Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Spawn napisał:

 

To macie szczescie ze na temat tipsow mamy to samo zdanie z @audionanik bo na ledwie kilku stronach by sie nie skonczylo.

E tam szczęście, by można było do faktu napisać

36 minut temu, audionanik napisał:

@Play ma z tym problem widzę, tak jak i z zasadami interpunkcji.

O to możliwe. Muszę nadrobić co nieco.

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, espe0 napisał:

Wiem że to już nudne ale tu im wyszło:

 

Ktos powie chciwa koropo apple, apple ble itp.

A to po prostu zagrywka marketingowa, mówić o nas trzy i basta.....

 

apple kosi kupę kasy na akcesoriach, idea pustego pudełka z samym tylko produktem jest warta duuuuzo:

 

Za 2018:

Przychody, w podziale na główne segmenty, kształtowały się następująco:

  • iPhone 51,9 mld USD (rok temu 61,1 mld USD, -15% r/r)
  • Mac 7,4 mld USD (rok temu 6,8 mld USD, +9% r/r)
  • iPad 6,7 mld USD (rok temu 5,7 mld USD, +17% r/r)
  • Akcesoria (które teraz przyjęły nazwę: Wearables, Home and Accessories, czego nie podejmuję się tłumaczyć, szczególnie słowa „Wearables”, pozostanę więc przy skrócie Akcesoria) 7,3 mld USD (rok temu 5,4 mld USD, +35% r/r)
  • Usługi 10,8 mld USD (rok temu 9,1 mld USD, +18% r/r)
Edytowane przez kuman
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2019 o 12:57, Melo2573 napisał:

Mnie też to spotkało ale nie ma się czym  stresować: jak towar jest atrakcyjny i w doskonałym stanie to chętni po normalnej cenie w końcu się znajdą.

 

Inną irytującą manierą potencjalnych kupców jest propozycja wymiany na jakieś egzotyczne sprzęty -  sprzedawałem dość drogi ale chodliwy wzmacniacz i ktoś mi proponował wymianę na gramofon (zapewne niechodliwy) i nie pomagały tłumaczenia, że mam tylko dziesięć płyt LP,  więc sprzętu nie potrzebuję. Chociaż z drugiej strony takie droczenie się z poszukującymi naiwnych sprzedawców jest dość zabawne.

 

Sam też miałem dziwne propozycje wymiany, m.in. ktoś oferował za mój roczny, jeszcze mający rok gwarancji przed sobą monitor Samsunga o wartości około 1 tyś. złotych używaną klawiaturę gamingową od Razera. Uprzejmie napisałem, że w rachubę wchodzi tylko gotówka i delikwent zamilkł. Takie sytuacje powtarzały się praktycznie przy każdym przedmiocie na OLX. Na Allegro też zdarzają się dziwne rzeczy. Ostatnio czekałem sobie prawie tydzień na paczkę priorytetową z przewodem. Po kontakcie ze Sprzedawczynią okazało się, że wysłała przedmiot do kogoś innego, ale został przez tą uczciwą osobę odesłany i wkrótce powinienem go mieć. 

 

Osobiście też lubię się potargować, ale w granicach rozsądku. Ktoś za taką rzecz często dość sporo zapłacił, a potem ma ją sprzedać za pół darmo? OLX-owym Januszom mówię zdecydowane nie! ;) Wolę wystawić na Allegro, zapłacić serwisowi jego należność i zaczekać na właściwego kupującego. Taki prędzej czy później zawsze się znajdzie. Zakupy audio (rekabling toru) ostatnio robiłem głównie na Śląsku - sprzęt jest zawsze w doskonałym stanie, kontakt ze Sprzedawcami wzorowy.

W dniu 28.06.2019 o 11:59, kartonik napisał:

25 lat.jpeg

 

A co ze słuchawkami? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tytus1988 napisał:

A co ze słuchawkami? ;) 

To taki skrót myślowy, walnij tutaj sobie słuchawki, daci, ampy, kable, przejściówki, podkładki, płyty, transjenty, wkładki, transmitery i co ci tam jeszcze pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Play napisał:

To taki skrót myślowy, walnij tutaj sobie słuchawki, daci, ampy, kable, przejściówki, podkładki, płyty, transjenty, wkładki, transmitery i co ci tam jeszcze pasuje

 

Ok, Ok ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności