Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli popierasz opinię Nisma?

Mój ojciec również ma inną opinię niż ja, ale ja zawsze starałem się to postrzegać "szerzej" i bardziej indywidualnie, no nic, trudno, w sumie to Wy macie bliższe spojrzenie na sprawę :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem zdania, że kobiety nadają się do wojska. Ale większość z nich raczej do administracji, niż "na poligon". Bo tam nie będę do nich strzelać wolniejszymi pociskami. A żeby poprzeć swoją opinię, załączam coś, co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości :)
http://wwwold.wat.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=275&Itemid=67&limitstart=9

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że kobiety nadają się do wojska. Ale większość z nich raczej do administracji, niż "na poligon". Bo tam nie będę do nich strzelać wolniejszymi pociskami. A żeby poprzeć swoją opinię, załączam coś, co powinno rozwiać wszelkie wątpliwości :)

http://wwwold.wat.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=275&Itemid=67&limitstart=9

No to praktycznie taka sama opinia jak mojego ojca ("ktoś musi być rzecznikiem"), trochę inna od mojej, ale może i słuszniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter - nie jestem zwolennikiem kobiet w wojsku. Nie w obecnym kształcie polityki "równości płci". Kobiety powinny przechodzić TE SAME testy, co mężczyźni i na TYCH SAMYCH ćwiczeniach. Bo potem, w sytuacji zagrożenia, nie chciałbym walczyć z kobietą u boku wiedząc, że nie jest w stanie odciągnąć rannego kolegi z linii ostrzału, bo "ona nie miała aż takich wymagań fizycznych jak facet i nie musiała tego robić".

Ty się chyba z wykopu urwałeś :-P ostatnio niemal identyczny komentarz tam czytałem

 

Ba, mam nawet bordo na Wykopie :P i wielokrotnie powtarzałem moje stanowisko w tej kwestii. Też uważam, że kobiety mogą się nadać w pewnych sytuacjach w Armii, ale na Boga, nie pchajmy ich do zadań fizycznych dając niższe wymogi! :)

 

Co do "sensownych babek" w jednostkach to Arkusz już to wyjaśnił (a i tak zawyżył optymistycznie odsetek, moim zdaniem) :P

 

Ale wracając do "heheszków"

Tak wygląda "rusyfikacja imigrantów" :)

147949273e26692rusyfikacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ba, mam nawet bordo na Wykopiei wielokrotnie powtarzałem moje stanowisko w tej kwestii. Też uważam, że kobiety mogą się nadać w pewnych sytuacjach w Armii, ale na Boga, nie pchajmy ich do zadań fizycznych dając niższe wymogi! :)

 

Co do "sensownych babek" w jednostkach to Arkusz już to wyjaśnił (a i tak zawyżył optymistycznie odsetek, moim zdaniem) :P

Ja po sesji z czytaniem komentów na wykopie mam tak zlasowany mózg, że muszę się przejść na świeżym powietrzu, najlepiej jak jest zimno jak cholera. Mi tam babki w wojsku by nie przeszkadzały, żeby tylko nie pchały się na front

 

Dam suchara

 

Przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play: wykopu (celowo piszę z małej litery) obecnie się czytać nie da. Kiedyś zdarzały się ciekawe znaleziska, ale teraz to jeden shitstorm za drugim, wklejanie deb.lnych filmików, komentarze na poziomie gorszej podstawówki. Jednym słowem: mizeria.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przynajmniej ma tylne okno ;)

 

Zawsze można taniej:

 

th41444814855ChordMojoHeadphoneDAC.jpg

 

Mojo w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na tych zdjęciach z internetu :)

 

Heehhe, właściciele Pandy też tak pewnie mówią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności