Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Arkusz umiesz tak? Nie wiedziałem gdzie to tu ...

 

 

Nie umiem żonglować :/ Ten filmik chyba już krążył po necie i z tego, co pamiętam jest fejkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Arkusz umiesz tak? Nie wiedziałem gdzie to tu ...

Kiedyś w baaaardzo dawnych czasach schodziłem poniżej 25-27 sekund. No ale to była tylko jedna .... :(

 

Mój rekord to 9,96sek, a średnia ze 100 ułożeń - 19,22sek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Arkusz umiesz tak? Nie wiedziałem gdzie to tu ...

 

Kiedyś w baaaardzo dawnych czasach schodziłem poniżej 25-27 sekund. No ale to była tylko jedna .... :(

Mój rekord to 9,96sek, a średnia ze 100 ułożeń - 19,22sek :)

No kiedyś jednorazowo i pewnie przez przypadek udało mi się to w 17 sekund. Kiedyś ...

Pamiętam jak rozbieraliśmy te nasze kostki (wytrzymywały max ok miesiąca) na pojedyncze elementy, smarowaliśmy w środku (chyba wazeliną) , itd aby opór podczas układania był optymalny :)

 

Walka była i emocje większe pewnie niż dzisiaj na wątpliwej jakości - wg mnie - w większości grach na rożnych platformach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim seksie młody chłopak wyciąga się na brzuchu, wyciąga papierosa ze spodni i szuka zapalniczki. Nie może znaleźć, więc pyta dziewczynę, czy ma jakąś.
- Może jakaś jest w górnej szufladzie ? odpowiedziała.
Otworzył szufladę w szafce przy łóżku i znalazł pudełko leżące wprost na oprawionej w ramki fotografii jakiegoś mężczyzny. Oczywiście zmartwił się.
- To twój mąż? - zapytał nerwowo.
- Nie, głupku - odpowiedziała przytulając się do niego.
- Twój chłopak?
- Nie, skąd - odpowiedziała przygryzając jego ucho.
- No to kto? - zapytał zdezorientowany chłopak.
Dziewczyna odpowiedziała spokojnie:
- To ja przed operacją.


***********************

 

Żona pyta męża:
- Czy widziałeś kiedyś pogięty banknot 100 zł?
Mąż na to znudzonym głosem:
- Nie.
- To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 100 zł.
Po chwili znowu pyta męża:
- Czy widziałeś pogięty banknot 200 zł?
- Nie - ponownie odpowiada znudzonym głosem mąż.
- To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 200 zł.
Następnie pyta:
- A widziałeś pogięte 100 tys. zł?
Mąż na to zaciekwionym głosem odpowiada:
- Nie.
- To sobie zobacz, stoi w garażu...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 minucie wyciągnięto babkę. Wszyscy starali się jakoś pomóc.Nikt nie robił zdjęć i filmów z fona.

W 4 minucie pojawiły się służby.

 

Ciekawe co to za planeta, bo, że nie Ziemia to oczywiste ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ciekawe co to za planeta, bo, że nie Ziemia to oczywiste ...

 

Powinno być Ciekawe co to za kraj, bo, że nie Polska to oczywiste ... ;) Chociaż w Polsce też się widzi takie przypadki że ludzie pomagają a nie robią filmik więc przesadziłem trochę ;).

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jakie o jest prawdziwe (wpis na mikroblogu portalu Wykop.pl) :)

Uwielbiam wyobrażenie jakie mają studenci prawa po obejrzeniu "Suits": o 10:00 szybkie "ekspresso" z Wiolettą z Działu Merge&Acquisition w kancelaryjnej kanciapie z obowiązkowym zayebistym, leasingowanym ekspresem do kawy z nigdy nie psującym się nalewakiem do mleka. W tym czasie spotkania z klientami i rzucanie okiem na stosy dokumentów, rozwiązania same się nasuwają, błyskotliwe odpowiedzi, pogadanki o tym gdzie wbić na modne sushi i jak se załatwić vip lożę na Legii z koktajlem z krewetek. O 14:00 wbija do taksówki (nie płaci za nią, taksiarnia ma umowę z kancelarią na obsługę) i jedzie prostu do biurowca Solorza-Żaka gdzie po 10 minutach opieprzania biednego Zygmunta, wygrażaniu mu że go porzuci i niech idzie w diabły mówi: Zyga, podpisz to bo inaczej przejmie cię TVN albo Russia Today. Potem lancz w biurowcu gdzie siedziba kancelarii, śmichy chichy , jakiś flircik z sukowatymi lalami z 32 piętra...
Takie wyobrażenie.
A życie? Nadpodaż prawników i ląduje taki ciul jeden z drugim w podrzędnej kancelarii gdzieś w Ursusie albo w drodze na Żyrardów, gdzie doradza Grażynie jak napisać wniosek o stwierdzenie nabycia spadku.

Edytowane przez nismovsky
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet często wracał do domu pijany. Żona postanowiła go przestraszyć, żeby się zmienił. Założyła wojskową maskę przeciwgazową (tzw. słonik) i czeka.
Mąż wchodzi do domu, a ona zza drzwi:
- Buuuuaaaaaaaahhhhhh!!!!!
Facet idzie dalej. Otwiera lodówkę, sięga po piwo, a żona znowu.
- Buuuuuuahhhh!!!!
Facet nic nie zauważył.
Żona pyta:
- Nic nie widzisz??
Facet przyjrzał się dokładnie i mówi:
- Głupia baba, brwi se zgoliła!

11215066_1096210300431598_31058054644165


Perfectly-timed-photos-5.jpg

Edytowane przez retter
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności