Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę śmieszno, bardziej straszno.

 

"Boris Johnson wrócił ze szczytu klimatycznego do domu prywatnym samolotem. zamiast pojechać pociągiem, którym podróż z Glasgow do Londynu trwa cztery i pół godziny. Chwilę wcześniej mówił, że "jeśli chodzi o zmiany klimatu, słowa bez czynów są absolutnie bezcelowe" i ostrzegał ludzi, że będą osądzeni przez ich dzieci, jeśli nie zaczną działać."

 

SmartSelect_20211103-221132_Facebook.jpg

 

 

 

SmartSelect_20211103-220934_Messenger.jpg

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

41 minut temu, Najner napisał:

Trochę śmieszno, bardziej straszno.

 

"Boris Johnson wrócił ze szczytu klimatycznego do domu prywatnym samolotem. zamiast pojechać pociągiem, którym podróż z Glasgow do Londynu trwa cztery i pół godziny. Chwilę wcześniej mówił, że "jeśli chodzi o zmiany klimatu, słowa bez czynów są absolutnie bezcelowe" i ostrzegał ludzi, że będą osądzeni przez ich dzieci, jeśli nie zaczną działać."

 

SmartSelect_20211103-221132_Facebook.jpg

 

 

 

SmartSelect_20211103-220934_Messenger.jpg

Bo ekologia najlepiej wychodzi w reklamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ostatniej płycie z ata ładnie działało cable select. Tylko już nie pamiętam która wtyczka była jakby master, a która slave. Choć generalnie unikałem wieszania dwóch dysków na jednej taśmie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Wisting napisał:

niewlasciwa-czcionka-moze-zrobic-roznice-auto-pomagier.jpg

Ktoś lekko pomógł w photoszopie- można porównać z drugą literą „A”. :)  Przez 2 lata projektowałem i sprzedawałem takie literki i tablice :).

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, docentore napisał:

Eureka! Znalazłem.

 

FDYGXYhWQAUWdaO.jpg

Biedronka nie pasuje, to kapitał portugalski (Jerónimo Martins SGPS, S.A.) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lobuz1 napisał:

Ktoś lekko pomógł w photoszopie- można porównać z drugą literą „A”. :)  Przez 2 lata projektowałem i sprzedawałem takie literki i tablice :).

Możliwe. Czcionka Revue, słynna od czasów ART-B. Żona mi kiedyś opowiadała, że z aktami notarialnymi przyszła pani notariusz nazwiskiem Fiutowska-Fiuta. Innym razem przyszedł Wietnamczyk nazwiskiem Hui Ha :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę większe przerwy zrobili w fotoszopie w tym A.

 

41DEE86D-C061-432A-AB46-15BACDEF6C14.png

13 minut temu, Wisting napisał:

Możliwe. Czcionka Revue, słynna od czasów ART-B. Żona mi kiedyś opowiadała, że z aktami notarialnymi przyszła pani notariusz nazwiskiem Fiutowska-Fiuta. Innym razem przyszedł Wietnamczyk nazwiskiem Hui Ha :)

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności