Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jezusicku, czy wy musicie podawać linki do koślawego polskiego ali, którego nawet nie idzie czytać? :D Weźcie podawajcie jak już linki do globalnego :)

 

Klasyka polskiej muzyki rozrywkowej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Co jest dalej w adresie? Muszę zobaczyć na żywo

Znalazłem na wykopie, więc nie pomogę, ja mam konto w innym banku

U mnie w projektach zmienne raczej były nazywane na cześć końcowego odcinka układu pokarmowego

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bachankas napisał:


Znalazłem na wykopie, więc nie pomogę, ja mam konto w innym banku emoji14.png

U mnie w projektach zmienne raczej były nazywane na cześć końcowego odcinka układu pokarmowego emoji14.png

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

 

W bankach ciężko o takie coś, programiści oddają swoje projekty do wglądu przez inny zespół i dopóki nie będzie on spełniał założeń projektu, nie wyjdzie poza zespół deweloperski. Wtedy dopiero trafia do testerów, potem na preprodukcję i dopiero na produkcję. Takie projekty robi się kilka miesięcy, ciężko żeby nikt nie zauważył. No ale jeśli żartowniś zna ludzi, to może czasem coś umknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W bankach ciężko o takie coś, programiści oddają swoje projekty do wglądu przez inny zespół i dopóki nie będzie on spełniał założeń projektu, nie wyjdzie poza zespół deweloperski. Wtedy dopiero trafia do testerów, potem na preprodukcję i dopiero na produkcję. Takie projekty robi się kilka miesięcy, ciężko żeby nikt nie zauważył. No ale jeśli żartowniś zna ludzi, to może czasem coś umknie.

Wystarczy, że zarządcy nie są Polakami. Czytałem o Polaku, który zmienne typu p*zda w kod pakowal, a szefostwo z Izraela i nie czaili xD

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bachankas napisał:


Wystarczy, że zarządcy nie są Polakami. Czytałem o Polaku, który zmienne typu p*zda w kod pakowal, a szefostwo z Izraela i nie czaili xD

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

 

Też tak można :D . Szczególnie kiedy front end robi kto inny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności