Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Usunięcie ósemki górnej lub leczenie kanałowe trzonowca :) Żona prosiła przekazać, że ją po 30 latach w branży takie żarty nie śmieszą ;) 

Było wcześniej żonę reklamować, dojechałaby moja żona do niej, bo tam, gdzie dojeżdzała, stawki niestety wyższe.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Było wcześniej żonę reklamować, dojechałaby moja żona do niej, bo tam, gdzie dojeżdzała, stawki niestety wyższe.

A moja piękna wybiera się za dwa tygodnie na usuwanie 4 ósemek za jednym razem. Podobno tak lepiej niż na raty.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waski napisał:

A moja piękna wybiera się za dwa tygodnie na usuwanie 4 ósemek za jednym razem. Podobno tak lepiej niż na raty.

Dieta płynno-papkowata przez tydzień. Będziesz codziennie blendował? Ja jak 7 sajgonek zblednowałem z dwoma woreczkami sosu słodko-kwaśnego,  coby i na obiad i na kolację miała, to od razu drugą stroną jeść zaczęła następnego dnia.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacmiszcz92 napisał:

Po wyrwaniu jednego będzie ciężko jeść przez 3 dni, chociaż może krwawić 5-7. Przy wyrwaniu 4 na raz to nawet przy "odżywianiu" przez słomkę będzie podrażniać

I pyk dietka, przez tydzień człowiek może spokojnie pić soczki i zblendowane owoce, a @waski będzie pewnie zadowolony z efektu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to jest decyzja chirurga. Zresztą znajomy dentysta (nie chirurg) też przekonywał, że lepiej wydłubać za jednym razem i cierpieć raz niż kilka. W szczególności, że moja gwiazda nigdy jeszcze nie miała usuwanych zębów. Wycinanie ich tak czy inaczej jest koniecznością gdy okazało się, że to może być przyczyną bólów głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi usunęli jedną dolną to spuchlem tak, że 3 dni na lekach przeciwbólowych. Nie wyobrażam sobie usunąć 2 strony na raz. Jak wtedy jeść? Ponoć górę to może nawet dentysta usunąć więc to pewnie można 2 na raz ale dół to tylko chirurg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od systemu korzeni ósemek. Jak na dole trzeba dłutować to nie za bardzo widzę możliwość usunięcia wszystkich 4 na raz. U mnie usuwali wszystkie 4 po kolei. Prawda że górne są łatwiejsze do usunięcia - tak miałem - ale na dole to może być masakra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności