Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tja, na pewno dopiero teraz dołączył:D

 

No i wystarczyło zgodnie z opinią fachmanów z tego forum wymienić trenera i krychowiaka i kopacze od razu zaczęli ładnie przegrywać. Oprócz tego, że nie ładnie :DDD

 

 

 

 

FB_IMG_1679506810816.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi mieli ubaw dzisiaj w każdym razie.. po prostu Czesi umieją grać w piłkę a nasi lubią się przyglądać i stać jak te kołki. 😅  Jakby Czesi chcieli się bardziej postarać to z 5-0 by było 😃. Lewy jak i cały zespół bezbarwny.. oni nie umieją nawet rozgrywać, zbieranina piłkarzy 😅. Wynik lepszy niż gra (brak gry?😛).

 

A przed eliminacjami myślałem, że mieli farta do przeciwników w grupie 😅. Mea culpa że Czechów nie doceniłem, bo to wyższa szkoła piłki.

 

Albo myśleli już o tych milionach od Orlenu za ewentualny awans 😛 😃😉.

 

Albanio do boju - nie jesteście na straconej pozycji 😅. O i Wyspy Owcze umieją coś grać patrząc po wynikach. 😅

 

Jak chce się człowiek pośmiać, to może włączyć piłkę i pooglądać grę kadry :D .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micbudWywalasz trenera, który objął repkę w trudnym momencie kiedy ta była gorącym kartoflem i który zrobił z nią historyczny wynik na Mistrzostwach Świata, przegrywając jedynie z mistrzem i wicemistrzem świata (co to miał szansę na obronę tytułu). 

No to nowy selekcjoner nie mógł myślę lepiej zrozumieć o co chodzi działaczom w naszej piłce, przecież lepiej się zacząć przygody z repką nie dało. 2 minuty, 2 gole, polski internet wrze, memy powstają, nasi kibice mogą szydzić, a dziennikarze robić srogie miny. 

 

Ja dopiero teraz widzę, że Czesiu to był amator :D

   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy stanie 3:0 po Santosie widać było, że już kombinuje jak cichaczem dać nogę z powrotem do Portugalii. Wyobrażam sobie uśmiech Czesia "Chcieliście brazylianę no to macie !" 🤣

 

EDIT. Może by tak założyć oddzielny wątek Mistrzostw Euro spoko 2024 ?

EDIT 2. Mod może wydzielić dyskusję do odrębnego tematu ;) 

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat może omówiony, ale przeżyjmy to jeszcze raz, by wytoczyć śmiechu beczkę :D , bo słowa nie oddadzą w pełni tego o czym tu mówiono :D  - Gibraltar nawet tak szybko goli nie traci :D i to dla tych co nie oglądali :D :

 

 

 

 

Czyli jak to szło - z Czechami mecz o zwycięstwo, z Albanią będzie o wszystko, a z Wyspami Owczymi o honor :D :D :P :P :P .

 

Zastanawiam się czy to nie rekord jeśli o 2 najszybciej stracone gole w meczu eliminacji ME np. :D :P . Muszę się przyznać, że oba gole obejrzałem dopiero w powtórce, bo człowiek nie może nawet na chwilę kontaktu z ekranem zgubić (czy wyjść) jeśli chce oglądać mecz polskiej reprezentacji w piłkę nożną :D . Każda sekunda ma znaczenie :D :P .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności