformatowalem samsunga yp-t9j i musze wgrac softa.

Link który podałeś to jakaś japońska strona i niewiem jak tam sie połapać.

Prosze o bezpośredni link do pliku i instrukcje wgrywania softa.

mp4 jest mi potrzebne na jutro więc dobrze by było żeby dziś jeszcze ktoś odpisał.

pozdrawiam tobi999

 

 

ok softa juz znalazłem teraz mam inny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności