Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, espe0 napisał:

Amazing Jonathan - miał kilka numerów z gołębiami.

(Na szczęście sztucznymi)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2022 o 11:29, Jot R napisał:

Ale mi się przypomniało. Dla fanów brytyjskiego humoru.

 

 

 

 

 


Eddie jest mega. Jednym z najlepszych jego skeczy jest Death Star Canteen.

 

Pomijając jego aparycję (nie chcę wkładać kija w mrowisko) to jest niesamowity charakter. Pewnego dnia postanowił zrobić zbiórkę dla bodajże emerytowanych sportowców podczas której miał przebiec 43 maratony (1 w każdym hrabstwie UK) w ciągu 51 dni, bez przygotowania. Udało mu się. BBC zrobiło serię o tym.

Eddie i Ricky są w moim top 5 standupperów.
 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, docentore napisał:

Świetny dowcip, rozważałeś standup?

Nie, za mało przeklinam.

A tak poważniej, to zawodowcy biegają przeważnie dwa maratony do roku:D. Czasem więcej, ale to już nie z myślą o nagrodzie za pierwszą dziesiątkę. Gość chyba przeszedł te „maratony”, co i tak byłoby mega wyczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał:

Nie, za mało przeklinam.

:D :D :D 

9 minut temu, audionanik napisał:

Nie, Gość chyba przeszedł te „maratony”, co i tak byłoby mega wyczynem.

Człowieku, zawsze marzyłem o maratonie, a techniką chodu, faktycznie jest szansa, bym go ukończył. Dzięki za inspiracje, a co do standapu - byłbyś lepszy niż Wojtek Fiedorczuk.  Przyznam, że przez jakiś czas rozważałem prawdopodobieństwo, że to jednak Ty ;) 

No bo, 42 masz skończone :D 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, audionanik napisał:

Nie, za mało przeklinam.

A tak poważniej, to zawodowcy biegają przeważnie dwa maratony do roku:D. Czasem więcej, ale to już nie z myślą o nagrodzie za pierwszą dziesiątkę. Gość chyba przeszedł te „maratony”, co i tak byłoby mega wyczynem.

Większość truchtał, ostatnie przeszedł, racja. To była medialna akcja dla jednej organizacji charytatywnej, więc były pogaduszki z ludźmi itp.
Raczej mówiłem o tym jako o ciekawostce jak 47mio letni facet z brzuszkiem piwnym z marszu (heh) robi 43 maratony. W sumie to nie do końca tak, bo po prostu robił dystans 42.195km w każdym hrabstwie.



Próbował powtórzyć wyczyn w RPA (może chciał zainspirować miejscowych), ale z tego co się orientuje zaczął sikać krwią po kilku dniach.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, manuelvetro napisał:

Kurczę blade, imponujące. Filmik obejrzałem, zdumiałem się. Daj wincy :) 


Musisz poszukać, może na kanale BBC na yt jest - są pełne odcinki z drugiego podejścia do RPA.
Ja to oglądałem w 2009/2010 na mniejszej (ale zieleńszej) wyspie pomieszkując.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał:

Średnia wieku samochodów u nich to 13 lat. U nas chyba 16.

 

A najlepsze że w Polsce ten 16 letni ma o polowe mniejszy przebieg niz jak mial 13 lat bedac w niemczech i zaden samochod na polskiej drodze nigdy nie mial wypadku nawet jak w niemczech stwierdzono szkodę całkowitę. Magia :D 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności