Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, rfzb napisał(a):

W Polsce od dziesięciu lat wydaje się prawa jazdy maksymalnie na 15 lat😘

Pisałem o Polsce czy o socjalistycznym niebie zwanym eu?

 

22 minuty temu, Birken napisał(a):

Jakie świnie przy korycie i jakie to znowu siano? 100 za dokument i 200 zł za badania łącznie z EKG to jest normalna cena. 

Normalna dla niewolnika takiego jak Ty.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

A potem eutanazja żeby nie płacić emerytury.

ale wcześniej pobiorą narządy i to bez nieczulenia.  

Potem już tylko wiecznie potępienie i z górki.

 

Chyba że przejdziesz badania i będzie wszystko po staremu. Albo nie przejdziesz i ktoś nie zostanie kaleką bądź nie wykonasz na nim eutanazji. 

Ja mam świadomość tego co się robi z ludźmi z wiekiem. Z innymi bardziej z innymi mniej. Nie wiem jaki będę ja  ale nie mam pretensji o sprawdzenie ryzyka. 

 

 

2 minuty temu, Najner napisał(a):

Pisałem o Polsce czy o socjalistycznym niebie zwanym eu?

tak w Polsce od 10 lat tak się wydaje prawo jazdy. Dokładnie od 18 stycznia 2013 roku.

 

2 minuty temu, Najner napisał(a):

Normalna dla niewolnika takiego jak Ty.

oho :D

 

Az sobie screena zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kiedyś czterdziestolatek wyglądał i zachowywał się jak Kopiczynski z serialu a teraz ludzie po 60 i 70 mają żony 25 letnie :)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Birken napisał(a):

Ja mam świadomość tego co się robi z ludźmi z wiekiem. Z innymi bardziej z innymi mniej. Nie wiem jaki będę ja  ale nie mam pretensji o sprawdzenie ryzyka. 

Nie masz żadnej świadomości, tylko pieprzysz 3 po 3.

 

 

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-seniorzy-za-kierownica-powoduja-wiecej-wypadkow-oto-statystyki/f4wm0sd 

 

SmartSelect_20230606_144720_Samsung Internet.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał(a):

Nie masz żadnej świadomości, tylko pieprzysz 3 po 3.

 

skoro 17 latkowie są w tej tabeli a nawet dzieci do lat 5 i to z wynikiem 😆 to ciekawe ilu z tych policzonych 60+ jeździ i ile robi kilometrów. Wspaniała statystyka :P

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś nie bardzo rozumiem, o czy tu piszecie.

 

Uprawnienia do kierowania są przyznawane bezterminowo. Ale ustawa OD ZAWSZE  (iw zasadzie w każdym kraju) przewiduje sytuację, gdy uprawnienie to MOŻE być cofnięte. Jedną z okoliczności jest NIESPEŁNIANIE wymogów sprawności fizycznej lub psychicznej przez daną osobę.

Mam "bezterminowe"prawko, potem mam udar, tracę władzę w połowie ciała, nie widzę, nie mówię, nie słyszę  i co, mam uznać, że dalej POWINIENEM mieć prawo kierowania pojazdem mechanicznym? Zachorowałem neurologicznie i mam napady pląsawicy - i co mam wsiąść do 12 tonowego składu i jechać w Polskę?

Kierowcy zawodowi od lat mają obowiązkowe psychotesty i badania lekarskie - ktoś uznaje, że niepotrzebnie???

IMO kierowanie ludzi po 65 roku na odpowiednie badanie jest uzasadnione. Bo starość UPOŚLEDZA - taka jest prawda. Jednak, jeżeli taka osoba przejdzie badanie, to nikt jej uprawnień nie cofnie. Jak nie przejdzie - to jednak chyba będzie lepiej, że uprawnienie zostanie odebrane ZANIM taka osoba zrobi komuś lub sobie krzywdę.

 

Aaa, i na koniec: nie piszcie o wydawaniu uprawnień na 10 lat - na 10 wydawany jest dokument potwierdzający uprawnienia

Podobnie jak dowód osobisty na 10 lat, czy paszport. I co nikt nie "krzyczy", że po 10 latach nie przestaje być obywatelem polskim i nie zmienił tożsamości - bo właśnie to potwierdzają dowód i paszport!

 

 

Edytowane przez Chesuli
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chesuli napisał(a):

Aaa, i na koniec: nie piszcie o wydawaniu uprawnień na 10 lat - na 10 wydawany jest dokument potwierdzający uprawnienia

Podobnie jak dowód osobisty na 10 lat, czy paszport. I co nikt nie "krzyczy", że po 10 latach nie przestaje być obywatelem polskim i nie zmienił tożsamości - bo właśnie to potwierdzają dowód i paszport!

no tak ale różnica badań które się robi najczęściej z marszu to nie różnica. 

Napisałeś  w sumie to co napisane było już wcześniej choćby przeze mnie. 

16 minut temu, Chesuli napisał(a):

Mam "bezterminowe"prawko, potem mam udar, tracę władzę w połowie ciała, nie widzę, nie mówię, nie słyszę  i co, mam uznać, że dalej POWINIENEM mieć prawo kierowania pojazdem mechanicznym? Zachorowałem neurologicznie i mam napady pląsawicy - i co mam wsiąść do 12 tonowego składu i jechać w Polskę?

mam znajomego spawacza gość zupełnie sprawny odbierał prawko. W wieku 45 lat sam mi powiedział że na mieście czasem nie widzi ludzi na pasach. Szkoda że nie mam nagranego bo będzie że zmyślam ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roo_Volt napisał(a):

Są tacy co na starość głuchną

i słyszą tylko to co chcą, wystarczy anc.

14 minut temu, Roo_Volt napisał(a):

kupują airpodsy a w dodatku jarają się jak indianie paciorkami.

… bo są takie gładziutkie i błyszczące; w dodatku można te cacuszka wkładać do gustownego puzderka…i wyjmować już naładowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał(a):

Jesteś u pani za dyskryminowanie młodych inaczej!

 

😁 Mnie już wolno - szóstka z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał(a):

 

AirPodsy se kup.

Według teorii tego Kolegi to już nie Apodsy tylko aparaty słuchowe w tym wieku...uprzedzam drogie są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał(a):

A kolega to niby skąd wie?

Matula kupowała teraz . Dwa tysiące chyba zwraca NFZ. Koszt w zależności od liczby kanałów od 4 do 12 tysięcy złotych. Taki powerbank podobny jak mamy w Fiio kosztuje 500 zł 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za uniwersum japka. Mam dwie pary IEM z BT - Trania 20 na rower czy do wioseł i GeekFly GF8s na każdą inną okoliczność, gdy chcę być bez kabla - na razie nie odczuwam potrzeby kupowania aparatu słuchowego 😁

Edytowane przez Chesuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Chesuli napisał(a):

na razie nie odczuwam potrzeby kupowania aparatu słuchowego 😁

Czyli to takie tam strachy na lachy z tą starością.

Z drugiej strony @Lord Rayden  gada, że całkiem audiofilskie ceny za te aparaty; się można wyżyć audiofilsko. Ciekawe po ile latają takie szpanerskie balkoniki w chromie i karbonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, balkoniki są tanie, drogie są te blondynki, co człowieka "popychają" w tym balkoniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności