Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może to i Maine Coon są podobne. Natomiast obie rasy maja obfite futro i pędzle;P Obie rasy są też duże(Norweskie mniejsze). Z tego co widzę w Internecie to roznia się kształtem czaszki.Jeśli kogoś to interesuje;p

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kot_norweski_leśny

Edytowane przez tornvald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - pędzle są mniejsze u norwegów (sąsiedzi mają dwa i kuzyn ma dwa, u nas maine coon).

Nie zmienia to faktu, że obie rasy są efekciarskie i śmieszne. Gaduły straszne z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - pędzle są mniejsze u norwegów (sąsiedzi mają dwa i kuzyn ma dwa, u nas maine coon).

Nie zmienia to faktu, że obie rasy są efekciarskie i śmieszne. Gaduły straszne z nich.

Mój chrzestny ma Norweskiego (kotka). Bardzo nieprzyjemny kot;P Ludzi co najwyżej toleruje;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main coony z reguły są bardzo towarzyskie, chyba jedyne koty, które nie odradza się przy małych dzieciach. Norweskie leśne... z mojego doświadczenia są bało towarzyskie xD

A ja tam zawsze biorę malutkie dachowce do wyleczenia ze schroniska - i te się dopiero przywiązują (jak na koteły) ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jesteśmy w trochu śmiechu, ale jest zupełnie odwrotnie i to właśnie odgłosy własnego chrupania akurat stymulują u konsumenta łaknienie. Na tym fakcie oparty jest cały olbrzymi business przekąskowy (chipsy, itd.) :)

Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to choć wydaje się być śmieszne, to chyba takie w rzeczywistości nie jest. Już dawno temu pisali że każda rzecz która potrafi człowieka rozproszyć może mieć wpływ na spożycie większego posiłku. Oglądanie telewizji, czytanie czy tez słuchanie muzyki.

Oczywiście żeby to miało jakieś negatywne skutki to potrzeba rutyny.

Ok koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

to choć wydaje się być śmieszne, to chyba takie w rzeczywistości nie jest. Już dawno temu pisali że każda rzecz która potrafi człowieka rozproszyć może mieć wpływ na spożycie większego posiłku. Oglądanie telewizji, czytanie czy tez słuchanie muzyki.

Oczywiście żeby to miało jakieś negatywne skutki to potrzeba rutyny.

Ok koniec OT :)

Sugerowałbym pewną ostrożność w ferowaniu takich wyroków jeśli problem jest przez nas rozpoznany jedynie na poziomie wiedzy czerpanej z różnych mediów i być może literatury fachowej. Edytowane przez Arturos1967
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - pędzle są mniejsze u norwegów (sąsiedzi mają dwa i kuzyn ma dwa, u nas maine coon).

Nie zmienia to faktu, że obie rasy są efekciarskie i śmieszne. Gaduły straszne z nich.

Mój chrzestny ma Norweskiego (kotka). Bardzo nieprzyjemny kot;P Ludzi co najwyżej toleruje;p

 

Moj norweg to samo jak ma interes zeby cos dostac to przyjdzie i sie przylasi a jak ja chce go podrapac to bez kija nie podchodz inaczej masz pazury z 2 lap w rece:) (jak chce sie z nim pobawic to mu obcinam pazury:) )

 

pazur.jpg

Edytowane przez marcins
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - pędzle są mniejsze u norwegów (sąsiedzi mają dwa i kuzyn ma dwa, u nas maine coon).

Nie zmienia to faktu, że obie rasy są efekciarskie i śmieszne. Gaduły straszne z nich.

Mój chrzestny ma Norweskiego (kotka). Bardzo nieprzyjemny kot;P Ludzi co najwyżej toleruje;p

 

Moj norweg to samo jak ma interes zeby cos dostac to przyjdzie i sie przylasi a jak ja chce go podrapac to bez kija nie podchodz inaczej masz pazury z 2 lap w rece:) (jak chce sie z nim pobawic to mu obcinam pazury:) )

Ładny, ale po co taki kot? Dobytku pilnuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nieprecyzyjnie się wyraziłem - pędzle są mniejsze u norwegów (sąsiedzi mają dwa i kuzyn ma dwa, u nas maine coon).

Nie zmienia to faktu, że obie rasy są efekciarskie i śmieszne. Gaduły straszne z nich.

Moj norweg to samo jak ma interes zeby cos dostac to przyjdzie i sie przylasi a jak ja chce go podrapac to bez kija nie podchodz inaczej masz pazury z 2 lap w rece:) (jak chce sie z nim pobawic to mu obcinam pazury:) )

 

To owiń ręce papierem ściernym i się baw - zaoszczędzisz obcinania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności