Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Adam Jeziesrki w komentarzach na interia.pl rzecze

Oto mój evegreen! Pisałem o tym już od wielu tygodni, że to kometa a dokładniej kometoida. Niestety, naukowcy potrzebowali wielu miesięcy badań i znacznie lepszego sprzętu niż ten, który ja posiadam, aby doszli do wniosków, do których doszedłem już dawno temu. To świadczy o poziomie tychże naukowców, ale przemilczmy ich inteligencję i kompetencje. Oto mój artykuł sprzed ok. trzech miesięcy. "Wycieczka na odkrytą w XVII w. kometoidę Oumuamua nie wyjaśniłaby zbyt wiele. Oumuamua to kometoida, która z całą pewnością pochodzi z wczesnego Układu Księżycowego, ale już po terraformowaniu Ziemi przez cywilizację Marduka, zwaną Anunnaki. Wiemy o tym, ponieważ znamy kierunek, prędkość oraz temperaturę z jaką Oumuamua się porusza ponad naszym firmamentem. Pojawienie się Oumuamua świadczy o tym, że w przestrzeni międzygwiezdnej jest bardzo dużo świecącej ciemnej materii niebarionowej. Czyli materii zbudowanej z niezwykłych atomów antymaterii, bombardowanej rozbłyskami plazmacji molekularnej antycząstek antyatomu mitru. Uważam, że kometoidy, planety i księżyce, najczęściej z ogromnymi pustymi przestrzeniami wewnątrz, podróżują w obszarach intergalaktycznych wypełnionych aktywnym eterem, czyli polem Plancka (Maxa Plancka). Bywa, że są one przechwytywane przez układy składające się z kilku gazowych karłów albo układy składające się z 4 do 6 gwiazdonów i wielkich planet skalistych. Liczba odkrytych gwiazdonów pozasłonecznych rośnie liniowo, choć nie prostoliniowo, a więc logarytmicznie a czasem nawet wykładniczo. Według nadal obowiązujących teorii gwiazdony kometoidalne powstały z materii będącej pozostałością po wybuchach brązowych gigantów, po rozpadzie supernowych oraz zapadaniu się magnetarów bezbiegunowych. Niedawno odkryto, że zderzenia magnetarów bezbiegunowych tworzą niezwykle rzadko występujące planety neutronowe. Wiek galaktyki obliczony na postawie ilości układów kometoidalnych jest znacznie krótszy od obliczonego moimi metodami (metoda kwantonów urojonych). Według obowiązującej teorii kometoidy powstały w tzw. dyskach protokometoidalnych w bezpośrednim sąsiedztwie kwazarów neutronowych. Obserwowane dotychczas obiekty, które uważaliśmy za dyski protoplanetarne, nie muszą produkować planet jakie znamy. Mogą "produkować" wyłącznie księżyce krążące wokół gwiazd (częściej wokół młodych gwiazdonów), z pominięciem typowego układu gwiazda-planeta-księżyc. Szukając dysków pasujących do obowiązującej teorii, naginano wyniki obserwacji. Takie naciąganie obserwacji zdarza się czasami w różnych dziedzinach nauki. Ciemna materia występuje na obszarach okołokwazarowych, więc trajektorię planetoid oraz kometoid można wytłumaczyć w inny sposób. Przecież międzygwiazdowy gaz fotonów MUSI mieć wyższą tempereaturę od zera stopni Kelwina! - To najważniejszy a zarazem najczęściej pomijany dowód! Kometoidy podróżujące pomiędzy gwiazdonami a kwazarami neutronowymi są nośnikami informacji o tym co dzieje się na obszarze poza naszym wszechświatem, na którym występuje ciemna materia, ale nie występuje już ciemna energia, co jest bezpośrednim wynikiem braku plazmacji molekularnej antycząstek antyatomu mitru. Oumuamua nie jest częścią ciemnej materii. OUMUAMUA JEST OSOBLIWOŚCIA, która powstała na skutek zapadnięcia się pola Higgsa przy braku oddziaływań Plancka a prędkość i kierunek nadała jej wysoka temperatura mikro BB oraz promieniowanie Hawkinga. To wielkie odkrycie roku 2017! Sprawę wyjaśniłem. Nobel? Polacy w zasadzie Nobli nie dostają... -:))) Pozostaje najważniejsze pytanie! Czy za tak niewiarygodnie skomplikowanym tworem jakim jest wszechświat stoi jakaś potężna inteligencja, jakiś potężny umysł, jakiś Twórca? - To jest pytanie nad którym rozmyślam od ponad 50 lat!!! Nie znam odpowiedzi. Na niektóre pytania odpowiada religia. Typowa odpowiedź wierzących to: - Bóg tak zrobił. Niestety, nauka poszła w ślady religiantów i dziś tworzy nową religię opartą na dogmatach pasujących do obowiązujących teorii powstałych na kruchych podstawach. A.J.

Czytaj więcej na https://nt.interia.pl/raporty/raport-kosmos/informacje/news-ziemia-zderzyla-sie-z-obiektem-miedzygwiezdnym-ale-nikt-tego,nId,2946244#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że taki trochę czarny humor, ale ja zawsze lubiłem scenę i dialog między Aryą Stark a Walderem Freyem :) , kiedy przynosi mu specjalnie przygotowaną przez siebie potrawkę..

 

 

 

Na pewno będzie w 10-tce moich ulubionych scen z "Gry o tron" :) . Z "Ogarem" było też kilka, które wyjątkowo lubiłem :) . Niektóre równie śmieszne, chyba tu zapodawałem, ale jeden słynny jeszcze jakby co raz zadam :):

 

https://www.youtube.com/watch?v=GWmGrR9a818&t=17s

 

Bonusik :D:D:

 

 

 

 

"Siema! Siemaa! - Obora u mnie pusta" :D  :

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment polskiego remake'u "Gry o tron" z obsadą z "Gry o tron", a oto urywki z "Gry o zgon", ew. z "Dzikiego Zgon"  :D , nie że polecam, ale dobrze wchodzi do głowy :D  :

 

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze ciągle jestem wk.rwiona, wszyscy mnie wk.rwiają, a najbardziej wk.rwia mnie to, że wszystko mnie wk.rwia, proszę mi pomóc!
- Czy próbowała Pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wśród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie. Kontakt z
przyrodą bardzo pomaga.
- E tam, Panie Doktorze - ptaki mnie wk.rwiają, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie, nie, nie, przyroda mnie
wk.rwia!
- To może inny sposób, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce?
- E tam, Panie Doktorze, tego też próbowałam - piana mnie wk.rwia, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wk.rwia, ta nastrojowa najbardziej mnie
wk.rwia, a te olejki zapachowe, to dopiero wk.rwiające, kleją się, lepią, plamią... Nie, nie olejki najbardziej mnie wk.rwiają!
- No dobrze, to może sex. Jak wygląda Pani życie seksualne?
- Sex !? A co to takiego?
- Nie wie Pani co to sex !? No dobrze, zaraz Pani pokaże, proszę za parawan. Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie,
spódnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety:
- Panie Doktorze, proszę się zdecydować?! Wkłada Pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna wk.rwiać!

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

neonlight - znam ten dowcip :D . Ale dzięki za przypomnienie :D .

 

Co do brzoskwinek w koronkach, mogę tylko zacytować: "Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakiś hobby ma." :D 

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności