Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 1.02.2023 o 18:49, majkel napisał(a):

Mnie zawsze zastanawia, czy ta świecąco na czerwono zabawka to jego, czy jego żony?

327954839_2127129980821606_8480425875867

Czo ten Pacuła tam wygaduje? Plik na nośniku fizycznym brzmi inaczej niż przesłany siecią? Rzeczywiście nieszczęsciem wielkim plików jest to że wymyślili je ci przeklęci ludzie od komputerów.

 

Następnym razem jak wyślę tłumaczenie do klienta i będzie miał pretensje że coś jest źle to mu powiem że internet mi zjadł i że jak chce poprawnie to mogę mu wysłać wypalone na specjalnej płytce do tłumaczeń, ale to będzie koszt 3xtyle :) aaa, niech będzie po audiofilsku 10x tyle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Czy to o Twojej micie? Przestaniesz ludziom z ulicy mieszać w głowie? :P A tak na poważnie, to na wrocławskich meetach jest chyba odwrotna sytuacja, często widziałem i rozmawiałem z ludźmi, którzy mają inne zdanie na dany temat i nikt nikogo nie przekonywał do swoich racji. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał(a):

Czy to o Twojej micie? Przestaniesz ludziom z ulicy mieszać w głowie? :P 

eee tam, to nie ja mieszam w głowach tylko ludzie jak TY 😜 

Ja tylko miejsce dla odprawiania rytuałów audiofilskich udostępniam... wiesz zasługi mam dzięki temu w "Niebiańskim Audio" 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności