Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać RTXy 3080 są na wagę złota... 💎😉

https://www.ebay.com/itm/233718034879

20200919_131210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, Tytus1988 napisał:

Jak widać RTXy 3080 są na wagę złota

Ale cena/wydajność jest świetna tej generacji  (około 3+ tys) , ciekawe czym nas zaskoczy Amd za chwilę :)

Szkoda że flagowy 3090 będzie dużo droższy ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, radzik55 napisał:

Ale cena/wydajność jest świetna tej generacji  (około 3+ tys) , ciekawe czym nas zaskoczy Amd za chwilę :)

Szkoda że flagowy 3090 będzie dużo droższy ...

 

To prawda, jednak RTXy 3080 zeszły jak świeże bułeczki w swojej atrakcyjnej cenie, a teraz niektórzy ich nabywcy powystawiali je na eBayu i osiągają zawrotne kwoty, czego przykładem jest choćby ta aukcja powyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tytus1988 napisał:

 

To prawda, jednak RTXy 3080 zeszły jak świeże bułeczki w swojej atrakcyjnej cenie, a teraz niektórzy ich nabywcy powystawiali je na eBayu i osiągają zawrotne kwoty, czego przykładem jest choćby ta aukcja powyżej ;)

 

Ponoć po 18 sztuk niektórzy brali na handel bo botami omijali blokade jednej sztuki na numer ip. Cebula.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn w takim wypadku nie dziwi ich błyskawiczne zniknięcie. Zachowanie tych osób pozostawię bez komentarza. Na Allegro też są wystawione już dwie sztuki na licytacji, ale kwoty są narazie znacznie niższe. W takim wypadku nie pozostaje nic innego, jak zaczekać na RTX 3060. Z drugiej strony, jeśli ktoś myśli tylko o zastosowaniach gamingowych, warto pomyśleć o konsoli PS5. Takie rozwiązanie byłoby według mnie najbardziej opłacalne. 

 

W przypadku powyższego komentarza z "odzobaczeniem" pomyślałem o tym filmiku sprzed wielu lat. Na szczęście ten człowiek to przeżył, ale...

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, majkel napisał:

No właśnie czytałem, że już brakuje w Polsce rąk do pracy. Pora na łapy.

Jestem w stanie uwierzyć że zwierzęta poradziły by sobie lepiej na niektórych stanowiskach niż ludzie, w szczególności barany i osły.

Edytowane przez espe0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, espe0 napisał:

Jestem w stanie uwierzyć że zwierzęta poradziły by sobie lepiej na niektórych stanowiskach niż ludzie, w szczególności barany i osły.

Zgadza się. Na jedynym zakładzie miałem kierownika który twierdził że nie musi się znać na robocie, tylko pracownicy mają umieć wszystko. Znaczy on jest od brania pieniędzy i od siedzenia w biurze, bo decyzje podejmował dyrektor. Pozdrawiam Pana kierownika którego zwolnili z banku za mobbing pracowników, a potem zrobili szefem nad ludźmi fizycznymi bez studiów i kierunku na takie stanowisko. Był bratankiem dyrektora technicznego pionu. Nazwiska i nazwy spółek/zakładów pominę. Nie to że bym nie chciał się wywnętrzyć, no ale wiecie... cenzura. W sumie mogę tu to napisać bo to jeden wielki żart był, w sensie nie to co napisałem, tylko ten facet. Pierwszą decyzją było zabranie  ludziom premii bo pojechali na zjazd Solidarności. Wstałem, zapłakałem i zaklaskałem... dupą. 

ImprobableKlutzyArmyworm-small.gif

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z familiady :
Jednostka czasu obejmująca okres dłuższy niż jeden dzień?

Łukasz: minuta


: D

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Biorę Zahron od kilku lat, ale widzę, że chyba źle dawkuję :) 

Dawkowanie dawkowaniem, ale skoro bierzesz jak na recepcie pisze i od paru lat sie udaje.... Cóż.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności