Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

problem.jpg

śmieci.jpg

belka.jpg

Leci samolot, nagle awaria, samolot zaczyna spadać. Stewardesa podchodzi do Francuza:
- Niech pan skoczy i odciąży samolot, uratuje pan wielu ludzi.
Francuz pomyślał, wypił całe wino, wyr*chał wszystkie brunetki, krzyknął "Viva la France!" i skoczył.
Samolot spada dalej. Stewardesa prosi Amerykanina. Amerykanin pomyślał, wypił całą whisky,
wyr*chał wszystkie blondynki, krzyknął "God bless the USA!" i skoczył. Samolot dalej spada.
Stewardesa podchodzi do Polaka:
- Niech pan skoczy uratuje pan nas!
- Nie ma mowy!
- No niech pan skoczy będzie pan bohaterem...
Polak pomyślał, wypił wszystko co się dało wypić, wyr*chał wszystko co się rusza, krzyknął "Niech żyje Mozambik!" i
wyrzucił Murzyna stojącego obok...

 

 

Jedna koleżanka żali się drugiej:
- Mój Kazik jest ostatnio jakiś oziębły w sprawach seksu.
- Podmień mu w czasie kąpieli szampon na taki dla psów - radzi druga - Ja swojemu tak zrobiłam,
to po wyjściu spod prysznica rzucił się na mnie, jak jakiś brytan, zaciągnął do łóżka i mało mnie
na strzępy nie rozerwał w czasie stosunku!
Minęły dwa dni:
- Beznadziejna ta twoja rada z szamponem dla psów.
- Coś ty? Nie zadziałało?
- Zadziałało. Wyskoczył z łazienki, opier**lił całą kiełbasę z lodówki, a jak mu zwróciłam uwagę,
to ugryzł mnie w tyłek i poleciał do tej suki, Kowalskiej z trzeciego pietra...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz na amazonie dla słuchawek Pioneer SE Master 1 :)

 

34 people found this helpful"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpada Jasiu do domu szczęśliwy jak pół litra. Ojciec ogląda świadectwo i mówi:
- Durniu! Same pały, a Ty się cieszysz?!
- Jeszcze tylko wpie..ol i wakacje!!

 

Pewien kierowca po długich namowach żony zgodził się zabrać ją w trasę.
Stoją sobie w długaśnej kolejce na granicy, gdy nagle drzwi otwiera tirówka i pyta:
- Fleta za dychę?
- Poszła stąd - rzuca zdenerwowany kierowca i zapada chwila krępującej ciszy. Po chwili żona się odzywa:
- Może trzeba było wziąć małemu tego fleta?

 

Dyrektor zwraca się do pracownika:
- Panie, pan wszystko robi powoli: powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza!
Czy jest coś, co robi pan szybko?
- Tak, szybko się męczę...

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, John Grado napisał:

0_1_97871_No_ktory_przez_pluszowymis.jpg

 

To jasne, że Zdzisiek. Przy tym w tym układzie Marian to w ogóle się nie napije. Podobnie jak Mietek. Stefan trochę poczeka, ale potem będzie się cieszył z trunku podobnie jak Zdzisiek.

 

Innymi słowy Zdzisiek i Stefan wygrywa a Marian i Mietek obywają się smakiem i idą żulić po pienionc jakiś, a Zdzisiek i Stefan mają Octoberfest.

 

Oczywiście rozumiem, że zakładamy, że nikt nikomu tu nie w.pie.rdoli (by zająć jego miejsce) oraz że wszyscy mają tak samo "mocne" i zaprawione w boju głowy - bo inaczej to ciężko byłoby jasno powiedzieć czy Zdzisiek czy Stefan pierwszy by się schlał. :D  Zwłaszcza, że Zdzisiek wygląda na takiego, który wiele jest w stanie w siebie płynów przyjąć i że piwo to on pija od święta :D . I 3. założenie, że żaden z nich nie trzyma nic na boku :D  oraz 4. - że wszyscy startują z poziomem alkoholu we krwi 0,0 promila :D . I 5. firma ciągle stawia a fundator zapewnia stały i nieprzerwany dopływ złocistego trunku.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności