Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sam nie wiem, jak to traktować: jako żart, czy jako przejaw tego swoistego "polactwa".

Otóż dwie polskie biegaczki, które NIE ukończyły maratonu nw ME mają pretensje, że NIE dostały medalu O|O za brąz zdobyty przez inne biegaczki? Baaa, winą związku jest ponoć to, że nikt z działaczy im NIE powiedział, że medal należy się za ukończony bieg (sic!)

https://sportowefakty.wp.pl/la/1015830/stracila-medal-przez-niewiedze-teraz-sie-tlumaczy-trenerzy-byli-w-szoku-moze-pow

 

Naprawdę, wolę to potraktować, jako żart, bo inaczej, to... ehhh.

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chesuli napisał:

Sam nie wiem, jak to traktować: jako żart, czy jako przejaw tego swoistego "polactwa".

Otóż dwie polskie biegaczki, które NIE ukończyły maratonu nw ME mają pretensje, że NIE dostały medalu O|O za brąz zdobyty przez inne biegaczki? Baaa, winą związku jest ponoć to, że nikt z działaczy im NIE powiedział, że medal należy się za ukończony bieg (sic!)

https://sportowefakty.wp.pl/la/1015830/stracila-medal-przez-niewiedze-teraz-sie-tlumaczy-trenerzy-byli-w-szoku-moze-pow

 

Naprawdę, wolę to potraktować, jako żart, bo inaczej, to... ehhh.

Nie doczytali regulaminu. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki regulamin mógł coś takiego przewidywać???

To są MISTRZOSTWA EUROPY, zawody sportowe - trzeba je ukończyć, by być sklasyfikowanym!

Kto mógł pomyśleć, że medal należy się za ... stanięcie na starcie.

Przecież, jakby mnie wpisali jako członka reprezentacji do tego maratonu, to po starcie przebiegłbym może 5 metrów, zszedł i potem miałbym  wyciągać łapę po medal, bo się należy????

Chyba jestem za stary, bo NIGDY nie przyszłoby mi to nawet do głowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marco-polo napisał:

melon.jpg

frew.jpg

Dobre. :D

 

Dobre z tekstem nie masz żadnej pracy ani hobby? Bo przespała się z jej mężem z 50 razy. xD Także Panowie macie zawsze usprawiedliwienie że macie hobby to tylko żona się liczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności