Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się natomiast wydaje, że zakupy audio robię już w sposób kontrolowany, mocno przemyślany. Chociaż nie ukrywam, że ostatnio nosi mnie trochę, żeby zagadać do @audionanik, czy aby nie sprzedał mi samego zasilacza Topping P50, no ale jak usłyszy, że daję maks 350 zł, to mnie prawdopodobnie wyśmieje😉 (to tak żeby pasowało trochę do wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny i użyteczny sprzęt, chciałoby się powiedzieć w przeciwieństwie do tych omawianych tu nóżek i kółek, ale w sumie jako nie-target Epla Profesjonalnego co ja tam mogę wiedzieć :D

Jakbym był normalny (a nie żongler-cyrkowiec) to wypadałoby mi tego P50 sobie zostawić wraz z D50s i A50s bo raz że designem przebijają większość innej chińszczyzny (solidna mała obudowa), to jeszcze się nie idzie nie wiadomo jak w koszta. Wejścia coax, optyk, usb, bt -> wszystko ma, wyjścia te najbardziej popularne czyli jacek i 4,4 mm -> są; balansu niby nie ma ale na co komu balans, toć sam (Eu)geniusz Robb Watts pokazuje że to przecież pic na wodę, a ten nie w ciemię bity łepek-inżynier Toppinga (rocznik zdaje się 97 a już takie sukcesy) potrafi zrobić mocarza co ma mocy tyle samo po SE, więc tym bardziej. 

 

P.S. Jeszcze nie kupiłeś??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audionanik napisał:

To było podłe, dotknęło mnie do żywego; nie widm czy się z tego otrząsnę…

urazić nie chciałem, myślałem że co najgorzej rozbawię. Dałbym 2-3 dychy więcej gdyby był w kolorze czarnym😉

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to może być zbyt trudne... 

 

 

Ale gdy się twoja "załoga" bierze za swoją "PRACĘ" 843 000 000 PLN to chyba znają znaczenie takich słów jak "obniżka" 

 

 

 

 

 

Przy okazji toważyszu z moderacji ten wpis nie narusza żadnych uczyć, religii i czego tam jeszcze wymyślicie. 

2022-05-16 14.18.23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności